a5 sprinter monofeder

Koliko je kaka stvar vredna?
Odgovori
Uporabniški avatar
puch/tomos
zažgan bat
Prispevkov: 75
Pridružen: Ne Nov 03, 2013 11:12 am
Kraj: Brežice

a5 sprinter monofeder

Odgovor Napisal/-a puch/tomos »

lep pozdrav,
informativno bi me zanimalo kolko se kaj dobi za takšne mopede kot je moj...
mopeda ne prodajam (ne še :P)
samo informativno me zanima če bo kdo to bral pa lahko napiše okvirno vrednost * od oka*

opis:
dmp 70ccm piljen cilinder koti izpuha 195
delotro 19 phgb
izpuh po merah-inox
styling dodatki-glej sliko...


hvaležen bom za vsakršenkoli podatek.. ampak pod 200e pa sploh ne pisat prosim...

LP.
Priponke
ngnngn.PNG
Uporabniški avatar
rocky
auspuh lager
Prispevkov: 18
Pridružen: Po Sep 26, 2011 6:49 pm

Re: a5 sprinter monofeder

Odgovor Napisal/-a rocky »

Vloženega denarja vsekakor ne boš dobil nazaj. Zanj bi pomoje dobil 250-300€ odvisno koliko je nekdo pripravljen dat. Če se ti ne mudi s prodajo prodaj po delih.

Lp.
Uporabniški avatar
puch/tomos
zažgan bat
Prispevkov: 75
Pridružen: Ne Nov 03, 2013 11:12 am
Kraj: Brežice

Re: a5 sprinter monofeder

Odgovor Napisal/-a puch/tomos »

hvala za ta odgovor...
ja trenutno sem dal oglas za agregat in nekaj delov za le tega dize itd...
cena 185
treba pa vedet da je samo avspuh prišel slabih 90e-inox
ter ostalo delo na cilindru ni bilo zastonj :P

http://www.bolha.com/dodatna-oprema/opr ... 65796.html

v gištel je pa tak al tak več vloženo :P

LP.
Uporabniški avatar
Jabux
vplinjač
Prispevkov: 356
Pridružen: Po Mar 05, 2012 10:59 am
Kraj: Ljubljana

Re: a5 sprinter monofeder

Odgovor Napisal/-a Jabux »

puch/tomos napisal/-a:hvala za ta odgovor...
ja trenutno sem dal oglas za agregat in nekaj delov za le tega dize itd...
cena 185
treba pa vedet da je samo avspuh prišel slabih 90e-inox
ter ostalo delo na cilindru ni bilo zastonj :P

http://www.bolha.com/dodatna-oprema/opr ... 65796.html

v gištel je pa tak al tak več vloženo :P

LP.
Mislim, da bi začetno ceno komot nastavil višje. Ceno se še vedno da spustit ane, saj tako je moje mnenje.
Uporabniški avatar
puch/tomos
zažgan bat
Prispevkov: 75
Pridružen: Ne Nov 03, 2013 11:12 am
Kraj: Brežice

Re: a5 sprinter monofeder

Odgovor Napisal/-a puch/tomos »

ja začetno ceno bi lahko dal malo višje ampak dvomim da bi mi bil kdo pripravlen plačat kej več :P
dela je blo velik materiala tudi itd itd. ampak hja bomo vidli :P
hvala obema...
nocni voznik
glava cilindra
Prispevkov: 641
Pridružen: Če Avg 18, 2011 9:23 pm
Kraj: domžale

Re: a5 sprinter monofeder

Odgovor Napisal/-a nocni voznik »

puch/tomos napisal/-a:ja začetno ceno bi lahko dal malo višje ampak dvomim da bi mi bil kdo pripravlen plačat kej več :P
dela je blo velik materiala tudi itd itd. ampak hja bomo vidli :P
hvala obema...
pomoje tut za tako ceno nebi šlo hiter (vem da je velik dnarja vloženga) sam so taki cajti da folk nima dnarja povem iz lastnih izkušen k prodajam Yamaha dt 50 (tuninga za cca 800 eur plus motor) pa je folku tut 500 eur preveč dat
Uporabniški avatar
Jabux
vplinjač
Prispevkov: 356
Pridružen: Po Mar 05, 2012 10:59 am
Kraj: Ljubljana

