Nabijalnik

Vse kar vam pade na pamet
Odgovori
apn ftw
auspuh
Prispevkov: 852
Pridružen: Če Avg 19, 2010 7:39 pm
Kraj: Izola

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a apn ftw »

Zdravo

Mene zanima če ima kateri od vas shemo za baterijski vžig, ker na forumu ne najdem nobene :S, + če ima kdo še shemo vezja ki naj bi preprečeval "pacanje" platin. :D

Se toplo priporočam če ima kdo, hvala za odgovore.
Uporabniški avatar
prlek
cilinder
Prispevkov: 1071
Pridružen: Ne Dec 07, 2014 1:41 pm
Kraj: Ormož

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a prlek »

automatic_7 napisal/-a:
prlek napisal/-a:Kaj je z tomos trgovino v kopru, da imajo ze vec dni nedosegljivo?
http://www.tomos.si/slo/kontakt poglej kontakte za fizične osebe al pa piši na info@tomos.si , prodajalne tam ni več, čeprav na strani od tomosa zdej spet piše med prodajalci tudi Šmarska cesta 4 KOPER.
Večinoma imajo ostale trgovine (velo) dele iz srbije ....
Nič od nič, vse zasedeno, še od maila mi pošle avtomatsko sporočilo, da so nedosegljivi in da naj kontaktiram nekoga, ki jih nadomešča pa še to nedosegljivo. Nevem kaj si naj mislim, tolko o tem koliko se dela v pisarnah, sramota.
Uporabniški avatar
tomosak
specjalka
Prispevkov: 3005
Pridružen: Sr Jul 07, 2010 9:55 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a tomosak »

Mogoče kdo ve kje bi lahko kupil novo sprednjo axo za tomos hiphop?
Smisel živleja je met Tomosa v garaži :D
GSI je zmaj al GTI
ga drži, jebiga brate
zna se ko je brži ;)

Janim8 počivaj v miru!
gogiiiii
vplinjač
Prispevkov: 314
Pridružen: Ne Okt 09, 2011 2:10 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a gogiiiii »

Rabil bi koga ki se spozna na 2T izpuhe....če kdo koga pozna naj mi sporoči....
Uporabniški avatar
tomosak
specjalka
Prispevkov: 3005
Pridružen: Sr Jul 07, 2010 9:55 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a tomosak »

mogoče ve kdo kje bi dobil, ali kaj bi bilo primerno za izolacije napeljave od ročk? ker je celoten kabel povsod malo potrgan in uničen in bi rad zamenjal, na koncu bom že odrezal pa zlotal skupaj to ni problem.. ročke so pa od alpinota/hiphop.. :P
Smisel živleja je met Tomosa v garaži :D
GSI je zmaj al GTI
ga drži, jebiga brate
zna se ko je brži ;)

Janim8 počivaj v miru!
Uporabniški avatar
si_me
auspuh
Prispevkov: 873
Pridružen: Pe Okt 16, 2009 6:27 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a si_me »

tomosak napisal/-a:mogoče ve kdo kje bi dobil, ali kaj bi bilo primerno za izolacije napeljave od ročk? ker je celoten kabel povsod malo potrgan in uničen in bi rad zamenjal, na koncu bom že odrezal pa zlotal skupaj to ni problem.. ročke so pa od alpinota/hiphop.. :P
Ce sem te prav razumel rabis termoskrcljive cevke ali pa navadne pozirke za kable prave debeline..
strmec
zariban cilinder
Prispevkov: 110
Pridružen: Po Dec 09, 2013 8:01 pm
Kontakt:

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a strmec »

http://zeus.tsc.si/~bostjanv/projektne% ... g%20Tomos/ igra tomos drag race/predelava mopeda
20% mladih vidi svojo prihodnost zelo rožnato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!
Uporabniški avatar
tomosak
specjalka
Prispevkov: 3005
Pridružen: Sr Jul 07, 2010 9:55 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a tomosak »

si_me napisal/-a:
tomosak napisal/-a:mogoče ve kdo kje bi dobil, ali kaj bi bilo primerno za izolacije napeljave od ročk? ker je celoten kabel povsod malo potrgan in uničen in bi rad zamenjal, na koncu bom že odrezal pa zlotal skupaj to ni problem.. ročke so pa od alpinota/hiphop.. :P
Ce sem te prav razumel rabis termoskrcljive cevke ali pa navadne pozirke za kable prave debeline..
ma neki podobnega ja, kje bi bilo kej takega za dobit? pomoje tud ne more bit glih drago al kaj? vsega skupi rabim slaba 2 metra.. :D
Smisel živleja je met Tomosa v garaži :D
GSI je zmaj al GTI
ga drži, jebiga brate
zna se ko je brži ;)

Janim8 počivaj v miru!
Uporabniški avatar
prlek
cilinder
Prispevkov: 1071
Pridružen: Ne Dec 07, 2014 1:41 pm
Kraj: Ormož

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a prlek »

tomosak napisal/-a:
si_me napisal/-a:
tomosak napisal/-a:mogoče ve kdo kje bi dobil, ali kaj bi bilo primerno za izolacije napeljave od ročk? ker je celoten kabel povsod malo potrgan in uničen in bi rad zamenjal, na koncu bom že odrezal pa zlotal skupaj to ni problem.. ročke so pa od alpinota/hiphop.. :P
Ce sem te prav razumel rabis termoskrcljive cevke ali pa navadne pozirke za kable prave debeline..
ma neki podobnega ja, kje bi bilo kej takega za dobit? pomoje tud ne more bit glih drago al kaj? vsega skupi rabim slaba 2 metra.. :D
To bi moral dobiti v vsaki delavniski trgovini. Ampak kaj bos z dvema metrama? Ponavadi so to koscki nekaj centimetrov. Drago pa tudi ni.
Uporabniški avatar
tomosak
specjalka
Prispevkov: 3005
Pridružen: Sr Jul 07, 2010 9:55 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a tomosak »

ne ne, js rabim komplet izolacijo za vse kable od stikal,ker tista je vsa neki pojahana pa polomlena...
to črno izolacijo rabim.. :)

http://www.motos.si/image/cache/data/el ... 40x480.JPG
Smisel živleja je met Tomosa v garaži :D
GSI je zmaj al GTI
ga drži, jebiga brate
zna se ko je brži ;)

Janim8 počivaj v miru!
Odgovori