Tomos dirkalnik 75ccm

Predstavite nam svoj projekt
Odgovori
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: Tomos dirkalnik 75ccm

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

Odlično si pol tole rešil :D
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
rokozimic
vplinjač
Prispevkov: 302
Pridružen: Če Nov 13, 2014 12:40 pm

Re: Tomos dirkalnik 75ccm

Odgovor Napisal/-a rokozimic »

DaNiLo napisal/-a:Odlično si pol tole rešil :D
Ja tale lastnik od fecomoto je posten se da z njim vse zmenit:) Upam da zdaj nebo problema ker je sam reko da do zdaj je prodal 18 teh ojnic pa ni blo problema tak da je lahko bla tovarniska napaka
Mihaarh
auspuh lager
Prispevkov: 17
Pridružen: Sr Jul 15, 2015 8:52 am

Re: Tomos dirkalnik 75ccm

Odgovor Napisal/-a Mihaarh »

A se dobro odnese elektrika ? Kakšni problemi ?

http://www.frcomoto.si/si/elektrika-in- ... v-40w.html
rokozimic
vplinjač
Prispevkov: 302
Pridružen: Če Nov 13, 2014 12:40 pm

Re: Tomos dirkalnik 75ccm

Odgovor Napisal/-a rokozimic »

Mihaarh napisal/-a:A se dobro odnese elektrika ? Kakšni problemi ?

http://www.frcomoto.si/si/elektrika-in- ... v-40w.html
Elektrika se odnese super razen ploščo moraš dat podrejat ker je za 4mm širša, pač od puha je druga pa vse paše. Malo sem imel probleme z nastavitvami, ker so bla navodila narobe ampak ko sem naštudiral je pa enostavno
Mihaarh
auspuh lager
Prispevkov: 17
Pridružen: Sr Jul 15, 2015 8:52 am

Re: Tomos dirkalnik 75ccm

Odgovor Napisal/-a Mihaarh »

Se pravi je potrebno vsa navitja dol pobrat pa na stružnco dat pa malo popravit. Samo da se da :D

tam sm vidu na eni sliki da ti matica od magneta prime samo na 2/3 navoja ? a to ni privito še ali so navitja tuk višja in posledično tudi magnet ? Delam predelavo na gilardonija 74 ccm in rabim elektriko,ki ima možnost za luči, ker bo moped registriran.
rokozimic
vplinjač
Prispevkov: 302
Pridružen: Če Nov 13, 2014 12:40 pm

Re: Tomos dirkalnik 75ccm

Odgovor Napisal/-a rokozimic »

Mihaarh napisal/-a:Se pravi je potrebno vsa navitja dol pobrat pa na stružnco dat pa malo popravit. Samo da se da :D

tam sm vidu na eni sliki da ti matica od magneta prime samo na 2/3 navoja ? a to ni privito še ali so navitja tuk višja in posledično tudi magnet ? Delam predelavo na gilardonija 74 ccm in rabim elektriko,ki ima možnost za luči, ker bo moped registriran.
Tak kot je na sliki je privito do konca, men je držalo dokler je motor delal :) Tak da mislim da nebi smelo spustit magnet pa tak prime konus pa to tak da ga komaj dol dobiš :) Tak kot si reko ja narejeno, tako da je višje vse skupaj.
moraš met kar fajn projekt :D
Mihaarh
auspuh lager
Prispevkov: 17
Pridružen: Sr Jul 15, 2015 8:52 am

Re: Tomos dirkalnik 75ccm

Odgovor Napisal/-a Mihaarh »

No super samo da se da urediti.

Sej bom verjetno naredil novo temo. Največji problem pri vsem tem je avspuh narejen po merah - tehnični pregled homologacija,... Ostalo me ne skrbi :)
rokozimic
vplinjač
Prispevkov: 302
Pridružen: Če Nov 13, 2014 12:40 pm

Re: Tomos dirkalnik 75ccm

Odgovor Napisal/-a rokozimic »

Mihaarh napisal/-a:No super samo da se da urediti.

Sej bom verjetno naredil novo temo. Največji problem pri vsem tem je avspuh narejen po merah - tehnični pregled homologacija,... Ostalo me ne skrbi :)
To das navaden avspuh gor za registracijo potem pa nazaj gor avspuh po merah :) je pa potem tole magnet za policaje
Mihaarh
auspuh lager
Prispevkov: 17
Pridružen: Sr Jul 15, 2015 8:52 am

Re: Tomos dirkalnik 75ccm

Odgovor Napisal/-a Mihaarh »

na srečo bo moped ki je že v osnovi do 125 ccm registriran, kar mi odnese veliko policajev :)
Mihaarh
auspuh lager
Prispevkov: 17
Pridružen: Sr Jul 15, 2015 8:52 am

Re: Tomos dirkalnik 75ccm

Odgovor Napisal/-a Mihaarh »

pozabu sm vprašat, kako se ti pa izide potem s pokrovom magneta ? Glede na to da je navitje in magnet malo višji ali pokrov še gre gor ali se že zaleti v magnet ?
Odgovori