Re: a5 sprinter monofeder

Odgovor Napisal/-a Jabux »

nocni voznik napisal/-a:
puch/tomos napisal/-a:ja začetno ceno bi lahko dal malo višje ampak dvomim da bi mi bil kdo pripravlen plačat kej več :P
dela je blo velik materiala tudi itd itd. ampak hja bomo vidli :P
hvala obema...
pomoje tut za tako ceno nebi šlo hiter (vem da je velik dnarja vloženga) sam so taki cajti da folk nima dnarja povem iz lastnih izkušen k prodajam Yamaha dt 50 (tuninga za cca 800 eur plus motor) pa je folku tut 500 eur preveč dat
Tudi sam sem v motor vložil 2k evr in vem da nedobim niti 1/4 tega zanj zato ga enostavno raje obdržim zase;)
Uporabniški avatar
zankrzan
Mojster
Prispevkov: 1200
Pridružen: To Mar 27, 2012 4:00 pm
Kraj: Prelog, okolica Domžal

Re: a5 sprinter monofeder

Odgovor Napisal/-a zankrzan »

nocni voznik napisal/-a:
puch/tomos napisal/-a:ja začetno ceno bi lahko dal malo višje ampak dvomim da bi mi bil kdo pripravlen plačat kej več :P
dela je blo velik materiala tudi itd itd. ampak hja bomo vidli :P
hvala obema...
pomoje tut za tako ceno nebi šlo hiter (vem da je velik dnarja vloženga) sam so taki cajti da folk nima dnarja povem iz lastnih izkušen k prodajam Yamaha dt 50 (tuninga za cca 800 eur plus motor) pa je folku tut 500 eur preveč dat
Če zdiaš mopede skup morš v štartu vedt da ne dobiš vloženega dnarja. Tko k si reku, nekaj let stara detjka je vredna 500 evrov pa čist nč več ;)
Uporabniški avatar
si_me
auspuh
Prispevkov: 873
Pridružen: Pe Okt 16, 2009 6:27 pm

Re: a5 sprinter monofeder

Odgovor Napisal/-a si_me »

zankrzan napisal/-a:Tko k si reku, nekaj let stara detjka je vredna 500 evrov pa čist nč več ;)
Mopedom so na splošno padle cene dol, ker če pogledaš s stališča da odblokiraš moped da gre tistih 70 mogoče do 90, ker 50 se je težko vozit z mopedom, za katerega veš da ima blokado in da gre lahko več, če pa jo odstraniš pa je rizik da te dobijo ta plavi pa dobiš kazen 400€, pa še moped ti lahko zasežejo..
Do A1 pa počakaš samo leto pa se lahko mirno voziš s 125ko brezskrbi za modre in folk enostavno sploh ne dela izpita za moped ali pa motor, ker se ne splača sploh pa v teh časih kot so zdej... Mopedi se tudi posledično slabo prodajajo in cena pada govorim za skuterje, DT 50 in podobno.. (Tomosi so zgodba zase, katerim pa cena neomajno raste v vrtoglave višine).
To se delno kaže tudi pri Tomosu, saj so zadnje čase sestavljali le 25ke, katere pa gredo še kar v promet, saj rabiš samo 12let pa stroškov z registracijami nimaš pa kakšno 45 vmes, ter omejene serije alpinotov 45 za Tomos privržence..
Verjemte, da bi tudi DT-jka imela drugačno ceno, če bi izpit ostal pri 14ih letih..

Glede sprinterja pa mislim, da boš veliko prej prodal mašino po delih, kot pa kompletno za tako ceno.. Torej cilinder kit, vplinjač, vžig posebej..
Odgovori