Tomos CTX 80 ll.

Predstavite nam svoj moped
Odgovori
DeV
zobnik
Prispevkov: 197
Pridružen: To Maj 03, 2011 5:25 pm
Kraj: Prekmurje

Re: Tomos CTX 80 ll.

Odgovor Napisal/-a DeV »

hmm ampak jaz bi vseeno rajši dal gor magnet, ki ima dober utor za kajlo :) bom vido kake možnosti se bodo ponujale glede nakupa magneta :)

tako je pa trenutno stanje CTXa :) moram še pobrusit pa pokitat rezervar, sledi šprickit na plastike in rezevar in nato sledi barvanje :) upam, da bo vseskup dobro izpadlo :) bo pa še potrebno preoblečt sedež in zrihtat auspuh :) do marca bo fertig :D
dscn0298.jpg
dscn0287.jpg
ctxe90
zobnik
Prispevkov: 187
Pridružen: To Apr 02, 2013 6:42 pm

Re: Tomos CTX 80 ll.

Odgovor Napisal/-a ctxe90 »

tanka ne kitat raje ga daj kakemu kleparju ki kaj zna in naj ti ga z palicami za točo vn zvleče škoda tanka za kitanje
tudi najpreciznejši stroj rabi mazanje !
iskrademon
auspuh
Prispevkov: 908
Pridružen: To Nov 01, 2011 6:06 pm

Re: Tomos CTX 80 ll.

Odgovor Napisal/-a iskrademon »

Je že velik lepši. Bravo :D
DeV
zobnik
Prispevkov: 197
Pridružen: To Maj 03, 2011 5:25 pm
Kraj: Prekmurje

Re: Tomos CTX 80 ll.

Odgovor Napisal/-a DeV »

Zakaj pa naj nebi kito tanka? saj pa, če dobro pobrusiš, te kit nebo stran počo.. če pa to daš nekemu mojstru, da ti izravna, se ti pa bolj splača drug tank kupit, ker za 20 eurov to nihče nebo delo :)
@iskrademon hvala ;) mora bit še mnogo lepši :D
iskrademon
auspuh
Prispevkov: 908
Pridružen: To Nov 01, 2011 6:06 pm

Re: Tomos CTX 80 ll.

Odgovor Napisal/-a iskrademon »

Verjamem da bo ! 8-)
Uporabniški avatar
tomosak
specjalka
Prispevkov: 3005
Pridružen: Sr Jul 07, 2010 9:55 pm

Re: Tomos CTX 80 ll.

Odgovor Napisal/-a tomosak »

DeV napisal/-a:Zakaj pa naj nebi kito tanka? saj pa, če dobro pobrusiš, te kit nebo stran počo.. če pa to daš nekemu mojstru, da ti izravna, se ti pa bolj splača drug tank kupit, ker za 20 eurov to nihče nebo delo :)
@iskrademon hvala ;) mora bit še mnogo lepši :D
ja no to ni lih res, če boš na debelo pokitu bo zelo rado vse skup počlo pa odpadlo..pa nima veze kk brusiš..je pa res da za majhen denar ti ne bo noben delal.. prvič bi mogu z carspotterjom vn potegnt pa lepo pobrust pol pa pokitat.. :) sicer pa kere udrtine to vi mislte konkretno, kr tuki so same malenkosti k res lhk sm pokitaš.. :)
Smisel živleja je met Tomosa v garaži :D
GSI je zmaj al GTI
ga drži, jebiga brate
zna se ko je brži ;)

Janim8 počivaj v miru!
DeV
zobnik
Prispevkov: 197
Pridružen: To Maj 03, 2011 5:25 pm
Kraj: Prekmurje

Re: Tomos CTX 80 ll.

Odgovor Napisal/-a DeV »

Ni glih velikih lukenj, zato bom ga res pokito pa bo ;) ne splača se to nekemu mojstru dat..
DeV
zobnik
Prispevkov: 197
Pridružen: To Maj 03, 2011 5:25 pm
Kraj: Prekmurje

Re: Tomos CTX 80 ll.

Odgovor Napisal/-a DeV »

Dobil sem še nerabljeno 12v 80w elektriko z magnetom, vendar mi ni jasno zakaj so 3 žice zraven(rumena, rdečo rumena, črna).. mi ve kdo povedat zakaj so 3 žice oziroma kako se potem to veže na ctxa, da ta elektrika normalno dela? drugače ima ctx elektrika samo 2 žici..

pa še slika-->
elektrika.jpg
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5233
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Tomos CTX 80 ll.

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

DeV napisal/-a:Dobil sem še nerabljeno 12v 80w elektriko z magnetom, vendar mi ni jasno zakaj so 3 žice zraven(rumena, rdečo rumena, črna).. mi ve kdo povedat zakaj so 3 žice oziroma kako se potem to veže na ctxa, da ta elektrika normalno dela? drugače ima ctx elektrika samo 2 žici..

pa še slika--> Slika
a magnet na sliki je od te elektrike ? ima ekscenter za platine ?
poglej na kšni drugi ctx elektriki kje prideta skupaj rumena kabla (se mi zdi)
Uporabniški avatar
Kamion
cilinder
Prispevkov: 1153
Pridružen: So Sep 17, 2011 1:39 pm
Kontakt:

Re: Tomos CTX 80 ll.

Odgovor Napisal/-a Kamion »

Torej, kot vidim imaš eno črno žico in dve rumeni žici. Rumeni mislim da sta obe za luči, ena je 50W in druga je 30W. Lahko gresta skupaj in boš imel 80W elektriko. Razen če pride vmes še kakšen poseben regulator (dve noter ena ven)?

Pa ima magnet ekscenter za odmik platin?

LP M
Speed has never killed anyone. Suddenly becoming stationary, that's what gets you - Jeremy Clarkson
Odgovori