Razna vprašanja (delavnica)

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
Odgovori
Uporabniški avatar
DaNiLo
cilinder
Prispevkov: 1095
Pridružen: Sr Feb 17, 2010 8:56 pm
Kraj: Ptuj

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a DaNiLo »

Berty napisal/-a:Pri navadni žarnici je kratka usmerjena dol in dolga gor vmes pa plehnat zastor in parabola razsvetli dol in gor. Pri teh ledicah so isto usmerjene in nevem kakšna bo razlika pomoje ne velika sem pa narocil 3 komade. Bom tudi poslikal ko dobim kako zgleda in kaj bo s power supply-jem. ;)
Bom tudi jaz poslikal.
[color=#0000BF]Hvala bogu[/color], [color=#0000BF]da sem[/color] [color=#FF0000][size=150]štajerc[/size][/color] [color=#0000BF]to ne more biti vsak!!![/color]
apn4m
vplinjač
Prispevkov: 442
Pridružen: Sr Dec 30, 2015 8:56 pm
Kraj: Col nad Ajdovščino

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a apn4m »

Zdravo!
Naredil sem ipuh po SLC merah, moram rečt, da je kar dobro uspel, pospeški iz nizkig obratov, so zelo dobri in vleče tudi, ampak na visokih obratih, ga pa začne zmanjkavati (Nevem kako naj to opišem)...Če gledamo, da je izpuh narejen za visoke obrate 8.500+...Naj skrajšam mid?

Slika izdelave:
https://ibb.co/nsNSp5

Lp!
sandi125
zariban cilinder
Prispevkov: 121
Pridružen: Sr Maj 23, 2012 9:17 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a sandi125 »

Ali obstaja kakšna šipka zadnje zavore za atx-a po namestitvi mf power izpuha? Ker original na pravilno upognjena in ne paše
Mr.slc
zažgan bat
Prispevkov: 89
Pridružen: So Jan 21, 2017 12:32 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a Mr.slc »

Pred kratkim sem kupil izpuh za 15ko(nov), vendar, ko sem ga poskušal dat gor, mi prej krivina zadane ob cev grušta kot pa, da sede na cilinder(2cm do cilindra)
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5218
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

sandi125 napisal/-a:Ali obstaja kakšna šipka zadnje zavore za atx-a po namestitvi mf power izpuha? Ker original na pravilno upognjena in ne paše
Ne,
kupi rabljeno ali pa novo in jo upogni, tudi v original navodilih od MF power piše da je treba šipko upognit za montažo MF power izpuha
sandi125
zariban cilinder
Prispevkov: 121
Pridružen: Sr Maj 23, 2012 9:17 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a sandi125 »

automatic_7 napisal/-a:
sandi125 napisal/-a:Ali obstaja kakšna šipka zadnje zavore za atx-a po namestitvi mf power izpuha? Ker original na pravilno upognjena in ne paše
Ne,
kupi rabljeno ali pa novo in jo upogni, tudi v original navodilih od MF power piše da je treba šipko upognit za montažo MF power izpuha

Ok hvala
sandi125
zariban cilinder
Prispevkov: 121
Pridružen: Sr Maj 23, 2012 9:17 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a sandi125 »

sandi125 napisal/-a:
automatic_7 napisal/-a:
sandi125 napisal/-a:Ali obstaja kakšna šipka zadnje zavore za atx-a po namestitvi mf power izpuha? Ker original na pravilno upognjena in ne paše
Ne,
kupi rabljeno ali pa novo in jo upogni, tudi v original navodilih od MF power piše da je treba šipko upognit za montažo MF power izpuha

Ok hvala
Maš ta navodila mogoče. Pa še stop stikalo zadnje zavore ne vem kje mu je položaj ker mam atxa razstavljenega pa me tu pa tam kaj zajebava. Pa ne nisem ga jaz razstavil
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5218
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

sandi125 napisal/-a: Maš ta navodila mogoče. Pa še stop stikalo zadnje zavore ne vem kje mu je položaj ker mam atxa razstavljenega pa me tu pa tam kaj zajebava. Pa ne nisem ga jaz razstavil
nimam več ker sem prodal skupaj z avspuhom.
stop stikalo se montira na en nosilček in pride na notranji strani okvirja

Slika

Slika

Slika
ajanezi9
auspuh lager
Prispevkov: 10
Pridružen: Če Jul 27, 2017 6:16 am

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a ajanezi9 »

Mogoče kdo ve kakšna je razlika med auspuhom lipnik za apn in za avtomatika?
Lp
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5218
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

ajanezi9 napisal/-a:Mogoče kdo ve kakšna je razlika med auspuhom lipnik za apn in za avtomatika?
Lp
nosilec avspuha
Odgovori