Tomos SL

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
Cerosmokker
kriva felna
Prispevkov: 51
Pridružen: Če Sep 15, 2016 10:09 pm

Re: Tomos SL

Odgovor Napisal/-a Cerosmokker »

uplinjač sčiščen že ene parkrat saj pride ju3 dellorto 19 da potem vidim ce bo kaj razlike ce se ne bo ustimalo prilimam video :? :?
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5218
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Tomos SL

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

Cerosmokker napisal/-a:uplinjač sčiščen že ene parkrat saj pride ju3 dellorto 19 da potem vidim ce bo kaj razlike ce se ne bo ustimalo prilimam video :? :?
predvsem te majhne kanale zadaj kjer je priključen na airbox, in kanali ki grejo do male dize. To si spihal kaj?
Pa z malim vijakom si probal kaj nastavljat?
Cerosmokker
kriva felna
Prispevkov: 51
Pridružen: Če Sep 15, 2016 10:09 pm

Re: Tomos SL

Odgovor Napisal/-a Cerosmokker »

Ojla pa sem nazaj malo me je zafrkaval cas saj sem imel za solo za delati nekaj umes evo danes sem nastimu gor dellorto 19 in sicer nimam se filtra in diza je se prevelika saj je trenutno 88 stvar z mocjo sem pa tudi resil in problem je biu na kajli pac magnet je biu obrnjen vrjetno sem dal kakega fuc gor ko sem sestavljal masino pa nisem opazil in zaj je sam se karb za nastelat in sicer icem predolge kak bi dau filter nanj in ce ima ze mogoce kdo kaj naprodaj z veseljem odkupim in zania me tudi kateri set diz kupiti od kater velikosti ce se komu kaj sanja in sicer a bi uzeu tale set 50, 52, 55, 58, 60, 62, 65, 68, 70, 72 ali tegale75, 78, 80, 82, 85, 88, 90, 92, 95, 98 hvala za nasvete v naprej :D
Odgovori