Proge

Vse kar vam pade na pamet
maticj80
zobnik
Prispevkov: 179
Pridružen: Po Okt 07, 2013 9:15 pm
Kraj: trebnje

Re: Proge

Odgovor Napisal/-a maticj80 »

ja to vem ja... bol se ti splača zdej dat mal več dnarja, pa si orenk kombinzon kupš, k da si skus polomlen k se mal prebrneš :P
lp.
bil sem normalen, dokler se nisem usedel na motor :P
Uporabniški avatar
nejc93
kriva felna
Prispevkov: 66
Pridružen: Sr Jun 22, 2011 11:43 pm
Kraj: ljubljana

Re: Proge

Odgovor Napisal/-a nejc93 »

glede piste imaš tudi hajdoše samo je treba kontaktirat lastnika
pa se zmenit seveda govorim za staro progo! pa tudi proge v
kopru ne sememo pozabit naj bi se letos odprla nekaj paprijov še mora
zrihtat pa naj bi bila končana če se spet nebo kateri spotaknil ob kaj :roll:
možno bi bilo peljati tudi na poligonu varne vožnje ljubečna imamo pa tudi
pisto v luciji ampak tako kot sm rekel za zadnje 2 vrjanti so zmeraj neke težave
ter komplicirajo za vsak drek.. če si pa res zagret imaš pa čez mejo polno zasebnih
prog v it ter hr..
Uporabniški avatar
matic123
zažgan bat
Prispevkov: 98
Pridružen: So Mar 05, 2011 5:57 pm

Re: Proge

Odgovor Napisal/-a matic123 »

Živjo,
zanima me če se na kakšni zgoraj navedenih progah odvijajo kakšne dirke za 50ccm? Imam btja pa bi ga zrihtal za dirkat če se da dirkat proti komu, škoda mi je pa denar ulagat da potem nebi proti nobenemu tekmoval in se samo vozil po progi:)

Hvala za odgovore:)
Uporabniški avatar
cerar
Mojster
Prispevkov: 1502
Pridružen: To Sep 22, 2009 5:26 pm

Re: Proge

Odgovor Napisal/-a cerar »

matic123 napisal/-a:Živjo,
zanima me če se na kakšni zgoraj navedenih progah odvijajo kakšne dirke za 50ccm? Imam btja pa bi ga zrihtal za dirkat če se da dirkat proti komu, škoda mi je pa denar ulagat da potem nebi proti nobenemu tekmoval in se samo vozil po progi:)

Hvala za odgovore:)
Na Vranskem, Racelandu in Vrtojbi so vsako leto dirke za državno prvenstvo starodobnikov C1 (do leta 1978), tko da BT ne pride v poštev.
Lahko pa se člani foruma zmenimo pa gremo kak vikend na Raceland, pa si naredimo svoje tekmovanje :)
Live life at full throttle! :)
No cams... no valves... no problems 2STROKE!
Uporabniški avatar
matic123
zažgan bat
Prispevkov: 98
Pridružen: So Mar 05, 2011 5:57 pm

Re: Proge

Odgovor Napisal/-a matic123 »

No js sm takoj za to da se zmenimo kak vikend in gremo na raceland:) Am kaj pa kašne dirke 50ccm z am6 mašino, a to obstoja?:)
maticj80
zobnik
Prispevkov: 179
Pridružen: Po Okt 07, 2013 9:15 pm
Kraj: trebnje

Re: Proge

Odgovor Napisal/-a maticj80 »

ja mogel bi res nardit eno tekmovanje, sej govora je blo že velik kle na forumi, sam da bi se pa kj izvedel pa še nism zasledu...
lp.
bil sem normalen, dokler se nisem usedel na motor :P
Uporabniški avatar
zankrzan
Mojster
Prispevkov: 1200
Pridružen: To Mar 27, 2012 4:00 pm
Kraj: Prelog, okolica Domžal

Re: Proge

Odgovor Napisal/-a zankrzan »

maticj80 napisal/-a:ja mogel bi res nardit eno tekmovanje, sej govora je blo že velik kle na forumi, sam da bi se pa kj izvedel pa še nism zasledu...
lp.
Dejstvo je, da serijo dirk organizirat ni mačji kašelj ;) Potegne to precej enih stvari za sabo. Po drugi strani gledano bi lahko kategorija potekala vzporedno po koledarju minimoto in veteranskih dirk..... Realno gledano organizirat dirke z neki predpotopnimi tomosi je rahlo brezveze. V grobem (upam da ne bo kdo zameril) je nek BT ali APN precej podobna (ne rečem ista) zadeva kot pa D6. Dirke z BTji so se v preteklosti odvijale ampak to takrat ko je BT prihajal s proizvodnih trakov.

Drugo bi bilo če bi bile organizirane dirke z am6 motorji. Bi bilo bolj zanimivo in prevsem bi bilo v koraku s časom. Mislim da nekaj takega obstaja tudi v tujini.
Uporabniški avatar
cerar
Mojster
Prispevkov: 1502
Pridružen: To Sep 22, 2009 5:26 pm

Re: Proge

Odgovor Napisal/-a cerar »

kot je @zankrzan povedal, da bi se šli dirkat, moraš met na sezono minimalno 2000€ (stroški prevoza, vzdrževanje, štartnine...) in sem siguren da vas bi večino stvar minila. Obstaja kategorija C1, v kateri lahko tekmujete z motorji prostornine 50cc in leta izdelave do 1978.
Pri nas kakih večjih tekmovanj s 50cc motorji nebo še lep čas - če sploh kdaj bojo..

Kot sem že napisal, zmente se forumaši med sabo in pejte na Raceland in si naredte "dirko".
Mal vožnje, roštilj, kakšna debata pade, pa je to to :)
Live life at full throttle! :)
No cams... no valves... no problems 2STROKE!
lojze-si
Mojster
Prispevkov: 809
Pridružen: Po Sep 02, 2013 9:53 pm

Re: Proge

Odgovor Napisal/-a lojze-si »

Enkrat ko bo lepo vreme in bomo imeli zakupljeno progo v Krškem vas obvestim na forumu, in bomo naredili trening z preizkusom. Kategorije Tomos no limit: razdeljeno na avtomatik in manual. Bomo videli če bo kaj interesa. LP.
https://sites.google.com/site/hitridirkac2012/
maticj80
zobnik
Prispevkov: 179
Pridružen: Po Okt 07, 2013 9:15 pm
Kraj: trebnje

Re: Proge

Odgovor Napisal/-a maticj80 »

jst bom sigurno pršu, faj bi blo, če bi blu to že spomlad
lp.
bil sem normalen, dokler se nisem usedel na motor :P
Odgovori