Seat ibiza 1.9 TDI Cupra

Predstavite nam svoj jekleni konjiček
Uporabniški avatar
Tilen
zobnik
Prispevkov: 150
Pridružen: Če Jan 12, 2012 1:34 am

Re: Seat ibiza 1.9 TDI Cupra

Odgovor Napisal/-a Tilen »

Ne iz seat foruma,tak imas tudi vec slik za bivso,ko je bila se navadna
buhti
cilinder
Prispevkov: 1102
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:54 pm

Re: Seat ibiza 1.9 TDI Cupra

Odgovor Napisal/-a buhti »

Tilen napisal/-a:Ne iz seat foruma,tak imas tudi vec slik za bivso,ko je bila se navadna
Ja v tisto sm kar neki dnarja zmetu, ampak sm dost stvari dol pobral ko sem jo prodal. Imaš ti svojo cupro predstavljeno?
Slika
Uporabniški avatar
Tilen
zobnik
Prispevkov: 150
Pridružen: Če Jan 12, 2012 1:34 am

Re: Seat ibiza 1.9 TDI Cupra

Odgovor Napisal/-a Tilen »

Bla je 2 leti nazaj,pol je pa .... brisal slike zaradi kao prevelikih slik,pol sem pa prosu ce mi temo brisejo pac delajo se razlike,eni imajo se zdaj isto velikost slik gor ...skoda besed za on forum,a zadni brisalec od polota bos dal na Cupro ker res lepo pase
buhti
cilinder
Prispevkov: 1102
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:54 pm

Re: Seat ibiza 1.9 TDI Cupra

Odgovor Napisal/-a buhti »

Tilen napisal/-a:Bla je 2 leti nazaj,pol je pa .... brisal slike zaradi kao prevelikih slik,pol sem pa prosu ce mi temo brisejo pac delajo se razlike,eni imajo se zdaj isto velikost slik gor ...skoda besed za on forum,a zadni brisalec od polota bos dal na Cupro ker res lepo pase
Ah ti kr pogumno na novo predstavi, al pa tuki. Tok da vidm, kaj si kej delu na avtu. Ja vzadaj pride od polota zrisalc. Ampak za enkrat se roba samo nabera doma. To se bo vse zamenjalo takrat ko bo avto pri ličarju. Usak mesc kej kupm, pa postavm v kot in čakam na marec. Mam čez 1500km tudi majhen servis, to pa računam da bl glih takrat ko bo avto na ličanju :D.
Tako da se še malo denarja nabere, potem pa samo vse zapravt in vršt na avto :twisted:
Slika
Uporabniški avatar
Tilen
zobnik
Prispevkov: 150
Pridružen: Če Jan 12, 2012 1:34 am

Re: Seat ibiza 1.9 TDI Cupra

Odgovor Napisal/-a Tilen »

Moja je cisto navadna,edin brisalec pa felge so druge
buhti
cilinder
Prispevkov: 1102
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:54 pm

Re: Seat ibiza 1.9 TDI Cupra

Odgovor Napisal/-a buhti »

Tilen napisal/-a:Moja je cisto navadna,edin brisalec pa felge so druge
Kakšna slika? ;)
Slika
Uporabniški avatar
Tilen
zobnik
Prispevkov: 150
Pridružen: Če Jan 12, 2012 1:34 am

Re: Seat ibiza 1.9 TDI Cupra

Odgovor Napisal/-a Tilen »

evo
Priponke
Slika 057.jpg
buhti
cilinder
Prispevkov: 1102
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:54 pm

Re: Seat ibiza 1.9 TDI Cupra

Odgovor Napisal/-a buhti »

Tilen napisal/-a:evo
Zgleda lepo ohranjena. Kako da nimaš pokrovov ogledal v črni barvi? Original kokr vem so jih imel v glossy črni. Drgač pa lepa. Rdeča cupra je itak najlepša! ;)
Ker letnik drgač? motor original?

PS: če boš kdaj prodajal sporoči ;)
Slika
Uporabniški avatar
Tilen
zobnik
Prispevkov: 150
Pridružen: Če Jan 12, 2012 1:34 am

Re: Seat ibiza 1.9 TDI Cupra

Odgovor Napisal/-a Tilen »

Ko sem jo kupil je bila taksna kot je na sliki na njej sem samo okvirje za tablice dol dal pa prevleke na sedezih pa brisalec sem gor dal,letnik je pa 2003,masina je pa original,saj zdi se mi jaz nisem nic spreminjal
buhti
cilinder
Prispevkov: 1102
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:54 pm

Re: Seat ibiza 1.9 TDI Cupra

Odgovor Napisal/-a buhti »

Če te mika met kej več konj in navora sporoči. Za lep denar se da narediti dobro in kvaliteten chip tuning. Se spravi taka cupra gre na varnih 180-185hp in okoli 400Nm navora. Chip tuninig se pa opravi v celju ;). Prejšno ibizo sem chipu in tudi to bom pelju še enkrat po mojih željah.
Slika
Odgovori