Gredi,Sklopke,...

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
Uporabniški avatar
Pich
Mojster
Prispevkov: 2601
Pridružen: Sr Okt 13, 2010 6:42 pm
Kraj: Idrija

Re: Gredi,Sklopke,...

Odgovor Napisal/-a Pich »

Glej naj ti še drugi malo napišejo kaj lahko pričakuješ od apn cilindra, da ne bo izpadlo, da samo kritiziram.
Verjamem v enega boga, Koprskega Tomosa
zanek46
vplinjač
Prispevkov: 476
Pridružen: Če Feb 09, 2012 7:56 pm
Kraj: maribor

Re: Gredi,Sklopke,...

Odgovor Napisal/-a zanek46 »

ne ne boj se.. to mi vso odsvetujejo :) samo sem "trmast" in bom probal vseeno D: ce pa se nebo obneslo pa od bt :D
apn ftw
auspuh
Prispevkov: 852
Pridružen: Če Avg 19, 2010 7:39 pm
Kraj: Izola

Re: Gredi,Sklopke,...

Odgovor Napisal/-a apn ftw »

zanek46 napisal/-a:ne ne boj se.. to mi vso odsvetujejo :) samo sem "trmast" in bom probal vseeno D: ce pa se nebo obneslo pa od bt :D
apn cilinder ima lahko najvec 19mm ferg gor ce se ne motim tako da ne bos mel nekega velikega potenciala kot z lamo alpa bt cilindrom (naj me kdo popravi ce streljam bučke)
zanek46
vplinjač
Prispevkov: 476
Pridružen: Če Feb 09, 2012 7:56 pm
Kraj: maribor

Re: Gredi,Sklopke,...

Odgovor Napisal/-a zanek46 »

apn ftw napisal/-a:
zanek46 napisal/-a:ne ne boj se.. to mi vso odsvetujejo :) samo sem "trmast" in bom probal vseeno D: ce pa se nebo obneslo pa od bt :D
apn cilinder ima lahko najvec 19mm ferg gor ce se ne motim tako da ne bos mel nekega velikega potenciala kot z lamo alpa bt cilindrom (naj me kdo popravi ce streljam bučke)
morda je res--- sej imam doma UMO 2x (okoli 46mm), Lamo 2x(42,mm) , nekaj bt cilindrov itd :D samo ce bi se umo..ali pa lamo pri vtrlajih nad 12.ooo rzanesla mašino in vse.. :) zaradi prostornine--- sej sem se ze veliko pozanimal.. + oče veliko velko ve. pa boter itd.. tako da smos e pogovorili.. in najprimerneje bi bilo nastavit 38,5 L bat (kenika) zaradi visokih obratov :) tako da mislim da nisi pvoedal nic narobe... apn slinder pom kot org punucal samo rebre in enkaj )polovico) kanalov.. ostalo pride prenarejeno z zelo obstojnim in odlicnim materialom :)
Uporabniški avatar
maatej
auspuh
Prispevkov: 819
Pridružen: So Dec 25, 2010 7:28 pm

Re: Gredi,Sklopke,...

Odgovor Napisal/-a maatej »

apn ftw napisal/-a:apn cilinder ima lahko najvec 19mm ferg gor ce se ne motim tako da ne bos mel nekega velikega potenciala kot z lamo alpa bt cilindrom (naj me kdo popravi ce streljam bučke)
ni važno ker kolkr ga jst razumem on namerava delat pušo v cly...če bo pušo delov bo pa še okoli sesalnega materjal našvasov pa si pol priredu za večji ferg ;)
zanek46
vplinjač
Prispevkov: 476
Pridružen: Če Feb 09, 2012 7:56 pm
Kraj: maribor

Re: Gredi,Sklopke,...

Odgovor Napisal/-a zanek46 »

maatej napisal/-a:
apn ftw napisal/-a:apn cilinder ima lahko najvec 19mm ferg gor ce se ne motim tako da ne bos mel nekega velikega potenciala kot z lamo alpa bt cilindrom (naj me kdo popravi ce streljam bučke)
ni važno ker kolkr ga jst razumem on namerava delat pušo v cly...če bo pušo delov bo pa še okoli sesalnega materjal našvasov pa si pol priredu za večji ferg ;)
evo matej.. :D točno tako.. obdržal bom samo rebre kot hlajenje :)
Uporabniški avatar
Turbo
zobnik
Prispevkov: 214
Pridružen: So Maj 15, 2010 10:55 pm
Kraj: Maribor

Re: Gredi,Sklopke,...

Odgovor Napisal/-a Turbo »

me zanima kako bo to čudo nastalo..... verjetno ne kaj prav hudega :mrgreen:
GOTOF JE!
zanek46
vplinjač
Prispevkov: 476
Pridružen: Če Feb 09, 2012 7:56 pm
Kraj: maribor

Re: Gredi,Sklopke,...

Odgovor Napisal/-a zanek46 »

Turbo napisal/-a:me zanima kako bo to čudo nastalo..... verjetno ne kaj prav hudega :mrgreen:
neskrbi vredu se je obneslo!! :D

samo bom dal verjetno gor kaki drugi cilinder.. zaradi bolsih kotov kanalov.. drugace pa deluje brezhibno :D probal bom se z Slc in bt cilindrom.. :D
Uporabniški avatar
Pich
Mojster
Prispevkov: 2601
Pridružen: Sr Okt 13, 2010 6:42 pm
Kraj: Idrija

Re: Gredi,Sklopke,...

Odgovor Napisal/-a Pich »

zanek46 napisal/-a:
Turbo napisal/-a:me zanima kako bo to čudo nastalo..... verjetno ne kaj prav hudega :mrgreen:
neskrbi vredu se je obneslo!! :D

samo bom dal verjetno gor kaki drugi cilinder.. zaradi bolsih kotov kanalov.. drugace pa deluje brezhibno :D probal bom se z Slc in bt cilindrom.. :D
Navijam za SLC cilinder.
Verjamem v enega boga, Koprskega Tomosa
zanek46
vplinjač
Prispevkov: 476
Pridružen: Če Feb 09, 2012 7:56 pm
Kraj: maribor

Re: Gredi,Sklopke,...

Odgovor Napisal/-a zanek46 »

tako :D verejtno ga bom tudi mel :D heeh
Odgovori