Tomos problem z elektriko??

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
Odgovori
gratis215
kriva felna
Prispevkov: 70
Pridružen: Po Apr 16, 2012 10:56 am

Tomos problem z elektriko??

Odgovor Napisal/-a gratis215 »

Lep pozdrav mene pa zanima zakaj mi strom nagaja nastelam ga v nulo pol pa cez 2 dni cutim kuko pojenja moc, pol pa pri koncnih obratih zamori kr poskakuje pa nikamer ne gre ,imel sem problem z tankom ko je biu prevec zadihtan pa je prevelik tlak bil in mi je motor ugasnil lahko bi bilo to vendar mi je zelo cudno ,ker je prej delal normalno z tem stromom.V leru pa dela normalno do konca obratov . Če kdo kaj ve naj sporoci hvala.
Lp .
gratis215
kriva felna
Prispevkov: 70
Pridružen: Po Apr 16, 2012 10:56 am

Re: Tomos problem z elektriko??

Odgovor Napisal/-a gratis215 »

Aja pa pozabil sem še omeniti ,da je gor 42L cilinder pa frgazar dellorto sha 12/14 mnsedi pa 53 diza, mislite,da je zdaj diza premajhna in rabi več bencina? Lp
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6820
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Tomos problem z elektriko??

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

gratis215 napisal/-a:Aja pa pozabil sem še omeniti ,da je gor 42L cilinder pa frgazar dellorto sha 12/14 mnsedi pa 53 diza, mislite,da je zdaj diza premajhna in rabi več bencina? Lp
daj mu piti :D diza je premala ja ... bo treba okol 70 pa odpret filter... pa 15 ferg tut nebi škodo
xfrajer
batzajla
Prispevkov: 44
Pridružen: Če Feb 09, 2012 4:19 pm

Re: Tomos problem z elektriko??

Odgovor Napisal/-a xfrajer »

jaz imam podoben primer da pod leru laufa lepo ko se pa peljem pa pod polnimi obrati trokira. Imam pa junior cilinder 39 bat in dellorto 21 z 75 dizo. Če dam večjo dizo mi pa zaliva.. Kakšen predlog?
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6820
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Tomos problem z elektriko??

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

xfrajer napisal/-a:jaz imam podoben primer da pod leru laufa lepo ko se pa peljem pa pod polnimi obrati trokira. Imam pa junior cilinder 39 bat in dellorto 21 z 75 dizo. Če dam večjo dizo mi pa zaliva.. Kakšen predlog?
nastavi štrom :) barva svečke ?
xfrajer
batzajla
Prispevkov: 44
Pridružen: Če Feb 09, 2012 4:19 pm

Re: Tomos problem z elektriko??

Odgovor Napisal/-a xfrajer »

aljo69 napisal/-a:
xfrajer napisal/-a:jaz imam podoben primer da pod leru laufa lepo ko se pa peljem pa pod polnimi obrati trokira. Imam pa junior cilinder 39 bat in dellorto 21 z 75 dizo. Če dam večjo dizo mi pa zaliva.. Kakšen predlog?
nastavi štrom :) barva svečke ?
barva svečke je rjavo modra. Ja sumim štrom, danes dobim drugega za probo.
Uporabniški avatar
Turbo
zobnik
Prispevkov: 214
Pridružen: So Maj 15, 2010 10:55 pm
Kraj: Maribor

Re: Tomos problem z elektriko??

Odgovor Napisal/-a Turbo »

modra svečka?? ti si iskro mislo...
GOTOF JE!
Odgovori