Lipnik APN vprašanje

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
Odgovori
domymontyy
kriva felna
Prispevkov: 58
Pridružen: Ne Apr 17, 2011 11:48 am
Kraj: Loški Potok

Lipnik APN vprašanje

Odgovor Napisal/-a domymontyy »

Fantje, vi ki mate že mal več izkušenj s temi resonancami itd. me zanima, zakaj mi duši APN-a za v strmino. Ne da več toliko moči, kot je je prej s vavadnim izpuh, gledano tudi na to da je originalen imel vso krivino rjavo s 5-imi majhnimi luknjicami. Sej ne rečem, končna se je za po ravnem pa navzdol kar povečala ampak v strmino gre pa kar dosti slabše. Aja me pa tudi zanima, če se mi splača kupovati navaden izpuh od laserja.
Priponke
Laser Standart Izpuh
Laser Standart Izpuh
Uporabniški avatar
PiZdeK6_
mašina
Prispevkov: 1489
Pridružen: Sr Feb 03, 2010 5:31 pm
Kraj: Poljčane- Rogaška slatina

Re: Lipnik APN vprašanje

Odgovor Napisal/-a PiZdeK6_ »

ta auspuh je za moje pojme brezveze kupovat, če je isti kot od apna... mam jas lipnika za prodat če te slučajno zanima, drugač pa je možno da ti moped duši zaradi zabasanega auspuha ;)
Tadi
vplinjač
Prispevkov: 480
Pridružen: Pe Feb 18, 2011 5:31 pm
Kraj: Sevnica

Re: Lipnik APN vprašanje

Odgovor Napisal/-a Tadi »

Zabasan je verjetno. Ja, pa še kdo ve, če je tale laser za apn čist original kot originalc, ali nima unih ''blokad'' notr al pa ima slučajno celo kako posebnost (kontrakonus itd.)?
domymontyy
kriva felna
Prispevkov: 58
Pridružen: Ne Apr 17, 2011 11:48 am
Kraj: Loški Potok

Re: Lipnik APN vprašanje

Odgovor Napisal/-a domymontyy »

Ne, ni zapacan, ker je ta Lipnik nov. Kupu sm ga letos aprila in je vredu, sam na k**** mi gre k ne vleče v klanc fajn. Drugače pa sem se menu s tistim, ki prodaja ta izpuh pa pravi da ta Laserjev izpuh ima večjo krivino in da malo več od sebe. Sam če bi jaz potem še dušilec odstranil pa te fore, bi blo morda kaj bolje.
VTC 3
auspuh lager
Prispevkov: 3
Pridružen: Pe Avg 19, 2011 10:38 pm
Kraj: pohorje

Re: Lipnik APN vprašanje

Odgovor Napisal/-a VTC 3 »

PiZdeK6_ napisal/-a:ta auspuh je za moje pojme brezveze kupovat, če je isti kot od apna... mam jas lipnika za prodat če te slučajno zanima, drugač pa je možno da ti moped duši zaradi zabasanega auspuha ;)
seveda je možno ker tak problem sem mel tut jas moped ni šel nikamor ko sm ga spucu pa se je poznalo za eno prestavo
Odgovori