Razna vprašanja (delavnica)

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
Odgovori
Uporabniški avatar
Wilf
zobnik
Prispevkov: 198
Pridružen: Sr Sep 04, 2013 10:18 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a Wilf »

prlek napisal/-a:Prijatelj si je nabavil zariban sl cilinder in ga bo dal brusit na fi 40. Želi kupit vertex bat za ta cilinder. Zanima ga kakšna bi bila primerna toleranca med cilindrom in batom?
Če pozna kdo kakšen namig kako pridobiti hitrost na sl-u in ohraniti original izgled se priporočam.
Lp!
a ni nekej okol 6 stotink ?
Live life at full throttle! :)
No cams... no valves... no problems 2STROKE!
Uporabniški avatar
prlek
cilinder
Prispevkov: 1071
Pridružen: Ne Dec 07, 2014 1:41 pm
Kraj: Ormož

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a prlek »

Wilf napisal/-a:
prlek napisal/-a:Prijatelj si je nabavil zariban sl cilinder in ga bo dal brusit na fi 40. Želi kupit vertex bat za ta cilinder. Zanima ga kakšna bi bila primerna toleranca med cilindrom in batom?
Če pozna kdo kakšen namig kako pridobiti hitrost na sl-u in ohraniti original izgled se priporočam.
Lp!
a ni nekej okol 6 stotink ?
Hja neki pravijo 5, ti 6... Mnenja so različna. Bi bil dobrodošel odgovor kakšnega starega mačka.
Lp!
Uporabniški avatar
smrekca
zariban cilinder
Prispevkov: 133
Pridružen: Če Okt 09, 2014 6:56 pm
Kraj: Smast

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a smrekca »

Mene me pa zanima, če je nujno potrebno pri 2t fergu zamenjati iglo ter atomizator, če ga želimo dati na 4t mašino?
TOMOS
Uporabniški avatar
prlek
cilinder
Prispevkov: 1071
Pridružen: Ne Dec 07, 2014 1:41 pm
Kraj: Ormož

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a prlek »

smrekca napisal/-a:Mene me pa zanima, če je nujno potrebno pri 2t fergu zamenjati iglo ter atomizator, če ga želimo dati na 4t mašino?
Ni za rečt, da je nujno ampak boš ga bol težko nastavil, če ga sploh boš. Nivo goriva mora biti pri 4t višji zato lahko malo plovek dvigneš.
Uporabniški avatar
smrekca
zariban cilinder
Prispevkov: 133
Pridružen: Če Okt 09, 2014 6:56 pm
Kraj: Smast

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a smrekca »

prlek napisal/-a:
smrekca napisal/-a:Mene me pa zanima, če je nujno potrebno pri 2t fergu zamenjati iglo ter atomizator, če ga želimo dati na 4t mašino?
Ni za rečt, da je nujno ampak boš ga bol težko nastavil, če ga sploh boš. Nivo goriva mora biti pri 4t višji zato lahko malo plovek dvigneš.
Aha, hvala za odgovor
TOMOS
Uporabniški avatar
Wilf
zobnik
Prispevkov: 198
Pridružen: Sr Sep 04, 2013 10:18 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a Wilf »

smrekca napisal/-a:
prlek napisal/-a:
smrekca napisal/-a:Mene me pa zanima, če je nujno potrebno pri 2t fergu zamenjati iglo ter atomizator, če ga želimo dati na 4t mašino?
Ni za rečt, da je nujno ampak boš ga bol težko nastavil, če ga sploh boš. Nivo goriva mora biti pri 4t višji zato lahko malo plovek dvigneš.
Aha, hvala za odgovor
smo mel primer ko smo dal od kitajca ferg na lamota kr ni blo druga pr roki, štelat ni bo treba čist nč ker je motor delu u piko. tko da probej pa boš vidu kaj se bo pokazalo
Live life at full throttle! :)
No cams... no valves... no problems 2STROKE!
domzi5
zažgan bat
Prispevkov: 90
Pridružen: To Feb 15, 2011 7:46 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a domzi5 »

Imam tomos apn4 gor je vzig 6v 20w pa bom dal se smernike tko da je prešvoh vrjetn, tko da bi tuljavo uzel 12v 50w ce je to možno oz. Kok sploh je una tuljava od 12v štromov.
Uporabniški avatar
prlek
cilinder
Prispevkov: 1071
Pridružen: Ne Dec 07, 2014 1:41 pm
Kraj: Ormož

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a prlek »

domzi5 napisal/-a:Imam tomos apn4 gor je vzig 6v 20w pa bom dal se smernike tko da je prešvoh vrjetn, tko da bi tuljavo uzel 12v 50w ce je to možno oz. Kok sploh je una tuljava od 12v štromov.
Mislim, da ne bi blo prešvoh, če daš v smernike ledice in tudi v zadnjo luč. Veliko boš prišparal. Spredaj pa daj navadno luč, da bo dobro svetilo. Zdaj odvisno kako bodo ledice svetle močno. Poskusit ni greh.
tomosatx50s
vplinjač
Prispevkov: 451
Pridružen: Če Jun 26, 2014 12:19 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a tomosatx50s »

domzi5 napisal/-a:Imam tomos apn4 gor je vzig 6v 20w pa bom dal se smernike tko da je prešvoh vrjetn, tko da bi tuljavo uzel 12v 50w ce je to možno oz. Kok sploh je una tuljava od 12v štromov.
Imaš alu magnet?
domzi5
zažgan bat
Prispevkov: 90
Pridružen: To Feb 15, 2011 7:46 pm

Re: Razna vprašanja (delavnica)

Odgovor Napisal/-a domzi5 »

Mam un siv magnet
Odgovori