Tomos E90

Predstavite nam svojo starino
Odgovori
Uporabniški avatar
Pata
moped
Prispevkov: 2043
Pridružen: To Feb 01, 2011 3:16 pm
Kraj: Slap - (Okolica Vipave) - Primorska
Kontakt:

Tomos E90

Odgovor Napisal/-a Pata »

No.. da predstavim moj stari stroj ki me vleče naprej in ma močno strce in sto pijanih idej.. :D no original je use razen ferga ki pa je phbg 19 dell'orto no ohranen je še kr zdaj ga bom rezstavrilal ma papirje je biu registriran... ma pa nenaštelan ferg mi pa oče ne pusti da bi ga kaj tikal ker pravi da bom zjebal.. no motor se zavrti do 8000 z filtrom pol ga zamori če pa daš filter dol...se do 12000 tko kaže obratomer no enkrat bom na skrito naštelu ferg pol pa bo laufalo kot je treba, čne konča je 110 po autombilskem števcu po gpsu in po motornem števcu tko da je realna aja na slikah je špula ker mislim da je malo slik od e90 špule drgač pa ciliner je biu menan kej je ribno in pa bat je elko z enim batnim obročkem na cilindru je use original kanali original in fi edin eno rebro ma odlomljeno drugače na motorju use original in use deluje razen žmigavci za katere je potrebna baterija ki pa je gotova aja edino grušt je biu švasan enkrat je na slikah vidno ker se je zlomiu ker se je tata ki ma 100 kil z njim gajdrau po zadnem ;) P.S : Končna je kdar ni filtra..

Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika
Vsi so vedeli da je to nemogoče.Potem pa je prišel negdo,ki tega ni vedel in uspelo mu je!
“The Power to Win, is a lot of little things, done right.”
Uporabniški avatar
pomartin
Mojster
Prispevkov: 2821
Pridružen: Pe Maj 07, 2010 11:45 pm
Kraj: Postojna

Re: Tomos E90

Odgovor Napisal/-a pomartin »

lep :D
sam tole se mi pa zdi čudno da se je gršt zlomu... tole zdrži precej več kot 100 kg.
sedež pa le daj preobleči ;)
kake prenose imaš zdej tle gor ?
bol star bol nor!
Uporabniški avatar
Pata
moped
Prispevkov: 2043
Pridružen: To Feb 01, 2011 3:16 pm
Kraj: Slap - (Okolica Vipave) - Primorska
Kontakt:

Re: Tomos E90

Odgovor Napisal/-a Pata »

pomartin napisal/-a:lep :D
sam tole se mi pa zdi čudno da se je gršt zlomu... tole zdrži precej več kot 100 kg.
sedež pa le daj preobleči ;)
kake prenose imaš zdej tle gor ?
jah.. ne vem točno ker to je od fotra bu pa boh ve kaj je delu pomoje se ni sam po zadn gajdru.. :D am ja sedež bom dau na novo tepicirat kavalete moram naglihat itd. itd.. itd.. :D am prenosi so original ne vem kok so. ni 15/34? uglaunem meni se zdijo brzine kar dolge...
Vsi so vedeli da je to nemogoče.Potem pa je prišel negdo,ki tega ni vedel in uspelo mu je!
“The Power to Win, is a lot of little things, done right.”
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6819
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Tomos E90

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

si mogoče pomislu da je 12k obatov malo preveč za original elektronika ? 12 jih še bt original nima ....
Uporabniški avatar
pomartin
Mojster
Prispevkov: 2821
Pridružen: Pe Maj 07, 2010 11:45 pm
Kraj: Postojna

Re: Tomos E90

Odgovor Napisal/-a pomartin »

saj je reku da tako kaže obratomer... ki pa vemo kak je :P
bol star bol nor!
Uporabniški avatar
janim8
R.I.P.
Prispevkov: 910
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 8:46 am
Kraj: кσčєνנє ghetto 1330

Re: Tomos E90

Odgovor Napisal/-a janim8 »

lepota :) :) :)
legenda tomosa ;)
kokr sm ti že reku,ČUVAJ GA! ;)
prodam razne dele za TOMOS! info: majerlejani@gmail.com

Če hočš met konje jih boš mogu futrat :)
Uporabniški avatar
macula
Mojster
Prispevkov: 2011
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:05 pm
Kraj: Idrija

Re: Tomos E90

Odgovor Napisal/-a macula »

ja, tile rušti se radi zvijajo in počijo tam pri cevi od prednjih vilic.
sem se ravno vrnil iz vožnje.... ko se na hitro nagneš v ovinek okvir kar zvija in motor še ene parkrat zaniha.. XD
men se vrti do 7000.. sam mislim da je nekaj narobe z obratomerjem, ker skoraj ves čas niha 500 obratov gor pa dol..
"Everything seemed very much to the limit and very difficult to improve any more" -Jan Thiel

'Top speed is the most unimportant thing in racing. Keeping your minimum speed high is the most important'
Uporabniški avatar
klemenm2
specjalka
Prispevkov: 3199
Pridružen: Ne Avg 30, 2009 10:59 pm
Kraj: LJ - Brod

Re: Tomos E90

Odgovor Napisal/-a klemenm2 »

sam tole na sliki ni 19ka? prej kšna 24.
vsak vložek v tomosa je napaka..... škoda da bom to napako kmal spet ponovil.
počivaj v miru jani! (janim8)
Uporabniški avatar
PiZdeK6_
mašina
Prispevkov: 1489
Pridružen: Sr Feb 03, 2010 5:31 pm
Kraj: Poljčane- Rogaška slatina

Re: Tomos E90

Odgovor Napisal/-a PiZdeK6_ »

klemenm2 napisal/-a:sam tole na sliki ni 19ka? prej kšna 24.
Uporabniški avatar
Pata
moped
Prispevkov: 2043
Pridružen: To Feb 01, 2011 3:16 pm
Kraj: Slap - (Okolica Vipave) - Primorska
Kontakt:

Re: Tomos E90

Odgovor Napisal/-a Pata »

jah no obratomer pokaže 12k bom snemau en dan...kolikor vem je ferg 19 bom pogledu še enkrat , jani ja za ga čuvat je ampak kolkr vidš moj fotr ga ni glih čuvu.. glede grušta se strinjam da se zvija.. uglaunem bom dns ko grejo tastari za en dan na počitnce ga bom mal zalaufu ker ko so doma mi ne pustijo motor pa ni laufu že uhjej pou leta ker je moj fotr bebec... no bom snemu vožnjo sam ne bom stisnu do 120 kr ne vem kako bom z eno roko držu balanco :D pa boste vidl obratomer čne ko bom snemu bi loh zračunu obrate po tistmu daš zvok v nek program pol pa kamr je največ obratu odčitaš herce in jih pomnožiš z 60 pa dobiš obrate? lp
Vsi so vedeli da je to nemogoče.Potem pa je prišel negdo,ki tega ni vedel in uspelo mu je!
“The Power to Win, is a lot of little things, done right.”
Odgovori