Honda Civic 4.gen '91

Predstavite nam svoj jekleni konjiček
Uporabniški avatar
Pata
moped
Prispevkov: 2043
Pridružen: To Feb 01, 2011 3:16 pm
Kraj: Slap - (Okolica Vipave) - Primorska
Kontakt:

Honda Civic 4.gen '91

Odgovor Napisal/-a Pata »

Torej tole je moja honda 1.4GL rje je kar neki trenutno čaka parkirana in itak je nevozna 380K km ma z original sklopko in ja bo treba en dan posnet 1 brzina če mal pohodš kar drsi... 2 al 3 brzina na mestu loh spustiš sklopko ne spelje :D bo treba menjat uglaunem ko sm jo dobu ni laufala 2 leti...dam novo baterijo, čok in upali takoj :) ni problemov blo..

Uglaunem glede mašine 1.4,16V DOHC,Twin Karburator, 90HP oznake ne vem točno...
kaj čaka avto..:

-Odpravit rjo (švasanje novega pleha,kitanje brušenje)
-Nova antiromba in body...
-Nova barva (verjetno perla ampak se še odločam kakšna)
-Drugi diški verjetno neki okol 7" širine pa 15" premera
-športne vzmeti in blažilci
-Vtec 1.6 ali 1.8 mašina
-Mogoče kakšen zunanji dodatek verjetno le spojler če bo...
-Notranjost na novo oblečena u kakšno drugo barvo...
-Sedeži z mal školke
-Volan,stopalke,ročka menjalnika neki druzga gvišno pa od sparco...
-ozvočenje
-nove zavore komplet...

seprav ja bo treba dnar napravt ampak pomoje bo še en čas tole stalo ker mam drugi projekt k je bol pomemben :)

Slika

Slika
Vsi so vedeli da je to nemogoče.Potem pa je prišel negdo,ki tega ni vedel in uspelo mu je!
“The Power to Win, is a lot of little things, done right.”
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6819
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Honda Civic 4.gen '91

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

najdi ti mašino d16a9 ... 131konj brez vtec-a ... drugače pa te mašine so bulletprof in če ni kaj zaružlo že en servis pa bo še doug laufal ... glede avta pa tak ... če je dosti rjav bote teško zrihtal neko trajno rešitev ... ker bo najkasnej čez 2 leti vn udarlo ... naredi tist kar je nujno pa vozi ... sploh pa take ko maš plane ti ne udie 3-4ke€ tak da premisli v kaj se spravlaš ... naredi servis, menjaj sklopko pa vozi ... ker za take dnarje dobiš že 7generacijo civica ki res ni najlepši ... ampak naj bi pa mel pocinkan pleh tak da tam rje načeloma ni ... edino če je biu nabit ... pred cajtom je bla na internetu ena ista srebrna z 110km in 4x4 :) tisto bi znal bit zelo zanimivo ... model tvoje je pa honda civic ED
Uporabniški avatar
Pata
moped
Prispevkov: 2043
Pridružen: To Feb 01, 2011 3:16 pm
Kraj: Slap - (Okolica Vipave) - Primorska
Kontakt:

Re: Honda Civic 4.gen '91

Odgovor Napisal/-a Pata »

aljo69 napisal/-a:najdi ti mašino d16a9 ... 131konj brez vtec-a ... drugače pa te mašine so bulletprof in če ni kaj zaružlo že en servis pa bo še doug laufal ... glede avta pa tak ... če je dosti rjav bote teško zrihtal neko trajno rešitev ... ker bo najkasnej čez 2 leti vn udarlo ... naredi tist kar je nujno pa vozi ... sploh pa take ko maš plane ti ne udie 3-4ke€ tak da premisli v kaj se spravlaš ... naredi servis, menjaj sklopko pa vozi ... ker za take dnarje dobiš že 7generacijo civica ki res ni najlepši ... ampak naj bi pa mel pocinkan pleh tak da tam rje načeloma ni ... edino če je biu nabit ... pred cajtom je bla na internetu ena ista srebrna z 110km in 4x4 :) tisto bi znal bit zelo zanimivo ... model tvoje je pa honda civic ED
jah trajna rešitev je zmeri bla da se pleh kjer je rja odreže in našvasa novga in tole bom tudi naredu... podvozje nova antiromba blatniki in stranice pa body... glede rje pa ni problema ker bo karoserija šla na peskanje... d16a9 motor se mi zdi da ma vtec? kire honde so ga mele? drgač pa to mašino k mam vem da je neuničliva ima sosed enako z 540K... problem je pr usem tem ker 4gen sedan civic se mi najbol dopade in za njim je crx un tastar k ma enak gobc kokr tale... drugi mi ne dišijo preveč civic govorimo :) verjetno bom tole uštimu... uglaunem ja mogoče se bom tudi premislu..
Vsi so vedeli da je to nemogoče.Potem pa je prišel negdo,ki tega ni vedel in uspelo mu je!
“The Power to Win, is a lot of little things, done right.”
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6819
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Honda Civic 4.gen '91

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

mele so ga 4te generacije civicov ... 131ke pač :) in nima vtec-a ... ja dela je dost ... sam glede na to da maš 2 avta pa nevem kake mopede pa to ti finančno ne bo zneslo ... tak da se boš mogu odločit ... sam fora pa je da za tak avto tudi nč ne dobiš ... jaz navijam za hondo (bol ko kadeta) :D ti pa se odloči...

