Ligier Ambra avto vozen z H kategorijo

Predstavite nam svoj jekleni konjiček
esypoba
batzajla
Prispevkov: 37
Pridružen: So Avg 15, 2009 12:37 pm
Kraj: Jesenice

Re: Ligier Ambra avto vozen z H kategorijo

Odgovor Napisal/-a esypoba »

pri nas tukej vedno ko grem zjutraj 10 do 6 pred postajo za šolo zjutraj vedno pripelje nek tak rdeč trikolesnik pomojem je tud 50kubov. sliš se ga pa tako še hujš kot lipnik. kot skuter weeee.... :D :D
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Ligier Ambra avto vozen z H kategorijo

Odgovor Napisal/-a filius »

Evo avto začel spet nekaj jebat, nima moči gre bogih 50 vsak klanc ga zamori... S tem da mi je prej šel 70 pa noben klanc ga ni toliko utridil kot sedaj...Pa še tehničnega mam čez 14 dni...:?

Treba bo nardit servis, pa mal pogledat kaj ga jebe, čeprav je bil pred 4K Km narjen kompleten servis, vsa filtra, jermen, svečke za gretje, filtra skratka vse....
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
Uporabniški avatar
nejc124
predelana mašina
Prispevkov: 1530
Pridružen: To Sep 01, 2009 2:17 pm
Kraj: Stična

Re: Ligier Ambra avto vozen z H kategorijo

Odgovor Napisal/-a nejc124 »

tu je k tomos pol :P
sm ti pa maš use vredne stvari, e90, ctx mašine pa tu...tale avto..hm.:P
Motociklizem = privilegij za izbrance.

Piješ merlot fukaš povsod,
piješ teran fukaš usak dan,
piješ CVIČK adijo tičk. ;D

http://www.youtube.com/watch?v=IqtT7ezvBKc


ce si sam pripravljas drva te dvakrat pogrejejo! ;)
Uporabniški avatar
smejko1
moped
Prispevkov: 2402
Pridružen: Če Avg 13, 2009 9:50 am
Kraj: izola
Kontakt:

Re: Ligier Ambra avto vozen z H kategorijo

Odgovor Napisal/-a smejko1 »

nejc124 napisal/-a:tu je k tomos pol :P tale avto..hm.:P
tale avto kej dosti glih ni vreden, sicer pa odvisno kolko in kaj je zate vredno, torej vreden je relativen izraz
Slika
R.I.P. Jani...
1.1.2012
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Ligier Ambra avto vozen z H kategorijo

Odgovor Napisal/-a filius »

smejko1 napisal/-a:tale avto kej dosti glih ni vreden, sicer pa odvisno kolko in kaj je zate vredno, torej vreden je relativen izraz
Je realativno ja samo tale avto bi bil sedaj v takem stanju ko je vreden tam okol 3000€ tako da ni ravno malo.... Če pogladaš kakšen avto dobiš že za 3000€
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
Uporabniški avatar
smejko1
moped
Prispevkov: 2402
Pridružen: Če Avg 13, 2009 9:50 am
Kraj: izola
Kontakt:

Re: Ligier Ambra avto vozen z H kategorijo

Odgovor Napisal/-a smejko1 »

filius napisal/-a:3000€
tolko je tole vredno? jah pol pa je kr neki vredno sm msilu da je dosti manj, polovico manj
Slika
R.I.P. Jani...
1.1.2012
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Ligier Ambra avto vozen z H kategorijo

Odgovor Napisal/-a filius »

Cene novih se gibljejo od 11 000€ do 15 000€

http://www.bolha.com/oglas3539559/aixam-741-crossline
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
Uporabniški avatar
smejko1
moped
Prispevkov: 2402
Pridružen: Če Avg 13, 2009 9:50 am
Kraj: izola
Kontakt:

Re: Ligier Ambra avto vozen z H kategorijo

Odgovor Napisal/-a smejko1 »

filius napisal/-a:Cene novih se gibljejo od 11 000€ do 15 000€
preveč, če to kupiš pa še bolj vržeš stran denar kakor da bi kupu smarta, minija,..
Slika
R.I.P. Jani...
1.1.2012
Svetnik
auspuh lager
Prispevkov: 23
Pridružen: Po Dec 21, 2009 4:55 pm

Re: Ligier Ambra avto vozen z H kategorijo

Odgovor Napisal/-a Svetnik »

Osebno nebi nikoli kupil ta jajca...pa tudi če bi imel denar za metati skozi okno....sam sem imel piaggio ape50-tricikel..neki podobnega kot tole...zelo sem si ga želel in si ga tudi kupil...kajkmalu sem se ga naveličal saj zadeva ne gre nikamor in je brezvezna...nevarna in prepočasna...ajde za do bližnje gostilne je že dober...razen če uložiš en kup denarja se boljše premika.....sam sem imel samo kit 100ccm gor da je zadeva vlekla u klance....po glavni cesti taka zadeva ovira promet nenormalno...pa še nevarnosti prežiš ves čas...da te kakšen ne nabije in naredi pašteto iz tebe....ko sem ga prodal sem bil zelo vesel...pa še za dober denar sem ga prodal....ni to to....raje moped...pa pozimi z avtobusom u šolo...govorim za mlade :)
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Ligier Ambra avto vozen z H kategorijo

Odgovor Napisal/-a filius »

Vsak ima svoje mnenje, sam sem ga dobil za birmo, letos sem se vseskozi vozil z njim v šolo, bli smo že z njim po vseh rovtah tukaj okoli...

"pa še nevarnosti prežiš ves čas" To sploh ni res avto je bolj varen kot pa vsak motor, si lepo zaprt notri, prižgeš gretje, se lepo pelješ tudi če je 10 cm snega.... Z motorjem neboš šel nikoli se vozit v 10 cm snega...


Zadeva ovira promet, ja to je res, po cestah izven naselja ja, vendar če ti kaj ni všeč oz mu ni. te bo že prehitel... Po mestu je pa tko ali tako omejitev hitrosti 50 km/h in ne oviraš nikogar!

Kup denarja vložit da se je bol premikalo mi ni blo treba, ko sem ga kupil mi je že šel 70 km/h tako da ga mi sploh ni bilo treba predelovati...

Zadeva je čisto ql če na koncu pomisliš, bolj si varen v njem, ne zebe te, pije tolk ko en navit Apn, v kufr loh naložiš kkšne stvari, kkšno deklco lahko na pjačo pelješ :lol: Pa teh avtomobilčkov je vedno več, tukaj v nažem kraju se je v zadnjem letu pojavilo 5 takih avtomobilčkov, tudi v ljubljani jih vsakodnevno srečujem...
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
Odgovori