barvanje bt litih felg

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
Odgovori
ivek94
auspuh lager
Prispevkov: 6
Pridružen: Sr Jul 06, 2011 7:45 pm

barvanje bt litih felg

Odgovor Napisal/-a ivek94 »

zanima me če lako z sprejem modre barve presprejam bt lite felge.....zanima me tudi da se nebi to keii lušl dol al pa kei podobnega.
Uporabniški avatar
brrm
glava cilindra
Prispevkov: 689
Pridružen: Ne Avg 15, 2010 10:13 pm
Kraj: Rinček

Re: barvanje bt litih felg

Odgovor Napisal/-a brrm »

ja lahko ga sam se bo začelo luščit :D ... če maš možnost jih speskaj in nato prebarvaj lahko z sprejem in potem z lakom čez (dlje obstojno) najbolše je pa z kompresorjem pa tudi laka čez za sijaj pa si varen pred luščenjem ;)
pazi da te pazi ne zapazi ker če te pazi zapazi se pazi :D
Jani počivaj v miru!
petrolhead! :D
Uporabniški avatar
XOR World
zariban cilinder
Prispevkov: 126
Pridružen: Pe Jul 23, 2010 9:30 pm
Kraj: Litija

Re: barvanje bt litih felg

Odgovor Napisal/-a XOR World »

Iz lastnih izkušenj: bt feltne prebrusil ročno, nato nanesel barvo (3 sloje po 30 min čakanju) in nato še lak u spreju... Rezultat: Barva je zdržala vse vožnje po usem mogočem terenu... Odluščila se mi je samo tam, ko sem gumo gor rinil na feltno.

Če imaš možnost na kompresor ga kar izkoristi, čeprav so rezultati podobni vsaj pri meni.
SlikaSlikaSlikaSlika
ivek94
auspuh lager
Prispevkov: 6
Pridružen: Sr Jul 06, 2011 7:45 pm

Re: barvanje bt litih felg

Odgovor Napisal/-a ivek94 »

aha..potem presprejam 3 krat slojno z 30 minutnim počitkom.....am kakšen lak že???
golnar
Mojster
Prispevkov: 1734
Pridružen: Po Apr 19, 2010 11:29 pm

Re: barvanje bt litih felg

Odgovor Napisal/-a golnar »

jz sm tut z sprejem štrihal. najprej sem obrusil, potem nanesel temeljno v spreju, potem pa mat črno temperaturno 2x. zadeva se je zelo dobr držala.
"It is remarkable how similar the pattern of love is to the pattern of insanity."
Odgovori