Atx problem

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
Uporabniški avatar
janim8
R.I.P.
Prispevkov: 910
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 8:46 am
Kraj: кσčєνנє ghetto 1330

Re: Atx problem

Odgovor Napisal/-a janim8 »

semeringi fant :)
prodam razne dele za TOMOS! info: majerlejani@gmail.com

Če hočš met konje jih boš mogu futrat :)
Uporabniški avatar
dolinar
specjalka
Prispevkov: 2503
Pridružen: Ne Jun 27, 2010 8:07 pm
Kraj: Okolika Šk. Loke

Re: Atx problem

Odgovor Napisal/-a dolinar »

evo dons sm uštimu. pregret cilinder, ki pa ga je ZELO škoda. odlično ohranjen BT cilinder ki pa ima majhno napakico. pregret je :D pa gor je biu bing 18 (18mm pa sm mislu da je 12mm)

drgač pa gre odlično, zdej mam l-bat not pa z bingom od štirke pa gre tam 55 u četrti.
Janim8 počivaj v miru.
Uporabniški avatar
dolinar
specjalka
Prispevkov: 2503
Pridružen: Ne Jun 27, 2010 8:07 pm
Kraj: Okolika Šk. Loke

Re: Atx problem

Odgovor Napisal/-a dolinar »

skrivnostna so pota atx-ova... :roll: no dons sva se furala s sošolcem pa mi naenkrat začne tk delat kot takrat ko je biu bt cilinder gor (nikamor ni vleku, nobenih obratu) pridem dam čist razpizden k sm ga potisku. pustim eno urco in glej ga zlomka dela kot bi moral... :? zdej nevem povejte kaj bi blo lohka..

drgač pa pridejo slike in video od vožnje. takiga blata še niste vidl pomoje :lol:
Janim8 počivaj v miru.
Uporabniški avatar
kirezagar
glava cilindra
Prispevkov: 633
Pridružen: Ne Jun 20, 2010 1:42 pm
Kraj: Slakov rojstni kraj

Re: Atx problem

Odgovor Napisal/-a kirezagar »

dolinar napisal/-a:skrivnostna so pota atx-ova... :roll: no dons sva se furala s sošolcem pa mi naenkrat začne tk delat kot takrat ko je biu bt cilinder gor (nikamor ni vleku, nobenih obratu) pridem dam čist razpizden k sm ga potisku. pustim eno urco in glej ga zlomka dela kot bi moral... :? zdej nevem povejte kaj bi blo lohka..

drgač pa pridejo slike in video od vožnje. takiga blata še niste vidl pomoje :lol:

Hja, enako je blo pri meni (je še zmeraj včasih) pa ni nobedn tukej pogruntal kaj je narobe. Javi če kaj pogruntaš! ;)
Uporabniški avatar
maxbond1995
glava cilindra
Prispevkov: 568
Pridružen: Sr Jul 07, 2010 3:05 pm
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: Atx problem

Odgovor Napisal/-a maxbond1995 »

Tudi meni je tako delal, ma potem sem dal gor ferg od avtomatika (dellorto 14/12, se razume) in dela brez problemov. Sicer vleče slabše, ampak če bi menjal dizo in malo bolj odprl zrak, bi šlo ;) . Ali pa večji ferg (15/15 mogoče).
Lp, Maks
Uporabniški avatar
dolinar
specjalka
Prispevkov: 2503
Pridružen: Ne Jun 27, 2010 8:07 pm
Kraj: Okolika Šk. Loke

Re: Atx problem

Odgovor Napisal/-a dolinar »

maxbond1995 napisal/-a:Tudi meni je tako delal, ma potem sem dal gor ferg od avtomatika (dellorto 14/12, se razume) in dela brez problemov. Sicer vleče slabše, ampak če bi menjal dizo in malo bolj odprl zrak, bi šlo ;) . Ali pa večji ferg (15/15 mogoče).
aha sej bom js tud verjetno zamenu ferg ja.
Janim8 počivaj v miru.
Uporabniški avatar
maxbond1995
glava cilindra
Prispevkov: 568
Pridružen: Sr Jul 07, 2010 3:05 pm
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: Atx problem

Odgovor Napisal/-a maxbond1995 »

A ima kdo mogoče ob tej priliki kakšno šobo #60 za Dellorto? Tako velika namreč pride v original Bingu.
Lp, Maks
matja
auspuh lager
Prispevkov: 4
Pridružen: Ne Okt 03, 2010 7:42 am

Re: Atx problem

Odgovor Napisal/-a matja »

ja je možno či si ga tiro pa probe svečko mejat ;)
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Atx problem

Odgovor Napisal/-a filius »

dolinar napisal/-a:skrivnostna so pota atx-ova... :roll: no dons sva se furala s sošolcem pa mi naenkrat začne tk delat kot takrat ko je biu bt cilinder gor (nikamor ni vleku, nobenih obratu) pridem dam čist razpizden k sm ga potisku. pustim eno urco in glej ga zlomka dela kot bi moral... :? zdej nevem povejte kaj bi blo lohka..

drgač pa pridejo slike in video od vožnje. takiga blata še niste vidl pomoje :lol:
Ma to se meni zdi da je spet nepravilno naštelano nekaj... Ali pa splet nekaj čuden cilinder, ker tako kot si napisal se dogaja ko se pregreje cilinder, ko je mrzel gre, potem pa kar naenkrat izgublja moč, ponavad še bat prime... Iz tega razloga sem sam dal na mojega atx-a prisilca, voziš se brez skrbi, da bi se ti pregrel, tudi če je slabše naštelan stvar ševedno lavfa... Pri zračno hlajenih cilindrih pa je hlajenje slabše, in če ferg in štrom nista pravilno nastavljena, se rado vse skupaj pregreje...
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
Uporabniški avatar
dolinar
specjalka
Prispevkov: 2503
Pridružen: Ne Jun 27, 2010 8:07 pm
Kraj: Okolika Šk. Loke

Re: Atx problem

Odgovor Napisal/-a dolinar »

filius napisal/-a:
dolinar napisal/-a:skrivnostna so pota atx-ova... :roll: no dons sva se furala s sošolcem pa mi naenkrat začne tk delat kot takrat ko je biu bt cilinder gor (nikamor ni vleku, nobenih obratu) pridem dam čist razpizden k sm ga potisku. pustim eno urco in glej ga zlomka dela kot bi moral... :? zdej nevem povejte kaj bi blo lohka..

drgač pa pridejo slike in video od vožnje. takiga blata še niste vidl pomoje :lol:
Ma to se meni zdi da je spet nepravilno naštelano nekaj... Ali pa splet nekaj čuden cilinder, ker tako kot si napisal se dogaja ko se pregreje cilinder, ko je mrzel gre, potem pa kar naenkrat izgublja moč, ponavad še bat prime... Iz tega razloga sem sam dal na mojega atx-a prisilca, voziš se brez skrbi, da bi se ti pregrel, tudi če je slabše naštelan stvar ševedno lavfa... Pri zračno hlajenih cilindrih pa je hlajenje slabše, in če ferg in štrom nista pravilno nastavljena, se rado vse skupaj pregreje...
ne sej zdej mam drug cilinder gor. kupu sm ga od tomos majstra biu je pa tvoj :D pa drgač sm ga učeri terou eno uro pa ni blo nč. pol sva šla s sošolcem mal na komp, se je lepo shladiu pa mislem it domov pa je začeu zgublat moč itd.
Janim8 počivaj v miru.
Odgovori