APN/E90 by Kumr

Predstavite nam svoj moped
Odgovori
kumr
zobnik
Prispevkov: 182
Pridružen: Če Apr 29, 2010 12:21 pm

Re: APN/E90 by Kumr

Odgovor Napisal/-a kumr »

Nimam obratomerja..niti ga nimam kje dobit..treba je probat frgazr..malo ga bom odprl pa bom vidu..ampak je ze zdaj svecka lepe rjave barve..taka kot more bit..ubistvu mi poka na izpuh na najvisjih obratih..
kumr
zobnik
Prispevkov: 182
Pridružen: Če Apr 29, 2010 12:21 pm

Re: APN/E90 by Kumr

Odgovor Napisal/-a kumr »

Zdej se je pa začelo dogajat..opazu sm da 3. Prestave ni vec sem takoj vedu kaj je..ko sm pa ze razkopal sem dal se navarit obroč okoli šalce zaradi repkov da mi ne letijo po celmu menjalniku..zdaj pa me zanima kaj naj dam not za en moznik da mi nebo to kar naprej striglo?
Priponke
DSC_0059.JPG
denso26
glava cilindra
Prispevkov: 539
Pridružen: Pe Okt 15, 2010 9:43 am
Kraj: Šentvid pri Stični

Re: APN/E90 by Kumr

Odgovor Napisal/-a denso26 »

Lepo, da je še en več med ctx/e90 predelavami. Poštimej mašino pa pridi na kakšen drag race :)
https://t.me/pump_upp
kumr
zobnik
Prispevkov: 182
Pridružen: Če Apr 29, 2010 12:21 pm

Re: APN/E90 by Kumr

Odgovor Napisal/-a kumr »

je poštimano..smo dali nek hud materjal notri za kajlo pa porezkali do konca da komplet zobnik sede na kajlo ker prej mi ga je samo pol..zdej je edina varjanta da mi zobnik dobesedno zdrobi..ko bo taprvi drag pridem 100%:)samo do takrat je treba še precej nardit na mopedu :)
Uporabniški avatar
zankrzan
Mojster
Prispevkov: 1200
Pridružen: To Mar 27, 2012 4:00 pm
Kraj: Prelog, okolica Domžal

Re: APN/E90 by Kumr

Odgovor Napisal/-a zankrzan »

kumr napisal/-a:je poštimano..smo dali nek hud materjal notri za kajlo pa porezkali do konca da komplet zobnik sede na kajlo ker prej mi ga je samo pol..zdej je edina varjanta da mi zobnik dobesedno zdrobi..ko bo taprvi drag pridem 100%:)samo do takrat je treba še precej nardit na mopedu :)
In zelo verjetno se ti bo to zgodilo :mrgreen:
kumr
zobnik
Prispevkov: 182
Pridružen: Če Apr 29, 2010 12:21 pm

Re: APN/E90 by Kumr

Odgovor Napisal/-a kumr »

Jah pa bo..mamo pouno idej
kumr
zobnik
Prispevkov: 182
Pridružen: Če Apr 29, 2010 12:21 pm

Re: APN/E90 by Kumr

Odgovor Napisal/-a kumr »

malo posodobitve..dubu BT felge..in kupu sm še komplet prednji zavorni sistem od BT-ja..se vilce nabavim..pa mislm da problemou z zavorami ne bo več..trenutno pa se še ukvarjam z cilindrom da ga dokoncno naredim na željene kote..Lp

Slika
hoomzi
zariban cilinder
Prispevkov: 128
Pridružen: Pe Avg 20, 2010 2:54 pm

Re: APN/E90 by Kumr

Odgovor Napisal/-a hoomzi »

vzig si prestavu, ker ce ti seka iz izpuha je verjetno prepozno nastiman, fora je v tem da pri visokih obratih ce ni pravilno nastiman, ti iskra preskoc takrat ko se bat ze spusca, posledicno imas manjso moc, seka iz izpuha ker je nepopolno zgorevanje, pa se dost manjso moc mas:)
Uporabniški avatar
prlek
cilinder
Prispevkov: 1071
Pridružen: Ne Dec 07, 2014 1:41 pm
Kraj: Ormož

Re: APN/E90 by Kumr

Odgovor Napisal/-a prlek »

hoomzi napisal/-a:vzig si prestavu, ker ce ti seka iz izpuha je verjetno prepozno nastiman, fora je v tem da pri visokih obratih ce ni pravilno nastiman, ti iskra preskoc takrat ko se bat ze spusca, posledicno imas manjso moc, seka iz izpuha ker je nepopolno zgorevanje, pa se dost manjso moc mas:)
Torej moramo zmanjsati predvzig za vecje obrate? Recimo, ce je zdaj predvzig 1.5mm in hocemo zmanjsat potem zavrtimo magnet v levo tako, da bo recimo 1.3mm predvzig? Prebral cel forum o tem ampak se zdaj nisem siguren, ker vsak govori drugace.
Uporabniški avatar
maatej
auspuh
Prispevkov: 819
Pridružen: So Dec 25, 2010 7:28 pm

Re: APN/E90 by Kumr

Odgovor Napisal/-a maatej »

ja v teoriji je tako, ampak potem v nizkih ne bo delovalo pravilno
Odgovori