Razna vprašanja (delavnica)

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
Odgovori
bing18
batzajla
Prispevkov: 28
Pridružen: To Dec 04, 2012 8:54 am

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a bing18 »

Pich napisal/-a:
bing18 napisal/-a:Zdravo!

Imam vprašanje glede vilic. Ko kolo zablokiram tako da se ne more premikati ne levo ne desno, se balanca še vedno da premikati levo in desno. Sedaj me pa zanima ali veste kaj je obrabljeno, oz. zakaj se balanca da premikati, čeprav se ne bi smela?

Hvala :)
Nosilec sprednje strehce kar dobro povezuje vilice, če ga nimaš, zdaj veš v čem je problem. Da se ti pa nebi čisto nič premikalo sem in tja boš pa težko dosegel, to je moped in je namenjen za kar je pač namenjen.
Hvala :)
lojze-si
Mojster
Prispevkov: 809
Pridružen: Po Sep 02, 2013 9:53 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a lojze-si »

lojze-si napisal/-a:Ali je že kdo podiral narobe obrnjene prednje vilice. Danes sem ene razstavil in imajo samo na eni strani feder :shock: ali je to mogoče (gilera 50ccm supermoto).
lp
Ne moreš verjet res je!

http://www.ridejbi.com/showa-sff-separa ... cal-guide/

lp
zjmnc3
auspuh lager
Prispevkov: 8
Pridružen: So Sep 27, 2014 2:09 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a zjmnc3 »

Zdravo!
Jaz imam avtomatika A3m kjer sem dal nov L bat 38. Ko sem užgal se je začelo zelo kaditi in po 5 minutah delovanja ugasne. Znamem auspuh in iz njega izteče ven neizgorjena mešanica. Poizkušam vžgati brez auspuha, naredi 2 obrata in se "uščije" neizgorjena mešanica ven. Zna kdo rešiti problem???
LP
lojze-si
Mojster
Prispevkov: 809
Pridružen: Po Sep 02, 2013 9:53 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a lojze-si »

zjmnc3 napisal/-a:Zdravo!
Jaz imam avtomatika A3m kjer sem dal nov L bat 38. Ko sem užgal se je začelo zelo kaditi in po 5 minutah delovanja ugasne. Znamem auspuh in iz njega izteče ven neizgorjena mešanica. Poizkušam vžgati brez auspuha, naredi 2 obrata in se "uščije" neizgorjena mešanica ven. Zna kdo rešiti problem???
LP
Plovec na uplinjaču ti je zaštekal in če ne zapreš pipice za bencin se ti nateče gorivo v motor.
lp
dEATh 20
batzajla
Prispevkov: 35
Pridružen: Ne Feb 19, 2012 12:06 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a dEATh 20 »

Zdravo.
Zanima me, če ima kdo kakšen podatek oz, izkušnje kje bi se dalo dobiti rezkarčke za biax z 1,6 mm debeline steblom.
Lp Rok
“If everything seems under control, you're not going fast enough.”
Uporabniški avatar
macula
Mojster
Prispevkov: 2011
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:05 pm
Kraj: Idrija

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a macula »

dEATh 20 napisal/-a:Zdravo.
Zanima me, če ima kdo kakšen podatek oz, izkušnje kje bi se dalo dobiti rezkarčke za biax z 1,6 mm debeline steblom.
Lp Rok
Ne verjameš ampak sem jih zadnjič kupil v euro spinu za drobiž. :D
drgač pa ebay-kitajci sam čakaš en cajt..
Pa seveda merkur, merkator tehnika itd.. majo cele sete, sam nevem debeline stebla.
"Everything seemed very much to the limit and very difficult to improve any more" -Jan Thiel

'Top speed is the most unimportant thing in racing. Keeping your minimum speed high is the most important'
dEATh 20
batzajla
Prispevkov: 35
Pridružen: Ne Feb 19, 2012 12:06 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a dEATh 20 »

Aja :D Ja najdeš ''svega i svašta''.
Ma jst rabim za kotni prevmatski biax(NSK) zobarska varjanta pa ne zasledim nobenih z 1,6 steblom.. 3mm ali več je pa kolikor hočeš ja :)
“If everything seems under control, you're not going fast enough.”
strmec
zariban cilinder
Prispevkov: 110
Pridružen: Po Dec 09, 2013 8:01 pm
Kontakt:

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a strmec »

Mam jst več na zs
20% mladih vidi svojo prihodnost zelo rožnato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!
Uporabniški avatar
pingo94
auspuh lager
Prispevkov: 5
Pridružen: Ne Mar 07, 2010 12:21 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a pingo94 »

Pozdrav!
Rabil bi nekoga ki ima BT-ja, da bi mi slikal oz. povedal kako priklopiti BT elektriko, kam gre katera žica.
lp
Uporabniški avatar
nograjac
auspuh lager
Prispevkov: 20
Pridružen: So Sep 01, 2012 6:16 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a nograjac »

pingo94 napisal/-a:Pozdrav!
Rabil bi nekoga ki ima BT-ja, da bi mi slikal oz. povedal kako priklopiti BT elektriko, kam gre katera žica.
lp
http://www.jurec.hr/pdf/elektro-shema-t ... bt-atx.pdf imaš tuki shemo celotne napeljave :)
Odgovori