ni iskre.SLC

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
apn4m
vplinjač
Prispevkov: 450
Pridružen: Sr Dec 30, 2015 8:56 pm
Kraj: Col nad Ajdovščino

Re: ni iskre.SLC

Odgovor Napisal/-a apn4m »

tomostuner napisal/-a:
apn4m napisal/-a:
tomostuner napisal/-a:evo špila je bla zanič. zdej je spet med živimi.

fina kuk ti kej gre maš kej predelano razen cilindra 39,5 če se ne motim?


lp

negre še nič, ker mam 38 cilinder od btja gor in nov bat pa da se še lepo ulavfa ker je dons biv 1vi štart

dej original....mislim da je celo boljši od slc-jevega ker je iz drugačnih materialov...

lp
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: ni iskre.SLC

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

SLCjev cilinder je zelo dober.
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
Uporabniški avatar
tomostuner
auspuh
Prispevkov: 799
Pridružen: To Okt 21, 2014 7:18 pm

Re: ni iskre.SLC

Odgovor Napisal/-a tomostuner »

apn4. js to use vem ampak sem mev prej gor cilinder od slcja in je en ga pilu ko ni mev pojma in ga je sfaliv,pol wemcpa dobiv od btja cilinder za mal dnarja in bo šlo bolš s temu 100%.
tomos 4 life
apn4m
vplinjač
Prispevkov: 450
Pridružen: Sr Dec 30, 2015 8:56 pm
Kraj: Col nad Ajdovščino

Re: ni iskre.SLC

Odgovor Napisal/-a apn4m »

tomostuner napisal/-a:apn4. js to use vem ampak sem mev prej gor cilinder od slcja in je en ga pilu ko ni mev pojma in ga je sfaliv,pol wemcpa dobiv od btja cilinder za mal dnarja in bo šlo bolš s temu 100%.


Tvoj moped, tvoja odločitev....šezmer raje bi dal originalen slc....vem da veš, samo za špilo nevem kako nisi...


Lp
Uporabniški avatar
tomostuner
auspuh
Prispevkov: 799
Pridružen: To Okt 21, 2014 7:18 pm

Re: ni iskre.SLC

Odgovor Napisal/-a tomostuner »

apn4m napisal/-a:
tomostuner napisal/-a:apn4. js to use vem ampak sem mev prej gor cilinder od slcja in je en ga pilu ko ni mev pojma in ga je sfaliv,pol wemcpa dobiv od btja cilinder za mal dnarja in bo šlo bolš s temu 100%.


Tvoj moped, tvoja odločitev....šezmer raje bi dal originalen slc....vem da veš, samo za špilo nevem kako nisi...


Lp
mam doma malo morej mopedov in vem tudi marsikaj, npr da majo orginal slc 38 vrtina zelo vlko ceno razlike pa skoraj da ni, za elektriko sem pa uprašu ker je ta elektrika malo drugačna kot pa navadna od apn
tomos 4 life
apn4m
vplinjač
Prispevkov: 450
Pridružen: Sr Dec 30, 2015 8:56 pm
Kraj: Col nad Ajdovščino

Re: ni iskre.SLC

Odgovor Napisal/-a apn4m »

tomostuner napisal/-a:
apn4m napisal/-a:
tomostuner napisal/-a:apn4. js to use vem ampak sem mev prej gor cilinder od slcja in je en ga pilu ko ni mev pojma in ga je sfaliv,pol wemcpa dobiv od btja cilinder za mal dnarja in bo šlo bolš s temu 100%.


Tvoj moped, tvoja odločitev....šezmer raje bi dal originalen slc....vem da veš, samo za špilo nevem kako nisi...


Lp
mam doma malo morej mopedov in vem tudi marsikaj, npr da majo orginal slc 38 vrtina zelo vlko ceno razlike pa skoraj da ni, za elektriko sem pa uprašu ker je ta elektrika malo drugačna kot pa navadna od apn

Ja...je pa original....že prav...

lp
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: ni iskre.SLC

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

Ni prav, če ti je napisal, da je en pilil cilinder in ga je posral pri piljenju. Katere besede so tu nejasne ?
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
apn4m
vplinjač
Prispevkov: 450
Pridružen: Sr Dec 30, 2015 8:56 pm
Kraj: Col nad Ajdovščino

Re: ni iskre.SLC

Odgovor Napisal/-a apn4m »

DaNiLo napisal/-a:Ni prav, če ti je napisal, da je en pilil cilinder in ga je posral pri piljenju. Katere besede so tu nejasne ?

Sem hotel rečt, da je že prav kar je naredil....
Odgovori