BT težave

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
Uporabniški avatar
PiZdeK6_
mašina
Prispevkov: 1489
Pridružen: Sr Feb 03, 2010 5:31 pm
Kraj: Poljčane- Rogaška slatina

Re: BT težave

Odgovor Napisal/-a PiZdeK6_ »

Anze napisal/-a:Nova...Kakšn že zgleda če je cilinder pregret? :roll:
Če je cilinder pregret je kej za nardit...Al je za u smeti ?
po notranji strani ima rumeno-vijolčne lise, ni za v smeti, lahko se pobrusi na večji "fi" in bojda deluje normalno naprej.
Uporabniški avatar
janim8
R.I.P.
Prispevkov: 910
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 8:46 am
Kraj: кσčєνנє ghetto 1330

Re: BT težave

Odgovor Napisal/-a janim8 »

PiZdeK6_ napisal/-a:
Anze napisal/-a:Nova...Kakšn že zgleda če je cilinder pregret? :roll:
Če je cilinder pregret je kej za nardit...Al je za u smeti ?
po notranji strani ima rumeno-vijolčne lise, ni za v smeti, lahko se pobrusi na večji "fi" in bojda deluje normalno naprej.
ko je enkrat matrjal pregret je konc .... brusi ampak si na istem ;)
prodam razne dele za TOMOS! info: majerlejani@gmail.com

Če hočš met konje jih boš mogu futrat :)
Matevz4
batzajla
Prispevkov: 27
Pridružen: To Jul 26, 2011 10:34 am

Re: BT težave

Odgovor Napisal/-a Matevz4 »

Barva svečke je nekje med rjavo in sivo, nekje vmes. Na motorju je mallosi športni filter. A je možno da je težava v cinkšpuli? Ker sem pred kratkim zamenjal agregat, vendar sem imel že prej podobne težave.
Bolš se slabo pelat kakor dobr hodit =)
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6819
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: BT težave

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

Matevz4 napisal/-a:Barva svečke je nekje med rjavo in sivo, nekje vmes. Na motorju je mallosi športni filter. A je možno da je težava v cinkšpuli? Ker sem pred kratkim zamenjal agregat, vendar sem imel že prej podobne težave.
problem je filter :) preveč odprt pa premala diza ;)
Matevz4
batzajla
Prispevkov: 27
Pridružen: To Jul 26, 2011 10:34 am

Re: BT težave

Odgovor Napisal/-a Matevz4 »

aljo69 napisal/-a:
Matevz4 napisal/-a:Barva svečke je nekje med rjavo in sivo, nekje vmes. Na motorju je mallosi športni filter. A je možno da je težava v cinkšpuli? Ker sem pred kratkim zamenjal agregat, vendar sem imel že prej podobne težave.
problem je filter :) preveč odprt pa premala diza ;)
Kje pa dobim večjo dizo?Ali se mogoče da to obstoječo popravit in kako?Kaj pa naj naredim s filtrom? :?:
Bolš se slabo pelat kakor dobr hodit =)
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6819
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: BT težave

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

Matevz4 napisal/-a:
aljo69 napisal/-a:
Matevz4 napisal/-a:Barva svečke je nekje med rjavo in sivo, nekje vmes. Na motorju je mallosi športni filter. A je možno da je težava v cinkšpuli? Ker sem pred kratkim zamenjal agregat, vendar sem imel že prej podobne težave.
problem je filter :) preveč odprt pa premala diza ;)
Kje pa dobim večjo dizo?Ali se mogoče da to obstoječo popravit in kako?Kaj pa naj naredim s filtrom? :?:
lahko filter oblepiš z izolircem al pa nečem da bo majn propusten lepo začneš pri vrhu pa vidš kdaj bo dost... dizo boš teško dobil... lahko jo pa zaciniš pa potem prevrtaš z svedrom če imaš manjše 0.8mm prbližno
Matevz4
batzajla
Prispevkov: 27
Pridružen: To Jul 26, 2011 10:34 am

Re: BT težave

Odgovor Napisal/-a Matevz4 »

okei.sam vseen mi ni jasn zakaj diza ni uredu, če mam vse original(38mm, nebrušeni kanali).zaradi filtra pa pomoje nemorjo bit tolk velki problemi.
Bolš se slabo pelat kakor dobr hodit =)
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6819
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: BT težave

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

Matevz4 napisal/-a:okei.sam vseen mi ni jasn zakaj diza ni uredu, če mam vse original(38mm, nebrušeni kanali).zaradi filtra pa pomoje nemorjo bit tolk velki problemi.
ne razumeš ... motor ima serijsko naštelano pravo zmes mešanice in zraka za normalno delovanje ... stem ko si ti dal športn filter pride sedaj več zraka in enako mešance kot prej in si s tem podru idealno zmes ;)
Matevz4
batzajla
Prispevkov: 27
Pridružen: To Jul 26, 2011 10:34 am

Re: BT težave

Odgovor Napisal/-a Matevz4 »

aljo69 napisal/-a:
Matevz4 napisal/-a:okei.sam vseen mi ni jasn zakaj diza ni uredu, če mam vse original(38mm, nebrušeni kanali).zaradi filtra pa pomoje nemorjo bit tolk velki problemi.
ne razumeš ... motor ima serijsko naštelano pravo zmes mešanice in zraka za normalno delovanje ... stem ko si ti dal športn filter pride sedaj več zraka in enako mešance kot prej in si s tem podru idealno zmes ;)
če te prav razumem je težava v preveliki količini zraka in ne v elektriki?!
Bolš se slabo pelat kakor dobr hodit =)
Uporabniški avatar
Anze
vplinjač
Prispevkov: 371
Pridružen: Sr Dec 15, 2010 6:08 pm
Kraj: Radovljica

Re: BT težave

Odgovor Napisal/-a Anze »

Ja. Če se nočeš z dizam igrt dej nazaj original airbox.
Odgovori