zamenjati uplinjač ali ne ?

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
Uporabniški avatar
maatej
auspuh
Prispevkov: 819
Pridružen: So Dec 25, 2010 7:28 pm

Re: zamenjati uplinjač ali ne ?

Odgovor Napisal/-a maatej »

automatic_7 napisal/-a:
Joungster napisal/-a:kupil bom phva 14/9 takšnega kot ima v orginalu tudi nova alpino. Koleno je sicer drugačno tako da bom kupil zraven ker paše na cilinder. filter pa tako ali pa tako je originalen vredu saj sem ga sam malce predelal :D
nee phva 14/9 imajo 25 verzje :!: (torej tega imaš zdej gor)
če misliš kupit kupi vsaj phva 14/12 (tega ima alpino)
alpino (alu cly) ima phva 14 torej 14/14, stari alpino (prisilc) pa ima 14/12
Joungster
auspuh lager
Prispevkov: 20
Pridružen: Ne Avg 01, 2010 3:50 pm

Re: zamenjati uplinjač ali ne ?

Odgovor Napisal/-a Joungster »

maatej napisal/-a:
automatic_7 napisal/-a:
Joungster napisal/-a:kupil bom phva 14/9 takšnega kot ima v orginalu tudi nova alpino. Koleno je sicer drugačno tako da bom kupil zraven ker paše na cilinder. filter pa tako ali pa tako je originalen vredu saj sem ga sam malce predelal :D
nee phva 14/9 imajo 25 verzje :!: (torej tega imaš zdej gor)
če misliš kupit kupi vsaj phva 14/12 (tega ima alpino)
alpino (alu cly) ima phva 14 torej 14/14, stari alpino (prisilc) pa ima 14/12
ja pa je ta phva 14/12 od alpinota tak da si sam mešanico dela če na en dovod priključiš bencin na drug pa olje ko ta ko ga imam sedaj si jo sam meša :D
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5233
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: zamenjati uplinjač ali ne ?

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

Joungster napisal/-a:
ja pa je ta phva 14/12 od alpinota tak da si sam mešanico dela če na en dovod priključiš bencin na drug pa olje ko ta ko ga imam sedaj si jo sam meša :D
alpino ne dela mešanice sam :!:
se pa spomnem da ima en prključek prazn na fergu (ni nč prključeno) samo nism pa gledu če je zamašen
Joungster
auspuh lager
Prispevkov: 20
Pridružen: Ne Avg 01, 2010 3:50 pm

Re: zamenjati uplinjač ali ne ?

Odgovor Napisal/-a Joungster »

automatic_7 napisal/-a:
Joungster napisal/-a:
ja pa je ta phva 14/12 od alpinota tak da si sam mešanico dela če na en dovod priključiš bencin na drug pa olje ko ta ko ga imam sedaj si jo sam meša :D
alpino ne dela mešanice sam :!:
se pa spomnem da ima en prključek prazn na fergu (ni nč prključeno) samo nism pa gledu če je zamašen
mogoče kdo ve ? pomoje je ferg narejen za to sej vbistvu je enak ko ta ki ga imam sedaj (dellorto phva 10/9) samo da je večji :D
Joungster
auspuh lager
Prispevkov: 20
Pridružen: Ne Avg 01, 2010 3:50 pm

Re: zamenjati uplinjač ali ne ?

Odgovor Napisal/-a Joungster »

Joungster napisal/-a:
automatic_7 napisal/-a:
Joungster napisal/-a:
ja pa je ta phva 14/12 od alpinota tak da si sam mešanico dela če na en dovod priključiš bencin na drug pa olje ko ta ko ga imam sedaj si jo sam meša :D
alpino ne dela mešanice sam :!:
se pa spomnem da ima en prključek prazn na fergu (ni nč prključeno) samo nism pa gledu če je zamašen
mogoče kdo ve ? pomoje je ferg narejen za to sej vbistvu je enak ko ta ki ga imam sedaj (dellorto phva 10/9) samo da je večji :D
no a ve kdo ! ?
Uporabniški avatar
maatej
auspuh
Prispevkov: 819
Pridružen: So Dec 25, 2010 7:28 pm

Re: zamenjati uplinjač ali ne ?

Odgovor Napisal/-a maatej »

alpino ne dela mešanice sam, ker tud nima oljne pumpe in rezervarčka za olje! ima pa na fergu nekej priklučkov ampak mislm da so vsi zamašeni.
Uporabniški avatar
aljoško
zobnik
Prispevkov: 163
Pridružen: So Jan 30, 2010 12:14 pm
Kraj: Selnica ob Dravi

Re: zamenjati uplinjač ali ne ?

Odgovor Napisal/-a aljoško »

koliko sem jas gledal na poštarskem ki ima phva 14 ima še en priključek ki bi lahko bil za olje na njem je pa en kos plastike ki ga lahko vzameš dol
Lp,Aljoša
jdivja2
glava cilindra
Prispevkov: 570
Pridružen: Ne Dec 13, 2009 8:52 am
Kraj: Negova

Re: zamenjati uplinjač ali ne ?

Odgovor Napisal/-a jdivja2 »

aljoško napisal/-a:koliko sem jas gledal na poštarskem ki ima phva 14 ima še en priključek ki bi lahko bil za olje na njem je pa en kos plastike ki ga lahko vzameš dol
točno tako ima samo eno plastično gumijasto cevkico preko ki jo lahko vzameš dol
največja štajerska laž je To še spijemo pa gremo
Joungster
auspuh lager
Prispevkov: 20
Pridružen: Ne Avg 01, 2010 3:50 pm

Re: zamenjati uplinjač ali ne ?

Odgovor Napisal/-a Joungster »

jdivja2 napisal/-a:
aljoško napisal/-a:koliko sem jas gledal na poštarskem ki ima phva 14 ima še en priključek ki bi lahko bil za olje na njem je pa en kos plastike ki ga lahko vzameš dol
točno tako ima samo eno plastično gumijasto cevkico preko ki jo lahko vzameš dol
ja to sem vedel da ne dela mešanice sam :D vedel nisem samo če ima priključek za olje ali ne :)

hvala vsem za odgovore :D !
Odgovori