Sodnik za prekrške

Vse kar vam pade na pamet
Odgovori
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Sodnik za prekrške

Odgovor Napisal/-a filius »

tomos12345 napisal/-a:drgač js ga u dravograd pelem pa mi je apn-a sam do četrte brzine dau pa do 45 km/h pa sposto gas...
drgač kaj se pa kazni tiče mojga brata so dobli pijanga na motorju in so ga pelali v bunker. potem je čež 3 mesce dobu povabilo do sodnika in potem so rekli da mora čakat na odločitev in čez slab mesec je izvedel idvzem izpita. in potem so mu ga šele čez kak slab mesec vzeli :D
A je bil polnoleten? Ker se nism slišal za niti 1 ki bi mu vzeli izpit tukaj v naših koncih, če so so jim pobral motorje, pa še tiste so dobil nazaj.
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
Uporabniški avatar
nejc124
predelana mašina
Prispevkov: 1530
Pridružen: To Sep 01, 2009 2:17 pm
Kraj: Stična

Re: Sodnik za prekrške

Odgovor Napisal/-a nejc124 »

filius napisal/-a:
tomos12345 napisal/-a:drgač js ga u dravograd pelem pa mi je apn-a sam do četrte brzine dau pa do 45 km/h pa sposto gas...
drgač kaj se pa kazni tiče mojga brata so dobli pijanga na motorju in so ga pelali v bunker. potem je čež 3 mesce dobu povabilo do sodnika in potem so rekli da mora čakat na odločitev in čez slab mesec je izvedel idvzem izpita. in potem so mu ga šele čez kak slab mesec vzeli :D
A je bil polnoleten? Ker se nism slišal za niti 1 ki bi mu vzeli izpit tukaj v naših koncih, če so so jim pobral motorje, pa še tiste so dobil nazaj.
a je zgubu izpit tut za avto? oz. če ga je imel sploh..
Motociklizem = privilegij za izbrance.

Piješ merlot fukaš povsod,
piješ teran fukaš usak dan,
piješ CVIČK adijo tičk. ;D

http://www.youtube.com/watch?v=IqtT7ezvBKc


ce si sam pripravljas drva te dvakrat pogrejejo! ;)
tomos12345
zobnik
Prispevkov: 229
Pridružen: Pe Mar 30, 2012 4:15 pm

Re: Sodnik za prekrške

Odgovor Napisal/-a tomos12345 »

nejc124 napisal/-a:
filius napisal/-a:
tomos12345 napisal/-a:drgač js ga u dravograd pelem pa mi je apn-a sam do četrte brzine dau pa do 45 km/h pa sposto gas...
drgač kaj se pa kazni tiče mojga brata so dobli pijanga na motorju in so ga pelali v bunker. potem je čež 3 mesce dobu povabilo do sodnika in potem so rekli da mora čakat na odločitev in čez slab mesec je izvedel idvzem izpita. in potem so mu ga šele čez kak slab mesec vzeli :D
A je bil polnoleten? Ker se nism slišal za niti 1 ki bi mu vzeli izpit tukaj v naših koncih, če so so jim pobral motorje, pa še tiste so dobil nazaj.
a je zgubu izpit tut za avto? oz. če ga je imel sploh..
ni biu povnoleten zato so mu ga pa vzeli..
kr mladoleten bi baje moru met 0.0 ko vozi
gre pa drugo leto za avto in 35kw deuat izpit
Uporabniški avatar
pivk123
mašina
Prispevkov: 1381
Pridružen: Sr Maj 12, 2010 4:36 pm
Kraj: međveđe brdo
Kontakt:

Re: Sodnik za prekrške

Odgovor Napisal/-a pivk123 »

sam a ni tko da če ti izpit uzamejo recmo za avto,in maš ti še izpit za moped,viličar..itd.. in da k nrdiš izpit za avto9ponouno0 dobiš use nazaj? sj tko ma fotr zj..
Tomos ready to race
Fuck the new shit! Old is top shit!!
. VW Drivers Wanted.
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Sodnik za prekrške

Odgovor Napisal/-a filius »

pivk123 napisal/-a:sam a ni tko da če ti izpit uzamejo recmo za avto,in maš ti še izpit za moped,viličar..itd.. in da k nrdiš izpit za avto9ponouno0 dobiš use nazaj? sj tko ma fotr zj..
To je blo učasih, mojmu fotru so vzel izpit za avto za moped traktor itd mu je ostalo, medtem ko danes ti pa vzamejo vse, če te rečmo dobijo pjanga na mopedu, ti vzamejo tudi izpitza avto traktor itd...
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
golnar
Mojster
Prispevkov: 1734
Pridružen: Po Apr 19, 2010 11:29 pm