Slika
Uporabniški avatar
Pata
moped
Prispevkov: 2043
Pridružen: To Feb 01, 2011 3:16 pm
Kraj: Slap - (Okolica Vipave) - Primorska
Kontakt:

Re: Honda Civic 4.gen '91

Odgovor Napisal/-a Pata »

[quote="aljo69"]mele so ga 4te generacije civicov ... 131ke pač :) in nima vtec-a ... ja dela je dost ... sam glede na to da maš 2 avta pa nevem kake mopede pa to ti finančno ne bo zneslo ... tak da se boš mogu odločit ... sam fora pa je da za tak avto tudi nč ne dobiš ... jaz navijam za hondo (bol ko kadeta) :D ti pa se odloči...

aa pol ista serija kot moja je mela take mašine? verjetno ma pol moja d14 motor... ja meni je tudi bol ušeč honda ampak najprej bom uštimal kadeta da ne bo tako kot z motorji k sm jih 3 skupi štimu pa nikamr pršu zato bom najprej kadeta do osmnajstga uštimu kao za prvi avto pol pa tole hondo seveda se bo že sedaj kaj štimalo... npr. sklopka,servis (zobati,filtri,olje) mogoče tudi kaj zaščite proti nadalnji rji al pa kaj podobnega...feltne in gume verjetno bom v kratkem nove nabavu in tako pol k bo mi pa bo sam še ostalo karoserija in motor... ah pomoje bom prišel skoz ker itak delam in dobim uredu plačano tako da denarja upam da ne bo zmankalo... :)
Vsi so vedeli da je to nemogoče.Potem pa je prišel negdo,ki tega ni vedel in uspelo mu je!
“The Power to Win, is a lot of little things, done right.”
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6819
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Honda Civic 4.gen '91

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

Pata napisal/-a:
aljo69 napisal/-a:mele so ga 4te generacije civicov ... 131ke pač :) in nima vtec-a ... ja dela je dost ... sam glede na to da maš 2 avta pa nevem kake mopede pa to ti finančno ne bo zneslo ... tak da se boš mogu odločit ... sam fora pa je da za tak avto tudi nč ne dobiš ... jaz navijam za hondo (bol ko kadeta) :D ti pa se odloči...

aa pol ista serija kot moja je mela take mašine? verjetno ma pol moja d14 motor... ja meni je tudi bol ušeč honda ampak najprej bom uštimal kadeta da ne bo tako kot z motorji k sm jih 3 skupi štimu pa nikamr pršu zato bom najprej kadeta do osmnajstga uštimu kao za prvi avto pol pa tole hondo seveda se bo že sedaj kaj štimalo... npr. sklopka,servis (zobati,filtri,olje) mogoče tudi kaj zaščite proti nadalnji rji al pa kaj podobnega...feltne in gume verjetno bom v kratkem nove nabavu in tako pol k bo mi pa bo sam še ostalo karoserija in motor... ah pomoje bom prišel skoz ker itak delam in dobim uredu plačano tako da denarja upam da ne bo zmankalo... :)
gume pa felge ne tok v naprej kupovat ... felge že ... gume pa bv če ti bo stau ...
KVAS
Mojster
Prispevkov: 1733
Pridružen: To Maj 11, 2010 7:02 pm
Kraj: Domžale

Re: Honda Civic 4.gen '91

Odgovor Napisal/-a KVAS »

Pa valda neboš na perlo štrihu tok stare honde. Bo zrižana do amena.
Uporabniški avatar
Pata
moped
Prispevkov: 2043
Pridružen: To Feb 01, 2011 3:16 pm
Kraj: Slap - (Okolica Vipave) - Primorska
Kontakt:

Re: Honda Civic 4.gen '91

Odgovor Napisal/-a Pata »

KVASoooO napisal/-a:Pa valda neboš na perlo štrihu tok stare honde. Bo zrižana do amena.
ne nebom sm se premislu zaradi cene perla barve...

uglaunem hočem si uštimat tako hondo kokr je na sliki odspodej po tej se zgledujem ker je najlepša kar sm jih videl... :)

Slika
Vsi so vedeli da je to nemogoče.Potem pa je prišel negdo,ki tega ni vedel in uspelo mu je!
“The Power to Win, is a lot of little things, done right.”
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6819
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Honda Civic 4.gen '91

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

Slika

fuck yeah :D more bit v bol old scool look-u :) vojaško zelena mat
Uporabniški avatar
Pata
moped
Prispevkov: 2043
Pridružen: To Feb 01, 2011 3:16 pm
Kraj: Slap - (Okolica Vipave) - Primorska
Kontakt:

Re: Honda Civic 4.gen '91

Odgovor Napisal/-a Pata »

tudi ta ni slaba ne ampak še zmer navijam za zgornjo :D
Vsi so vedeli da je to nemogoče.Potem pa je prišel negdo,ki tega ni vedel in uspelo mu je!
“The Power to Win, is a lot of little things, done right.”
Odgovori