Tomos SLC 15

Predstavite nam svojo starino
Mr.Fearg
vplinjač
Prispevkov: 344
Pridružen: Sr Nov 30, 2011 4:00 pm
Kraj: Središče ob Dravi

Re: Tomos SLC 15

Odgovor Napisal/-a Mr.Fearg »

Napreduješ kaj?


lp.
Nisam ja neki čarobnjak, a nemam ni magični štap!
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Tomos SLC 15

Odgovor Napisal/-a filius »

Ni časa, upam da bo kaj več prihodnji mesec, vglavnem obstaja nek "datum" in sicer da grem s tem motorjem na srečanje Adria naslednje leto v koper, to se pravi slabe pol leta časa v tem času pa upam da bomo spravil skupaj :)
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
apn ftw
auspuh
Prispevkov: 852
Pridružen: Če Avg 19, 2010 7:39 pm
Kraj: Izola

Re: Tomos SLC 15

Odgovor Napisal/-a apn ftw »

filius napisal/-a:Ni časa, upam da bo kaj več prihodnji mesec, vglavnem obstaja nek "datum" in sicer da grem s tem motorjem na srečanje Adria naslednje leto v koper, to se pravi slabe pol leta časa v tem času pa upam da bomo spravil skupaj :)
Smo ze 2 hehe, jaz bom tudi z 5ko pršu najbrz, ce bo pa fotr dobu fraj, pa pridem z 4ko pa bo fotr z 5ko
jkanoni
glava cilindra
Prispevkov: 625
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:24 pm

Re: Tomos SLC 15

Odgovor Napisal/-a jkanoni »

apn ftw napisal/-a:
filius napisal/-a:Ni časa, upam da bo kaj več prihodnji mesec, vglavnem obstaja nek "datum" in sicer da grem s tem motorjem na srečanje Adria naslednje leto v koper, to se pravi slabe pol leta časa v tem času pa upam da bomo spravil skupaj :)
Smo ze 2 hehe, jaz bom tudi z 5ko pršu najbrz, ce bo pa fotr dobu fraj, pa pridem z 4ko pa bo fotr z 5ko

Jaz pa s SPRINTOM, če mi uspe dobiti vse dele! ŽMIGAVCI!!!
Uporabniški avatar
Pukovnik
kriva felna
Prispevkov: 68
Pridružen: Ne Dec 19, 2010 10:39 pm
Kraj: Podravski Koridor

Re: Tomos SLC 15

Odgovor Napisal/-a Pukovnik »

Izpuhe za e90, 15slc in podobno, se da dobiti nove. Kako je pa z izdelavo (če je vse v merah originala) pa žal ne vem.


Cena je 139,90eur pri nas... južneje verjetno znatno ceneje.



Dober projekt, le tako naprej.
>> T'PoWer <<
Jan77
batzajla
Prispevkov: 33
Pridružen: Če Maj 13, 2010 6:49 pm

Re: Tomos SLC 15

Odgovor Napisal/-a Jan77 »

Južneje se jih ne dobi ;)
Sicer nekoč ko jih je samo ena oseba izdelavala, so bile cene okoli 200 vendar, teh 200 je bilo kvalitetnih
Ni use v kvaliteti auspuh oz cevi, je velik poudarek o identičnih dušilcih, raketah v auspuh, ki od kopij niso niti podobni ;)
jkanoni
glava cilindra
Prispevkov: 625
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:24 pm

Re: Tomos SLC 15

Odgovor Napisal/-a jkanoni »

Jan77 napisal/-a:Južneje se jih ne dobi ;)
Sicer nekoč ko jih je samo ena oseba izdelavala, so bile cene okoli 200 vendar, teh 200 je bilo kvalitetnih
Ni use v kvaliteti auspuh oz cevi, je velik poudarek o identičnih dušilcih, raketah v auspuh, ki od kopij niso niti podobni ;)
No tisti auspuhi , ki jih ima Boki in Obnovi.si, so iz Srbije!!! Cena je pa normalno znatno nižja kot pri nas. Saj so tudi feltne in špice v srbiji po 10 eurov komplet. Pri nas jih pa za 30 ali 40 eurov prodajajo.
tomosmania
batzajla
Prispevkov: 36
Pridružen: Sr Apr 06, 2011 8:10 pm

Re: Tomos SLC 15

Odgovor Napisal/-a tomosmania »

In cena v Srbiji je za njih primerna. Tisto je neverjetno površno kar se tiče izdelave. Za moje pojme, toliko da je, škoda da se replike na takem nivoju sploh dela.
jkanoni
glava cilindra
Prispevkov: 625
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:24 pm

Re: Tomos SLC 15

Odgovor Napisal/-a jkanoni »

tomosmania napisal/-a:In cena v Srbiji je za njih primerna. Tisto je neverjetno površno kar se tiče izdelave. Za moje pojme, toliko da je, škoda da se replike na takem nivoju sploh dela.
Ja se absolutno strinjam s tabo. Saj cevi so še nekako ukrivljene . Zvari so pa bogseusmili. Kromiranje porazno. Skratka popolnoma zanič.
Jan77
batzajla
Prispevkov: 33
Pridružen: Če Maj 13, 2010 6:49 pm

Re: Tomos SLC 15

Odgovor Napisal/-a Jan77 »

Ja se izdelujejo južneje po naroči trgovcev pri obrnitikih ;)

Ni tako velik problem v železu cevi, 100 večji problem je v dušilcih, ki niso niti podobni in kateri so najbolj pomembni ;)
Odgovori