kajenje

Vse kar vam pade na pamet
Odgovori
Drejo_apn6s
zariban cilinder
Prispevkov: 142
Pridružen: Sr Nov 09, 2011 7:52 pm

Re: kajenje

Odgovor Napisal/-a Drejo_apn6s »

kirezagar napisal/-a:Aha, se ti prileže, če ti reče en "ej ti si pa car k kadiš, sm lahko tvoj prjatu?" :| :?
haha legenda :D
Gotof je!
FlexerTuning
kriva felna
Prispevkov: 71
Pridružen: Če Sep 29, 2011 3:18 pm
Kraj: nova gorica

Re: kajenje

Odgovor Napisal/-a FlexerTuning »

kt kdaj,lucky strike blue :)
pristavc
glava cilindra
Prispevkov: 519
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 11:17 pm
Kraj: Črnuče

Re: kajenje

Odgovor Napisal/-a pristavc »

Redni kadilc že ene 6 let,kadim pa Marlboro zlate,za vse tiste k pa govorite kok bi pršparal dnarja č nebi kadil,NE SERITE,kr bi šu pa ta dnar nekam drgm in isto za kšne pičkarije ;)
Uporabniški avatar
Pich
Mojster
Prispevkov: 2601
Pridružen: Sr Okt 13, 2010 6:42 pm
Kraj: Idrija

Re: kajenje

Odgovor Napisal/-a Pich »

Začel sem v prvem razredu osnovne šole, vendar se zgodba ni dobro končala, ker me je videla moja učiteljica. Poklicala je starše in sledila je pridiga. Jaz pa sem še vedno občasno kadil. In spet so me dobili! Mamu jim... Tokrat v tretjem razredu osnovne šole. In je sledil vzgojni ukrep; še daaaljša pridiga. Toda jaz sem še vedno kadil, občasno seveda. Sem se pa to dokaj uspešno skrival, do sedmega razreda osnovne šole, ko sem za šankom nekega bara naročil tastare 57, vpričo svojega očeta, ki je stal prav tako za šankom le nekaj osebkov naprej. Ne ma to je bilo za prijatelja, ni bilo zame, sem se zgovarjal. Ampak brez pridige ni šlo skozi. No jaz sem še vedno kadil in tako je ostalo vse do sedaj, ko jih imam 45. Se pravi kadim že skoraj 40 let in se odlično počutim. Bi pa nehal, če bi bilo to tako enostavno, kot nekateri trdijo. Skratka v mojih pljučih se je nabralo že toliko katrana, da bi lahko asfaltiral kakšen krajši odsek regionalne ceste. :D
Verjamem v enega boga, Koprskega Tomosa
KVAS
Mojster
Prispevkov: 1733
Pridružen: To Maj 11, 2010 7:02 pm
Kraj: Domžale

Re: kajenje

Odgovor Napisal/-a KVAS »

Pich napisal/-a:Začel sem v prvem razredu osnovne šole, vendar se zgodba ni dobro končala, ker me je videla moja učiteljica. Poklicala je starše in sledila je pridiga. Jaz pa sem še vedno občasno kadil. In spet so me dobili! Mamu jim... Tokrat v tretjem razredu osnovne šole. In je sledil vzgojni ukrep; še daaaljša pridiga. Toda jaz sem še vedno kadil, občasno seveda. Sem se pa to dokaj uspešno skrival, do sedmega razreda osnovne šole, ko sem za šankom nekega bara naročil tastare 57, vpričo svojega očeta, ki je stal prav tako za šankom le nekaj osebkov naprej. Ne ma to je bilo za prijatelja, ni bilo zame, sem se zgovarjal. Ampak brez pridige ni šlo skozi. No jaz sem še vedno kadil in tako je ostalo vse do sedaj, ko jih imam 45. Se pravi kadim že skoraj 40 let in se odlično počutim. Bi pa nehal, če bi bilo to tako enostavno, kot nekateri trdijo. Skratka v mojih pljučih se je nabralo že toliko katrana, da bi lahko asfaltiral kakšen krajši odsek regionalne ceste. :D
hahaha poglejte na Youtube, od Picha channel Medical phenomenom.
apn ftw
auspuh
Prispevkov: 852
Pridružen: Če Avg 19, 2010 7:39 pm
Kraj: Izola