Re: Sodnik za prekrške

Odgovor Napisal/-a golnar »

filius napisal/-a:A je bil polnoleten? Ker se nism slišal za niti 1 ki bi mu vzeli izpit tukaj v naših koncih, če so so jim pobral motorje, pa še tiste so dobil nazaj.
men so ga isto vzel, pa tut nism biu povnoleten...
"It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."
Uporabniški avatar
pivk123
mašina
Prispevkov: 1381
Pridružen: Sr Maj 12, 2010 4:36 pm
Kraj: međveđe brdo
Kontakt:

Re: Sodnik za prekrške

Odgovor Napisal/-a pivk123 »

filius napisal/-a:
pivk123 napisal/-a:sam a ni tko da če ti izpit uzamejo recmo za avto,in maš ti še izpit za moped,viličar..itd.. in da k nrdiš izpit za avto9ponouno0 dobiš use nazaj? sj tko ma fotr zj..
To je blo učasih, mojmu fotru so vzel izpit za avto za moped traktor itd mu je ostalo, medtem ko danes ti pa vzamejo vse, če te rečmo dobijo pjanga na mopedu, ti vzamejo tudi izpitza avto traktor itd...
ja že.samo mene zanima če maš pač velik izpitou..za razne stroje in to..in če ti ga uzamejo za avto recmo nimaš pol nč več..morš na nov ga it delat in dobiš nazaj use izpite al sam az avto? če me razumeš
Tomos ready to race
Fuck the new shit! Old is top shit!!
. VW Drivers Wanted.
tomos12345
zobnik
Prispevkov: 229
Pridružen: Pe Mar 30, 2012 4:15 pm

Re: Sodnik za prekrške

Odgovor Napisal/-a tomos12345 »

pivk123 napisal/-a:
filius napisal/-a:
pivk123 napisal/-a:sam a ni tko da če ti izpit uzamejo recmo za avto,in maš ti še izpit za moped,viličar..itd.. in da k nrdiš izpit za avto9ponouno0 dobiš use nazaj? sj tko ma fotr zj..
To je blo učasih, mojmu fotru so vzel izpit za avto za moped traktor itd mu je ostalo, medtem ko danes ti pa vzamejo vse, če te rečmo dobijo pjanga na mopedu, ti vzamejo tudi izpitza avto traktor itd...
ja že.samo mene zanima če maš pač velik izpitou..za razne stroje in to..in če ti ga uzamejo za avto recmo nimaš pol nč več..morš na nov ga it delat in dobiš nazaj use izpite al sam az avto? če me razumeš
če te dobijo ti uzamejo vse izpite... ko greš npr. za avto še 1x delat dobiš sam za avto saj tko js vem :D
zupan111
batzajla
Prispevkov: 48
Pridružen: So Okt 29, 2011 11:22 am

Re: Sodnik za prekrške

Odgovor Napisal/-a zupan111 »

Mene so tut učer policaji dubil :x blo je takole: na igrišču smo mal fuzbal špilal pa greva jst pa še en prjatu k njemu domov za pit iskat. pa prideva nazaj pa jst parkiram pa ugasnem motor( tomos apn6) pa so bli policaji za mano, so me že zaparkiral. jst začnem laufat pa jim spizdim un tadrug k se je z mano pelou je pa kr tm stau k je biu čist posran pa je še mene izdau. pa grem pol jst peš domou pa fotr reče d so bli policaji doma pa d so po men sprašval pa d bom dubu sodnika pa neki...
zdj pa nevem kuk ga bom najebu zato k sem zbežal. upam d nebo nč :?
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Sodnik za prekrške

Odgovor Napisal/-a filius »

zupan111 napisal/-a:Mene so tut učer policaji dubil :x blo je takole: na igrišču smo mal fuzbal špilal pa greva jst pa še en prjatu k njemu domov za pit iskat. pa prideva nazaj pa jst parkiram pa ugasnem motor( tomos apn6) pa so bli policaji za mano, so me že zaparkiral. jst začnem laufat pa jim spizdim un tadrug k se je z mano pelou je pa kr tm stau k je biu čist posran pa je še mene izdau. pa grem pol jst peš domou pa fotr reče d so bli policaji doma pa d so po men sprašval pa d bom dubu sodnika pa neki...
zdj pa nevem kuk ga bom najebu zato k sem zbežal. upam d nebo nč :?
Sam si kreten da si bežu. Počakaš pa se zmenš, če dobiš sodnika btk, ker si pa bežu, pa zna bit velik hujš.
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
Odgovori