Nabijalnik

Vse kar vam pade na pamet
Odgovori
tomy
vplinjač
Prispevkov: 463
Pridružen: Po Apr 05, 2010 1:51 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a tomy »

Rabim eno hitro informacijo ;) Zanima me, ali bi Dellorto PHBG 21 BE deloval enako dobro kot navaden (siv)? Mislim ga met na tomosu....
Uporabniški avatar
smejko1
moped
Prispevkov: 2402
Pridružen: Če Avg 13, 2009 9:50 am
Kraj: izola
Kontakt:

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a smejko1 »

tomy napisal/-a:Rabim eno hitro informacijo ;) Zanima me, ali bi Dellorto PHBG 21 BE deloval enako dobro kot navaden (siv)? Mislim ga met na tomosu....
joj o tem je blo tolko govora da...
BE sta dve verziji ena za 4 in ena za 2 taktnike torej če boš mel za 2 taktnike bo kul drugače pa ne->tako so majstri povedali
Slika
R.I.P. Jani...
1.1.2012
tomy
vplinjač
Prispevkov: 463
Pridružen: Po Apr 05, 2010 1:51 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a tomy »

Nimam ravno časa iskat.... Za 19 vem da je za 4-taktne.... 21 pa je mel kolega na skuterju (sport) pa je delal super.... tak da potem takem ja...
Uporabniški avatar
dolinar
specjalka
Prispevkov: 2503
Pridružen: Ne Jun 27, 2010 8:07 pm
Kraj: Okolika Šk. Loke

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a dolinar »

tomy napisal/-a:Nimam ravno časa iskat.... Za 19 vem da je za 4-taktne.... 21 pa je mel kolega na skuterju (sport) pa je delal super.... tak da potem takem ja...
samo 19 črne barve je za 4t.
Janim8 počivaj v miru.
buhti
cilinder
Prispevkov: 1102
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:54 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a buhti »

Kako da se še ni rešila težava za prijavo na forum? Aljo kaj delaš? :D ... Vidm da tut moderator nism več, sej sm sam čaku daj me boš odstranu, k koalko nism skor nč več tuki, sm mopede čist opustu, zdej samo še avto ;)

Edit: aljo sm najdu temo, prebral, ti ni treba odgovoriti ;)
Slika
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6820
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

buhti napisal/-a:Kako da se še ni rešila težava za prijavo na forum? Aljo kaj delaš? :D ... Vidm da tut moderator nism več, sej sm sam čaku daj me boš odstranu, k koalko nism skor nč več tuki, sm mopede čist opustu, zdej samo še avto ;)

Edit: aljo sm najdu temo, prebral, ti ni treba odgovoriti ;)
jah jz ne morem tu nič naredit, kolikor lahk preganjam tega ko to dela :) ampak al ne odpiše al pa bom in pri tem ostane... al pa "nisem našu težave"
Uporabniški avatar
dolinar
specjalka
Prispevkov: 2503
Pridružen: Ne Jun 27, 2010 8:07 pm
Kraj: Okolika Šk. Loke

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a dolinar »

buhti napisal/-a:Kako da se še ni rešila težava za prijavo na forum? Aljo kaj delaš? :D ... Vidm da tut moderator nism več, sej sm sam čaku daj me boš odstranu, k koalko nism skor nč več tuki, sm mopede čist opustu, zdej samo še avto ;)

Edit: aljo sm najdu temo, prebral, ti ni treba odgovoriti ;)
jaoo pa kaj vas tok mot to no.. prtisneš prijava pa si notr..
Janim8 počivaj v miru.
golnar
Mojster
Prispevkov: 1734
Pridružen: Po Apr 19, 2010 11:29 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a golnar »

nas verjetno ne tok, nove uporabnike pa zna to zlo motit. sam jbg
"It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."
buhti
cilinder
Prispevkov: 1102
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 9:54 pm

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a buhti »

golnar napisal/-a:nas verjetno ne tok, nove uporabnike pa zna to zlo motit. sam jbg
Golnar jest nism stari uporabnik ;). Drgač pa sej me nemoti, samo sm mislu da je težava po tokem času že bla zrihtana ;)... Pa sm pač prašu, ampak sm itak pol najdu temo k je notr aljo use lepo povedu, tko da ;)
Slika
Uporabniški avatar
dolinar
specjalka
Prispevkov: 2503
Pridružen: Ne Jun 27, 2010 8:07 pm
Kraj: Okolika Šk. Loke

Re: Nabijalnik

Odgovor Napisal/-a dolinar »

ej, a je že kdo kdaj vdihavu (provzaprov vleku) smejalni plin? to je tist v spreju, ka maš za navijat (pač tisto k ma prov zoprn zvok). :D
Janim8 počivaj v miru.
Odgovori