APN racer

Predstavite nam svoj projekt
Tadi
vplinjač
Prispevkov: 480
Pridružen: Pe Feb 18, 2011 5:31 pm
Kraj: Sevnica

Re: APN racer

Odgovor Napisal/-a Tadi »

najprej moraš odvihat podložko pod matico, kr jo ta drži, pol pa zatakneš en šraufnciger v mašino in prek utora v zvonu, pol pa gedoro pa s sunkom udariš
Uporabniški avatar
gacoo
vplinjač
Prispevkov: 444
Pridružen: So Okt 08, 2011 7:17 pm

Re: APN racer

Odgovor Napisal/-a gacoo »

Tadi napisal/-a:najprej moraš odvihat podložko pod matico, kr jo ta drži, pol pa zatakneš en šraufnciger v mašino in prek utora v zvonu, pol pa gedoro pa s sunkom udariš
to zdej poveš ko sma z uporabnikom @štirjak že zlomla blajerco ahahahhahaha :lol:
Uporabniški avatar
gacoo
vplinjač
Prispevkov: 444
Pridružen: So Okt 08, 2011 7:17 pm

Re: APN racer

Odgovor Napisal/-a gacoo »

nii umrla tema brezskrbi :D se kmalu nadaljuje, sam da mi kolega eno apnko pripelje :D
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6820
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: APN racer

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

gacoo napisal/-a:nii umrla tema brezskrbi :D se kmalu nadaljuje, sam da mi kolega eno apnko pripelje :D
tak dobr ko me je že skrbel ko 1 dan ni blo objav :roll:
Uporabniški avatar
pivk123
mašina
Prispevkov: 1381
Pridružen: Sr Maj 12, 2010 4:36 pm
Kraj: međveđe brdo
Kontakt:

Re: APN racer

Odgovor Napisal/-a pivk123 »

ti si mašino vpel v primež kr stojne vijake?
to moraš vpet na spodni strani nosilec ko ej na bloku ko se na štel prišraufa..
in pol navadn šravfciger daš med šalčko in upneš v blok in pol z gedoram odšraufaš v desno..in se odšraufa..drgač pa matica je zapikana z podloško,tisto morš tut odpikat in pol odšraufaš...
Tomos ready to race
Fuck the new shit! Old is top shit!!
. VW Drivers Wanted.
golnar
Mojster
Prispevkov: 1734
Pridružen: Po Apr 19, 2010 11:29 pm

Re: APN racer

Odgovor Napisal/-a golnar »

zanimivo to odtegujete. jaz vedno na drugi strani blokiram magnet, in nobena stvar ne trpi pri odtegovanju. če pa res ne gre na roke, gre pa na udarno pištolo
"It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."
Uporabniški avatar
gacoo
vplinjač
Prispevkov: 444
Pridružen: So Okt 08, 2011 7:17 pm

Re: APN racer

Odgovor Napisal/-a gacoo »

golnar napisal/-a:zanimivo to odtegujete. jaz vedno na drugi strani blokiram magnet, in nobena stvar ne trpi pri odtegovanju. če pa res ne gre na roke, gre pa na udarno pištolo
magneta ni blo gor .. neee sandi ahha :D tk sm dau u šraufštuk ko ti , sam sm blajerco odtrgu in stem ugotoviu da je bla počena ... lahko uprašate @štirjak -a da se neda odtegnat .
Uporabniški avatar
Pich
Mojster
Prispevkov: 2601
Pridružen: Sr Okt 13, 2010 6:42 pm
Kraj: Idrija

Re: APN racer

Odgovor Napisal/-a Pich »

golnar napisal/-a:zanimivo to odtegujete. jaz vedno na drugi strani blokiram magnet, in nobena stvar ne trpi pri odtegovanju. če pa res ne gre na roke, gre pa na udarno pištolo
Če blokiraš magnet se ti lahko zmakne gred tam kjer je zaprešana. Jaz sem si izdelal posebno orodje, ki ga namestiš v utore na šalčki.
Verjamem v enega boga, Koprskega Tomosa
ice t
zariban cilinder
Prispevkov: 131
Pridružen: Ne Jul 25, 2010 4:35 pm

Re: APN racer

Odgovor Napisal/-a ice t »

Pnevmatska pa je to to :)
Uporabniški avatar
gacoo
vplinjač
Prispevkov: 444
Pridružen: So Okt 08, 2011 7:17 pm

Re: APN racer

Odgovor Napisal/-a gacoo »

ice t napisal/-a:Pnevmatska pa je to to :)
sj praum da ni šlo .. pa sej je kar je zej pa dobim eno apnko če nrdim popravca juter :D
Odgovori