Tomos ctx dellorto

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
Odgovori
eleven
batzajla
Prispevkov: 40
Pridružen: Po Mar 05, 2012 6:32 pm

Tomos ctx dellorto

Odgovor Napisal/-a eleven »

Pozdravljeni,

Zanima me če kdo ve ali bi se obrestovalo dati vplinjač dellorto vhb 20 b s na klasično ctx mašino?

Hvala za odgovore.

lp
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Tomos ctx dellorto

Odgovor Napisal/-a filius »

eleven napisal/-a:Pozdravljeni,

Zanima me če kdo ve ali bi se obrestovalo dati vplinjač dellorto vhb 20 b s na klasično ctx mašino?

Hvala za odgovore.

lp
Mislim da nebi pridobil praktično nič, saj ima CTX že v originalu kar dober uplinjač, oz zame najbolši uplinjač od bingov...
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
eleven
batzajla
Prispevkov: 40
Pridružen: Po Mar 05, 2012 6:32 pm

Re: Tomos ctx dellorto

Odgovor Napisal/-a eleven »

Hvala za odgovor. Najbolj se mi gre zaradi delovanja.Pridobiti nočem nič. Samo izgubiti pa tudi ne in me je zato zanimalo.Se pravi da mu škodovati tudi nima kej.
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Tomos ctx dellorto

Odgovor Napisal/-a filius »

eleven napisal/-a:Hvala za odgovor. Najbolj se mi gre zaradi delovanja.Pridobiti nočem nič. Samo izgubiti pa tudi ne in me je zato zanimalo.Se pravi da mu škodovati tudi nima kej.
Nekako tako, samo potrebno je uštelat kakor se zagre pa je :)
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
eleven
batzajla
Prispevkov: 40
Pridružen: Po Mar 05, 2012 6:32 pm

Re: Tomos ctx dellorto

Odgovor Napisal/-a eleven »

Hvala za tvoje mnenje in odgovore.
Uporabniški avatar
klemenm2
specjalka
Prispevkov: 3199
Pridružen: Ne Avg 30, 2009 10:59 pm
Kraj: LJ - Brod

Re: Tomos ctx dellorto

Odgovor Napisal/-a klemenm2 »

Jaz bi ti priporočal da obdržiš binga 21. ker dellorto fergazerje je zoprno uštelat na airboxu: štandgas diza je v originalu 50 :? in pač to ne klapa z airboxom (prebogata mešanica), dize so tudi zanimiv primer: ctx original 95, jaz imam na ctxu 85 pa je malenkost premajhna speravi 87 bi bila taprava. je pa to dellorto 21 BE

lp.
vsak vložek v tomosa je napaka..... škoda da bom to napako kmal spet ponovil.
počivaj v miru jani! (janim8)
Uporabniški avatar
filius
specjalka
Prispevkov: 3946
Pridružen: Pe Avg 21, 2009 11:05 am

Re: Tomos ctx dellorto

Odgovor Napisal/-a filius »

klemenm2 napisal/-a:Jaz bi ti priporočal da obdržiš binga 21. ker dellorto fergazerje je zoprno uštelat na airboxu: štandgas diza je v originalu 50 :? in pač to ne klapa z airboxom (prebogata mešanica), dize so tudi zanimiv primer: ctx original 95, jaz imam na ctxu 85 pa je malenkost premajhna speravi 87 bi bila taprava. je pa to dellorto 21 BE

lp.
Ti si imel 80 dizo, ko smo jo dali 82 pa je motor že trokiral. Tudi sam sem imel probleme z nastavitvijo uplinjača, YSN 21 torej kopija dellorta, motor mi je s 100 dizo in najlonko deloval odlično, ko pa sem hotel naštelati z airbox-om pa mi nikoli ni uspelo nastaviti prostega teka, oz ali je motor pod niskimi zalivalo, ali je delal na štantgasu ter na obratih, vmes pa ne itd. Ni nemogoče, se je pa treba potrudit :) Pa seveda imeti različne dize potem se pa probava :)
Ja vozim E90 jer to je malo jače,
pa onda drugom na zadnji skače,
je da troši malo više,
al devet konja piše!
Odgovori