APN CILINDER KIT

Predelave pogonske sile mopeda
Odgovori
kumr
zobnik
Prispevkov: 182
Pridružen: Če Apr 29, 2010 12:21 pm

Re: APN CILINDER KIT

Odgovor Napisal/-a kumr »

tomosprinter18 napisal/-a:
PVL napisal/-a:Ni novosti žal. Če pozna kdo livarja, ki bi bil pripravljen liti te cilindre z maloserijskim postopkom za sprejemljivo ceno naj mi piše za ZS.

Najboljše da povprašaš firme kot so cilinder.si frčo moto ,motospirit oni imajo veliko vez z izdelovanji cilindrov ter gredi , vrjetno te nebo pobralo sicer vem da pri obeh firmah nudijo brušenje oz nanos niklasila ter ostale stvari ampak za izdelavo cilindra še lahko povprašaš , mogoče jih vzamejo kakšno serijo od tebe .
Upam da ti to kaj pomaga
Bučke :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Mihaarh
auspuh lager
Prispevkov: 17
Pridružen: Sr Jul 15, 2015 8:52 am

Re: APN CILINDER KIT

Odgovor Napisal/-a Mihaarh »

živjo,

kako kaže glede cilindra ? Se priporočam za nakup
Lp
Mihaarh
auspuh lager
Prispevkov: 17
Pridružen: Sr Jul 15, 2015 8:52 am

Re: APN CILINDER KIT

Odgovor Napisal/-a Mihaarh »

PVL napisal/-a:Dobil sem prvo resno ponudbo za izdelavo. Prodajna cena bi bila 150e za cilinder in bat, vendar je minimalno naročilo 250 kosov, česar si trenutno ne morem privoščit.

Lp
Pridobi investitorje - kar mislim da jih ne manjka. Kot posameznik pri takih stvareh je zelo težko iz vidika financ. Jaz sem pripravljen investirati do 500€ v tvoj projekt, vendar takih ljudi rabiš cca 50. Res pa je, da je takole težko dati nekomu denar kar tako. Ampak to je moja osebna odločitev, tak cilinder bi mi prav prišel na veliko mopedih.
Uporabniški avatar
prlek
cilinder
Prispevkov: 1071
Pridružen: Ne Dec 07, 2014 1:41 pm
Kraj: Ormož

Re: APN CILINDER KIT

Odgovor Napisal/-a prlek »

Mihaarh napisal/-a:
PVL napisal/-a:Dobil sem prvo resno ponudbo za izdelavo. Prodajna cena bi bila 150e za cilinder in bat, vendar je minimalno naročilo 250 kosov, česar si trenutno ne morem privoščit.

Lp
Pridobi investitorje - kar mislim da jih ne manjka. Kot posameznik pri takih stvareh je zelo težko iz vidika financ. Jaz sem pripravljen investirati do 500€ v tvoj projekt, vendar takih ljudi rabiš cca 50. Res pa je, da je takole težko dati nekomu denar kar tako. Ampak to je moja osebna odločitev, tak cilinder bi mi prav prišel na veliko mopedih.
Ja ampak kaj to pomeni? Vsak investitor bi potem verjetno hotel imeti nekaj procentov dobicka od prodaje in potem se to kar nabere, na koncu pod crto pa se verjetno nebi splacalo. Ne verjamem, da bi se pvl strinjal s tako politiko.
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6819
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: APN CILINDER KIT

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

prlek napisal/-a:
Mihaarh napisal/-a:
PVL napisal/-a:Dobil sem prvo resno ponudbo za izdelavo. Prodajna cena bi bila 150e za cilinder in bat, vendar je minimalno naročilo 250 kosov, česar si trenutno ne morem privoščit.

Lp
Pridobi investitorje - kar mislim da jih ne manjka. Kot posameznik pri takih stvareh je zelo težko iz vidika financ. Jaz sem pripravljen investirati do 500€ v tvoj projekt, vendar takih ljudi rabiš cca 50. Res pa je, da je takole težko dati nekomu denar kar tako. Ampak to je moja osebna odločitev, tak cilinder bi mi prav prišel na veliko mopedih.
Ja ampak kaj to pomeni? Vsak investitor bi potem verjetno hotel imeti nekaj procentov dobicka od prodaje in potem se to kar nabere, na koncu pod crto pa se verjetno nebi splacalo. Ne verjamem, da bi se pvl strinjal s tako politiko.
če že potem bi rabil večjega investitorja ... ma pomoje če bi pobral naročila in ko bi bilo dovolj naročil se pobere še denar ... in se da delat ... problem bi bil samo z davčno ... bi rabil firmo met... tukaj bi pa lahko cerar uskočil :)
ro-bi
cilinder
Prispevkov: 1229
Pridružen: Po Apr 09, 2012 5:41 pm

Re: APN CILINDER KIT

Odgovor Napisal/-a ro-bi »

prlek napisal/-a: Ja ampak kaj to pomeni? Vsak investitor bi potem verjetno hotel imeti nekaj procentov dobicka od prodaje in potem se to kar nabere, na koncu pod crto pa se verjetno nebi splacalo. Ne verjamem, da bi se pvl strinjal s tako politiko.
Investitor ti ne bo pobral nekaj % od dobička, ampak bo postal toliko % lastnik firme, kolikor % denarja bo vložil in tudi toliko bo deležen dobička.
Če sam nimaš 3/4 denarja, potem ne išči , ker boš ostal na koncu brez firme.
Uporabniški avatar
macula
Mojster
Prispevkov: 2011
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:05 pm
Kraj: Idrija

Re: APN CILINDER KIT

Odgovor Napisal/-a macula »

Dej nehejte prbijat pa smetit teme. Kot novinarji ste, vidite eno zgodbo pa kar nekaj predpostavite, pa dodate, spremenite.. Vid se bo že sam odločil kako pa kaj. Glede investitorjev je pa tako, da kar se boš zmenil to boš imel.
"Everything seemed very much to the limit and very difficult to improve any more" -Jan Thiel

'Top speed is the most unimportant thing in racing. Keeping your minimum speed high is the most important'
Mihaarh
auspuh lager
Prispevkov: 17
Pridružen: Sr Jul 15, 2015 8:52 am

Re: APN CILINDER KIT

Odgovor Napisal/-a Mihaarh »

če že potem bi rabil večjega investitorja ... ma pomoje če bi pobral naročila in ko bi bilo dovolj naročil se pobere še denar ... in se da delat ... problem bi bil samo z davčno ... bi rabil firmo met... tukaj bi pa lahko cerar uskočil :)

Se strinjam, dobiti kandidate (ki jih ne manjka) za naročilo in če se nas nabere cca 10-20 se pa že splača kaj narediti.
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6819
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: APN CILINDER KIT

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

Mihaarh napisal/-a:
Se strinjam, dobiti kandidate (ki jih ne manjka) za naročilo in če se nas nabere cca 10-20 se pa že splača kaj narediti.
10-20 nebo nič če je serija 250 kosov ... to pa nanese čez 25k za serijo ... 25k+ skup spravit pa ni kar tako ... upajmo, da vidu rata to spravit v proizvodnjo ...
Mihaarh
auspuh lager
Prispevkov: 17
Pridružen: Sr Jul 15, 2015 8:52 am

Re: APN CILINDER KIT

Odgovor Napisal/-a Mihaarh »

maloserijska proizvodnja - podraži izdelek, vendar če bo kvaliteta ne dvomim da bojo problemi pri prodaji
Odgovori