led zadnja luč ATX

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
Odgovori
pijemsok
zobnik
Prispevkov: 225
Pridružen: To Apr 05, 2011 3:22 pm
Kraj: okolica Ilirske Bistrice

led zadnja luč ATX

Odgovor Napisal/-a pijemsok »

zanima me kako bi najlažje in najceneje naredil led luč na atx-u. razmišlou sm da bi dau ene 5-10 ledic u zadnjo plastiko u vrsti, zdej pa me zanima kako bi to najlažje priklopil da bi normalno delalo in če morem kej zaščitit zarad vode.

hvala za odgovore

lp
obsesen
auspuh lager
Prispevkov: 3
Pridružen: Ne Apr 22, 2012 6:53 pm

Re: led zadnja luč ATX

Odgovor Napisal/-a obsesen »

pijemsok napisal/-a:zanima me kako bi najlažje in najceneje naredil led luč na atx-u. razmišlou sm da bi dau ene 5-10 ledic u zadnjo plastiko u vrsti, zdej pa me zanima kako bi to najlažje priklopil da bi normalno delalo in če morem kej zaščitit zarad vode.

hvala za odgovore

lp
najbolš da jih v eno plastiko namestiš kot si napisal. k led diodam spadajo tudi upori brez katerih ti bo vse skurlo. na notranji srani kjer boš zvezal led diode pa upore pa zalij z silikonom. drugače se pa ni treba bat.
danijel_16
zobnik
Prispevkov: 206
Pridružen: Sr Avg 10, 2011 11:36 pm
Kraj: Ptuj - Haloze

Re: led zadnja luč ATX

Odgovor Napisal/-a danijel_16 »

upora nesmeš zalit, more ostat na luftu :D
technoboy
batzajla
Prispevkov: 27
Pridružen: Če Maj 10, 2012 4:39 pm

Re: led zadnja luč ATX

Odgovor Napisal/-a technoboy »

Najlažje bo če naročiš rdeč vodoodporen led trak, ki ga dobiš na superstreli. Razen če bi sam rad kaj improviziral ampak cenovno bolj ugoden je sigurno led trak, ker ga dobiš za okrog 1€ 10cm ;)
pijemsok
zobnik
Prispevkov: 225
Pridružen: To Apr 05, 2011 3:22 pm
Kraj: okolica Ilirske Bistrice

Re: led zadnja luč ATX

Odgovor Napisal/-a pijemsok »

technoboy napisal/-a:Najlažje bo če naročiš rdeč vodoodporen led trak, ki ga dobiš na superstreli. Razen če bi sam rad kaj improviziral ampak cenovno bolj ugoden je sigurno led trak, ker ga dobiš za okrog 1€ 10cm ;)
in kako to vežem gor?
Uporabniški avatar
ERVIN
predelana mašina
Prispevkov: 1813
Pridružen: To Avg 11, 2009 11:28 am
Kraj: Slovenska Bistrica

Re: led zadnja luč ATX

Odgovor Napisal/-a ERVIN »

Ja priklopiš na plus pa na minus isto ko da bi žarnco mel,samo tu pač direkt na kable.Nimaš ka zgrešit :D
pijemsok
zobnik
Prispevkov: 225
Pridružen: To Apr 05, 2011 3:22 pm
Kraj: okolica Ilirske Bistrice

Re: led zadnja luč ATX

Odgovor Napisal/-a pijemsok »

aha super pol :D bom probou dobit led trak pa dam kako sliko če rata :D hvala za pomoč :)
Odgovori