Tomos Racing TT

Predstavite nam svoj moped
Uporabniški avatar
tomostuner
auspuh
Prispevkov: 799
Pridružen: To Okt 21, 2014 7:18 pm

Re: Tomos Racing TT

Odgovor Napisal/-a tomostuner »

flexer123 napisal/-a:živjo,

jst sploh nerazumm kaj je razlika med a5 pa a55.

Lp
a 55 ma alu cilinder.
tomos 4 life
čendi123
zariban cilinder
Prispevkov: 110
Pridružen: Sr Apr 15, 2015 9:44 pm
Kraj: Okolica Kopra

Re: Tomos Racing TT

Odgovor Napisal/-a čendi123 »

Js sem mislu tega kupit :) samo me skrbi da je preveč glasen :?:
http://www.frcomoto.si/24_moped/150_tom ... streetmate
Ja a55 ima aluminjasti cilinder na mojem racingu tt pa je mašina a 52 ki je ubistvu a55 samo da ima pumpo za olje torej sama meša mešanico. Mi je pa žal da ni bilo narejeno več takih motorjev ker je bilo baje po njih zelo veliko povpraševanje :cry:
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Tomos Racing TT

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

čendi123 napisal/-a:Js sem mislu tega kupit :) samo me skrbi da je preveč glasen :?:
http://www.frcomoto.si/24_moped/150_tom ... streetmate
Ja a55 ima aluminjasti cilinder na mojem racingu tt pa je mašina a 52 ki je ubistvu a55 samo da ima pumpo za olje torej sama meša mešanico. Mi je pa žal da ni bilo narejeno več takih motorjev ker je bilo baje po njih zelo veliko povpraševanje :cry:
jz sm ti dal link istega izpuha samo da je brez chroma, kar si tako reko da boš štrihal na črno pa predelat moreš krivino... na krom pa negre švasat ;) ampak če si trmast si kup chrome pa boš pol spet tu jokal da ne gre ...
jerjer
zariban cilinder
Prispevkov: 128
Pridružen: Po Jul 25, 2011 3:19 pm

Re: Tomos Racing TT

Odgovor Napisal/-a jerjer »

Kupi si lipnika, jst ga imam na racingu je je res top izpuh.
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5226
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Tomos Racing TT

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

čendi123 napisal/-a:Js sem mislu tega kupit :) samo me skrbi da je preveč glasen :?:
http://www.frcomoto.si/24_moped/150_tom ... streetmate
Ja a55 ima aluminjasti cilinder na mojem racingu tt pa je mašina a 52 ki je ubistvu a55 samo da ima pumpo za olje torej sama meša mešanico. Mi je pa žal da ni bilo narejeno več takih motorjev ker je bilo baje po njih zelo veliko povpraševanje :cry:
ta racing tt je edini tomos ki ima električno pumpo za olje, kaj pa avspuh tecnigas next ti ni všeč?
Uporabniški avatar
steem
kriva felna
Prispevkov: 62
Pridružen: Če Maj 28, 2015 12:14 am

Re: Tomos Racing TT

Odgovor Napisal/-a steem »

čendi123 napisal/-a:Mi je pa žal da ni bilo narejeno več takih motorjev ker je bilo baje po njih zelo veliko povpraševanje :cry:
Zelo veliko povpraševanje? Kaj po slovenskih standardih je to 20 kosov? Ker če bi bilo tak veliko povpraševanje(100+) potem bi jih sigurno naredili.

lp, Jernej
Uporabniški avatar
Wilf
zobnik
Prispevkov: 198
Pridružen: Sr Sep 04, 2013 10:18 pm

Re: Tomos Racing TT

Odgovor Napisal/-a Wilf »

jerjer napisal/-a:Kupi si lipnika, jst ga imam na racingu je je res top izpuh.
Jz mam pa na telah tanovah " avtomatikah " slabe izkušne z lipniki . zmerej smo raj gor polrinl kšnga tecnota
LP
Live life at full throttle! :)
No cams... no valves... no problems 2STROKE!
čendi123
zariban cilinder
Prispevkov: 110
Pridružen: Sr Apr 15, 2015 9:44 pm
Kraj: Okolica Kopra

Re: Tomos Racing TT

Odgovor Napisal/-a čendi123 »

pac ko sem mojega naročal so rekli da je veliko povpraševanja po njih in da nismo edini ki ga čakamo. pac js bi želel en izpuh ki se ga nesliši preveč in da ima se kr dober performance ;)
flexer123
auspuh lager
Prispevkov: 11
Pridružen: To Jul 14, 2015 6:47 pm

Re: Tomos Racing TT

Odgovor Napisal/-a flexer123 »

čendi123 napisal/-a:pac ko sem mojega naročal so rekli da je veliko povpraševanja po njih in da nismo edini ki ga čakamo. pac js bi želel en izpuh ki se ga nesliši preveč in da ima se kr dober performance ;)
Pri tej hitrosti, ki jo maš, je vsak športen izpuh glasen.
Starie
zobnik
Prispevkov: 163
Pridružen: Ne Sep 19, 2010 8:11 pm

Re: Tomos Racing TT

Odgovor Napisal/-a Starie »

Je ni variante da spraviš gor bilokateri izpuh, brez da žagaš koleno in pod drugim kotom privariš. Krom na mestu varjenja pobrusiš dol, pa je. Meni je uspelo in drži že 3500 km. Drugače avspuh drsa po tleh, sploh se ne moreš niti peljat.
Odgovori