Slike & Video

Vse kar vam pade na pamet
Odgovori
Uporabniški avatar
Pich
Mojster
Prispevkov: 2601
Pridružen: Sr Okt 13, 2010 6:42 pm
Kraj: Idrija

Re: Slike & Video

Odgovor Napisal/-a Pich »

Ko je prišel apn 6 na tržišče smo se vsi brez izjeme zgražali nad njim. V avtomobilski industriji se stremi po čim bolj zaokroženih linijah, apn 6 pa je pravo nasprotje teh trendov. Sicer je uspel na tržišču, a le na račun menjalniške mašine in dejstva, da se takrat drugega ni dobilo. Za moje pojme ima preveč oglate linije, sploh tiste prve so bile živ poraz s svojim oglatim, plastičnim rezervoarjem, da ne govorim o blatnikih, gruštu in nasploh kakovosti izdelave.
Verjamem v enega boga, Koprskega Tomosa
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5234
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Slike & Video

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

Pich napisal/-a:Ko je prišel apn 6 na tržišče smo se vsi brez izjeme zgražali nad njim. V avtomobilski industriji se stremi po čim bolj zaokroženih linijah, apn 6 pa je pravo nasprotje teh trendov. Sicer je uspel na tržišču, a le na račun menjalniške mašine in dejstva, da se takrat drugega ni dobilo. Za moje pojme ima preveč oglate linije, sploh tiste prve so bile živ poraz s svojim oglatim, plastičnim rezervoarjem, da ne govorim o blatnikih, gruštu in nasploh kakovosti izdelave.
sej v 80ih tudi avti niso bili kaj dosti zaokroženi
ro-bi
cilinder
Prispevkov: 1229
Pridružen: Po Apr 09, 2012 5:41 pm

Re: Slike & Video

Odgovor Napisal/-a ro-bi »

Jaz sem imel apn4, kolega pa 6 in se mi je njegov zdel tako lep, da bi ga takoj imel. Pa nisem imel možnosti.
Uporabniški avatar
Pich
Mojster
Prispevkov: 2601
Pridružen: Sr Okt 13, 2010 6:42 pm
Kraj: Idrija

Re: Slike & Video

Odgovor Napisal/-a Pich »

ro-bi napisal/-a:Jaz sem imel apn4, kolega pa 6 in se mi je njegov zdel tako lep, da bi ga takoj imel. Pa nisem imel možnosti.
Z oblikovnega in estetskega stališča se Apn 6 ne more nikakor primerjati z Apn 4.
Verjamem v enega boga, Koprskega Tomosa
ro-bi
cilinder
Prispevkov: 1229
Pridružen: Po Apr 09, 2012 5:41 pm

Re: Slike & Video

Odgovor Napisal/-a ro-bi »

Enim je všeč quashqai, drugim mustang. En okrogel, drugi oglat, oba iz iste dobe (le en z daljšim pedigrejem).
Sto ljudi, sto čudi, sto žena, dvesto sisa ;)
propero1
vplinjač
Prispevkov: 282
Pridružen: Sr Jul 15, 2015 9:23 am
Kraj: Gornja Radgona

Re: Slike & Video

Odgovor Napisal/-a propero1 »

Pich napisal/-a:
ro-bi napisal/-a:Jaz sem imel apn4, kolega pa 6 in se mi je njegov zdel tako lep, da bi ga takoj imel. Pa nisem imel možnosti.
Z oblikovnega in estetskega stališča se Apn 6 ne more nikakor primerjati z Apn 4.
Apn 6 lahko daš športni izgled, apn 4 pa izgleda staromodno
-lejga..., auspuh ti spušča
•kaj?
-..., auspuh ti spušča
•kaj?
-AUSPUH TI SPUŠČA
•Lejga, nič te ne čujem, ker mi auspuh spušča.
lojze-si
Mojster
Prispevkov: 809
Pridružen: Po Sep 02, 2013 9:53 pm

Re: Slike & Video

Odgovor Napisal/-a lojze-si »

propero1 napisal/-a:
Pich napisal/-a:
ro-bi napisal/-a:Jaz sem imel apn4, kolega pa 6 in se mi je njegov zdel tako lep, da bi ga takoj imel. Pa nisem imel možnosti.
Z oblikovnega in estetskega stališča se Apn 6 ne more nikakor primerjati z Apn 4.
Apn 6 lahko daš športni izgled, apn 4 pa izgleda staromodno
Lepo ali grdo une budale iz Tomosa so orodje od APN 4 odpeljali na odpad, za to so pol nardili kr neki Apn6.
LP
franc
vplinjač
Prispevkov: 382
Pridružen: Po Maj 06, 2013 3:00 pm

Re: Slike & Video

Odgovor Napisal/-a franc »

Okvir iz prešane pločevine je bil že davno preživet, samo namesto da bi začeli izdelovati cevne okvirje, so naredili neko skrupocalo iz profilov.
lp
lojze-si
Mojster
Prispevkov: 809
Pridružen: Po Sep 02, 2013 9:53 pm

Re: Slike & Video

Odgovor Napisal/-a lojze-si »

franc napisal/-a:Okvir iz prešane pločevine je bil že davno preživet, samo namesto da bi začeli izdelovati cevne okvirje, so naredili neko skrupocalo iz profilov.
lp
Preživeto ali ne v Tomosu bi lahko po vzoru drugih izdelovali replike D6 za cesno rabo od 25km/h pa do ta hitrih a jih ne morejo, ker nimajo okvirja.
Uporabniški avatar
tomos.
zariban cilinder
Prispevkov: 116
Pridružen: Sr Feb 25, 2015 8:17 am
Kraj: Idrija

Re: Slike & Video

Odgovor Napisal/-a tomos. »

ce ste se kdaj sprasevli, kako zgleda kadar s tomosom povozis psa....


https://www.youtube.com/watch?v=UNxU4bqxtB4
Odgovori