Re: kajenje

Odgovor Napisal/-a apn ftw »

Pich napisal/-a:Začel sem v prvem razredu osnovne šole, vendar se zgodba ni dobro končala, ker me je videla moja učiteljica. Poklicala je starše in sledila je pridiga. Jaz pa sem še vedno občasno kadil. In spet so me dobili! Mamu jim... Tokrat v tretjem razredu osnovne šole. In je sledil vzgojni ukrep; še daaaljša pridiga. Toda jaz sem še vedno kadil, občasno seveda. Sem se pa to dokaj uspešno skrival, do sedmega razreda osnovne šole, ko sem za šankom nekega bara naročil tastare 57, vpričo svojega očeta, ki je stal prav tako za šankom le nekaj osebkov naprej. Ne ma to je bilo za prijatelja, ni bilo zame, sem se zgovarjal. Ampak brez pridige ni šlo skozi. No jaz sem še vedno kadil in tako je ostalo vse do sedaj, ko jih imam 45. Se pravi kadim že skoraj 40 let in se odlično počutim. Bi pa nehal, če bi bilo to tako enostavno, kot nekateri trdijo. Skratka v mojih pljučih se je nabralo že toliko katrana, da bi lahko asfaltiral kakšen krajši odsek regionalne ceste. :D
moj nono je kadil nekaj več kot 40 let, počutil se je odlično dokler mu niso odkrili raka na pljučih in je zaradi tega nekaj mescov za tem umrl.
Uporabniški avatar
pivk123
mašina
Prispevkov: 1381
Pridružen: Sr Maj 12, 2010 4:36 pm
Kraj: međveđe brdo
Kontakt:

Re: kajenje

Odgovor Napisal/-a pivk123 »

Pich napisal/-a:Začel sem v prvem razredu osnovne šole, vendar se zgodba ni dobro končala, ker me je videla moja učiteljica. Poklicala je starše in sledila je pridiga. Jaz pa sem še vedno občasno kadil. In spet so me dobili! Mamu jim... Tokrat v tretjem razredu osnovne šole. In je sledil vzgojni ukrep; še daaaljša pridiga. Toda jaz sem še vedno kadil, občasno seveda. Sem se pa to dokaj uspešno skrival, do sedmega razreda osnovne šole, ko sem za šankom nekega bara naročil tastare 57, vpričo svojega očeta, ki je stal prav tako za šankom le nekaj osebkov naprej. Ne ma to je bilo za prijatelja, ni bilo zame, sem se zgovarjal. Ampak brez pridige ni šlo skozi. No jaz sem še vedno kadil in tako je ostalo vse do sedaj, ko jih imam 45. Se pravi kadim že skoraj 40 let in se odlično počutim. Bi pa nehal, če bi bilo to tako enostavno, kot nekateri trdijo. Skratka v mojih pljučih se je nabralo že toliko katrana, da bi lahko asfaltiral kakšen krajši odsek regionalne ceste. :D
hahah,pich legenda ! :D
Tomos ready to race
Fuck the new shit! Old is top shit!!
. VW Drivers Wanted.
Uporabniški avatar
dolinar
specjalka
Prispevkov: 2503
Pridružen: Ne Jun 27, 2010 8:07 pm
Kraj: Okolika Šk. Loke

Re: kajenje

Odgovor Napisal/-a dolinar »

Slika

haha :D
Janim8 počivaj v miru.
Uporabniški avatar
ninjaxx
zobnik
Prispevkov: 165
Pridružen: To Jul 19, 2011 10:10 am
Kraj: ok. Lenarta

Re: kajenje

Odgovor Napisal/-a ninjaxx »

Nikoli nisem kadil in ne mislim
ulovsin
zobnik
Prispevkov: 237
Pridružen: Sr Maj 19, 2010 4:01 pm
Kraj: Slovenija-Prekmurje-Občina Beltinci-Beltinci

Re: kajenje

Odgovor Napisal/-a ulovsin »

dolinar napisal/-a:Slika

haha :D
sva že dva k to vlečeva :D sm kar precej zmanjšal dozo cigaret ampak to še vedno pohamo :D :D
Odgovori