Tomos ctx stratorska plata

Vse kar se tiče mopedov
Odgovori
_luke_
vplinjač
Prispevkov: 392
Pridružen: Sr Maj 05, 2010 7:20 pm

Tomos ctx stratorska plata

Odgovor Napisal/-a _luke_ »

Lepo pozdravljeni!

Obnavljam eno stratorsko plato od ctx-a (80w), ki je bila cela usrana, kilo cinka na njej, vse kar nekaj zvezano. Zanima me če ima slučajno kdo kako sliko, kjer bi lahko videl, kam gre kateri kabel? ... Ker tukaj ne gre za navadna navitja, ampak večja, tisto za iskro pa je celo dvojno. Iz vsakega navitja greta po dva drata? pri navadnem 12v pa samo po eden. Torej najlepša hvala vnaprej!

LP Luka
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Tomos ctx stratorska plata

Odgovor Napisal/-a filius »

_luke_ napisal/-a:Lepo pozdravljeni!

Obnavljam eno stratorsko plato od ctx-a (80w), ki je bila cela usrana, kilo cinka na njej, vse kar nekaj zvezano. Zanima me če ima slučajno kdo kako sliko, kjer bi lahko videl, kam gre kateri kabel? ... Ker tukaj ne gre za navadna navitja, ampak večja, tisto za iskro pa je celo dvojno. Iz vsakega navitja greta po dva drata? pri navadnem 12v pa samo po eden. Torej najlepša hvala vnaprej!

LP Luka
Tam kjer sta 2 je spodnji za iskro, zgornji in tisti velik pa sta za luči. Vezana sta skupaj, spodnja ki je pa za iskro, pa gre na kondenzator, ter na platine, ter nato ven na špulo.
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
Uporabniški avatar
janim8
R.I.P.
Prispevkov: 910
Pridružen: Sr Avg 12, 2009 8:46 am
Kraj: кσčєνנє ghetto 1330

Re: Tomos ctx stratorska plata

Odgovor Napisal/-a janim8 »

filius napisal/-a:
_luke_ napisal/-a:Lepo pozdravljeni!

Obnavljam eno stratorsko plato od ctx-a (80w), ki je bila cela usrana, kilo cinka na njej, vse kar nekaj zvezano. Zanima me če ima slučajno kdo kako sliko, kjer bi lahko videl, kam gre kateri kabel? ... Ker tukaj ne gre za navadna navitja, ampak večja, tisto za iskro pa je celo dvojno. Iz vsakega navitja greta po dva drata? pri navadnem 12v pa samo po eden. Torej najlepša hvala vnaprej!

LP Luka
Tam kjer sta 2 je spodnji za iskro, zgornji in tisti velik pa sta za luči. Vezana sta skupaj, spodnja ki je pa za iskro, pa gre na kondenzator, ter na platine, ter nato ven na špulo.
lih kontra, zgorna je za iskro spodna(obe) pa za luči
kablček iz zgorne gre na kondenzator na platine in potem ven na špulo
spodej greta pa kablčka skupej in potem ven u inštalacijo za luči (rumen kabl)
prodam razne dele za TOMOS! info: majerlejani@gmail.com

Če hočš met konje jih boš mogu futrat :)
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Tomos ctx stratorska plata

Odgovor Napisal/-a filius »

@ Janim8 ni res tam kjer sta 2 je zgornja za luči itd spodnja pa za iskro. Spodaj imaš sliko, čeprov je že precej zjajcan štrom , se vidi da gre na zgornjo rumena za luči, iz spodnje pa Modra( original mogla bit črna :/) na kondenzator, iz kondenzatorja pa na platine in ven na špulo. Če ne verjameš poglej pri sebi, v kolikor nimaš že kaj "prefukane" štrome. Lahko pa ti slikam še 4 štrome in je povsod isto.
Priponke
štrom_renamed.jpg
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
_luke_
vplinjač
Prispevkov: 392
Pridružen: Sr Maj 05, 2010 7:20 pm

Re: Tomos ctx stratorska plata

Odgovor Napisal/-a _luke_ »

Super, hvala! Slika pove več kot tisoč besed!
Odgovori