TOMOS APN MHR 70ccm LC

Predstavite nam svoj projekt
Odgovori
Uporabniški avatar
DMTuning
Mojster
Prispevkov: 885
Pridružen: So Jul 17, 2010 12:46 pm
Kraj: Bliz KRŠKEGA

Re: TOMOS APN 4 sport (drugič)!

Odgovor Napisal/-a DMTuning »

koroman napisal/-a:če so samo iglice pol bo močno ampak pod pogojem da je res v nulo nareto. s puš nebi smlo bit problema so davali arisale na a3 pa ni blo težav
mene sam to skrbi da je nebi razbilo, ker je dost tanka, stena je 1mm, če so dal airsal na a3 mašino, je gred tam 10 sorna, pa je puša debelejša,....
še kako mnenje, bo držala puša al nebo?????? :?: :?: :?: :idea:
:)
Uporabniški avatar
koroman
predelana mašina
Prispevkov: 1875
Pridružen: Po Avg 31, 2009 10:44 pm
Kraj: zlatoličje - maribor

Re: TOMOS APN 4 sport (drugič)!

Odgovor Napisal/-a koroman »

ne razumeš... če daš airsala al pa kerikoli drugi kit z 12 sornim batom na a3 mašino je puša debela 1mm
The science of tuning.

viewtopic.php?f=14&t=15145
Uporabniški avatar
DMTuning
Mojster
Prispevkov: 885
Pridružen: So Jul 17, 2010 12:46 pm
Kraj: Bliz KRŠKEGA

Re: TOMOS APN 4 sport (drugič)!

Odgovor Napisal/-a DMTuning »

koroman napisal/-a:ne razumeš... če daš airsala al pa kerikoli drugi kit z 12 sornim batom na a3 mašino je puša debela 1mm
aha, sm mislo da ma airsal tut 10 sorn bat, pa da so pol na orginal gred dal,... no sej to bom pol še vido, mogoč bom dau ležaj, sam pol morm mal lukno povečat,... pa sej kak cajt bi pa tut puša mogla zdržat
:)
Uporabniški avatar
DMTuning
Mojster
Prispevkov: 885
Pridružen: So Jul 17, 2010 12:46 pm
Kraj: Bliz KRŠKEGA

Re: TOMOS APN 4 sport (drugič)!

Odgovor Napisal/-a DMTuning »

evo danes dobil še 2 alu plošči za pod cilinder, če bo seveda sploh treba, sm mal študiro da bi cilinder spravo gor kr brez plate,.. bom se pa še odločo kak bom naredo,
še slikce plošč:
http://img151.imageshack.us/i/slika0381.jpg/
http://img176.imageshack.us/i/slika0380.jpg/
http://img231.imageshack.us/i/slika0379.jpg/
:)
Uporabniški avatar
green_ripper
vplinjač
Prispevkov: 326
Pridružen: Sr Jul 07, 2010 7:44 pm

Re: TOMOS APN 4 sport (drugič)!

Odgovor Napisal/-a green_ripper »

fajn projekt, sam me zanima če boš gištel tut zrihtu?
TO-to MO-more S-sekat

Tomos<3
Uporabniški avatar
DMTuning
Mojster
Prispevkov: 885
Pridružen: So Jul 17, 2010 12:46 pm
Kraj: Bliz KRŠKEGA

Re: TOMOS APN 4 sport (drugič)!

Odgovor Napisal/-a DMTuning »

green_ripper napisal/-a:fajn projekt, sam me zanima če boš gištel tut zrihtu?
kok to misliš, estetsko, al tko bl uporabno( ojačitve in podobno),.. men se sploh ne gre za styling, men je bl pomembno kak motor gre, zato mi je bvz metat gnar na gištel, rajš uložm tist gnar v mašino, men osebno se bl pametno zdi,
za sprobat mašino kak bo šlo bom dau tist "pisan apn 4 gištel", pol za naprej pa tut neki podobnga, prvo sm mislo na 14m gištel, sam tist mi je preteško, pa bl štorasto, apn 4/6 mi je bulš ker je lažji, sploh ko se po zadnm voziš, sam o tem še nism kej preveč razmišlo, zej mam več skrbi z mašino,....
:)
Uporabniški avatar
green_ripper
vplinjač
Prispevkov: 326
Pridružen: Sr Jul 07, 2010 7:44 pm

Re: TOMOS APN 4 sport (drugič)!

Odgovor Napisal/-a green_ripper »

TOMOtoS napisal/-a:
green_ripper napisal/-a:fajn projekt, sam me zanima če boš gištel tut zrihtu?
kok to misliš, estetsko, al tko bl uporabno( ojačitve in podobno),.. men se sploh ne gre za styling, men je bl pomembno kak motor gre, zato mi je bvz metat gnar na gištel, rajš uložm tist gnar v mašino, men osebno se bl pametno zdi,
za sprobat mašino kak bo šlo bom dau tist "pisan apn 4 gištel", pol za naprej pa tut neki podobnga, prvo sm mislo na 14m gištel, sam tist mi je preteško, pa bl štorasto, apn 4/6 mi je bulš ker je lažji, sploh ko se po zadnm voziš, sam o tem še nism kej preveč razmišlo, zej mam več skrbi z mašino,....
ja mislu sm pač da bi ga usaj pobarvu al kej taga ane, kar maš pač doma ,.. ;)
drugače pa maš tut prav :P sma fajn je če je lepo ane :)
TO-to MO-more S-sekat

Tomos<3
Uporabniški avatar
koroman
predelana mašina
Prispevkov: 1875
Pridružen: Po Avg 31, 2009 10:44 pm
Kraj: zlatoličje - maribor

Re: TOMOS APN 4 sport (drugič)!

Odgovor Napisal/-a koroman »

če maš od 14ke štel maš več placa za ferg in tote pizdarije
The science of tuning.

viewtopic.php?f=14&t=15145
Uporabniški avatar
dolinar
specjalka
Prispevkov: 2503
Pridružen: Ne Jun 27, 2010 8:07 pm
Kraj: Okolika Šk. Loke

Re: TOMOS APN 4 sport (drugič)!

Odgovor Napisal/-a dolinar »

ej kk boš ti rešu glede stojnih vijakov? a ni tko da jih majo apn bloki bl skup kot ctx-ovi npr?
Janim8 počivaj v miru.
Uporabniški avatar
DMTuning
Mojster
Prispevkov: 885
Pridružen: So Jul 17, 2010 12:46 pm
Kraj: Bliz KRŠKEGA

Re: TOMOS APN 4 sport (drugič)!

Odgovor Napisal/-a DMTuning »

@ koroman , za plac, sej za ferg mam zej dost placa, mam tillotson 22mm, pa direkt gor paše, in na štel gre, poznej ko bom pa kej večjega nabavo, bom pa že en kolen naredo pa bo tut uredi,.. gištel se mi pa ne dopade ( kot sm že prej napiso), je pretežek in "štorast" vožnjo po zadnem

@dolinar , sej ta cilinder mislim da direkt paše na ctx bloke, sam lukne bi mogo povečat za šraufe M7, nism pa čist sigurn,... prvo sm študiro, če bi naredo alu ploščo ( par postov nazaj so slike plošč), pol sm pa mal študiro, pa bi blo tist skor prešvoh, tko da se bom potrudo na orginal stojne vijake dat to gor, upam da bo uspelo,...
:)
Odgovori