Kateri tomos?

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
Odgovori
AsdAsd
zobnik
Prispevkov: 174
Pridružen: Ne Jun 05, 2016 11:09 am

Re: Kateri tomos?

Odgovor Napisal/-a AsdAsd »

automatic_7 napisal/-a:
AsdAsd napisal/-a:Mi je uspelo to rjo skoraj cisto dol dobit takda se kromirani deli zaj svetijo ko novi :D moped je zdaj celi razstavljen, sem se odloco da ga bom prenovil(vsa tesnila ker so vse fuc) Nekaj me zanima edino, moped noce vzgat ce ne vlijem bencina v tisti prostor ko je plovcek, je ta plovcek lahko hin? Obrjenega mam z spicasto konico navzgor.
aja rjo iz kromiranih delov se za začetek z vodobrusnim papirjem pobrusi in nato spolira :)
ja možno da plovček ne odpira, mislim da se lahko nastavlja (pomikla po konici gor dol) ?
malenkost višje proti konici ga pomakni če je možno.
Ja sem z vodnim 2000. Bom probal ko bo sestavljen nazaj, to se bo pa kaki mesec haha... Ko bom v masini vsa tesnila menjaval, kaki nasveti, ker bom prvic?
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5225
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Kateri tomos?

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

AsdAsd napisal/-a:
automatic_7 napisal/-a:
AsdAsd napisal/-a:Mi je uspelo to rjo skoraj cisto dol dobit takda se kromirani deli zaj svetijo ko novi :D moped je zdaj celi razstavljen, sem se odloco da ga bom prenovil(vsa tesnila ker so vse fuc) Nekaj me zanima edino, moped noce vzgat ce ne vlijem bencina v tisti prostor ko je plovcek, je ta plovcek lahko hin? Obrjenega mam z spicasto konico navzgor.
aja rjo iz kromiranih delov se za začetek z vodobrusnim papirjem pobrusi in nato spolira :)
ja možno da plovček ne odpira, mislim da se lahko nastavlja (pomikla po konici gor dol) ?
malenkost višje proti konici ga pomakni če je možno.
Ja sem z vodnim 2000. Bom probal ko bo sestavljen nazaj, to se bo pa kaki mesec haha... Ko bom v masini vsa tesnila menjaval, kaki nasveti, ker bom prvic?
bodi pozoren da ti ne prodajo A35 tesnil ker potem bo tako:
Slika :roll:
AsdAsd
zobnik
Prispevkov: 174
Pridružen: Ne Jun 05, 2016 11:09 am

Re: Kateri tomos?

Odgovor Napisal/-a AsdAsd »

automatic_7 napisal/-a:
bodi pozoren da ti ne prodajo A35 tesnil ker potem bo tako:
Slika :roll:
Fajn da sem vprasal drugac bi pomoje narobne naroco, a3 morjo bit? Felne so na avtomatikih 16 colske ne? Gume so se zdaj iz leta 1981 takda rabim nove...
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5225
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Kateri tomos?

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

AsdAsd napisal/-a:
automatic_7 napisal/-a:
bodi pozoren da ti ne prodajo A35 tesnil ker potem bo tako:
Slika :roll:
Fajn da sem vprasal drugac bi pomoje narobne naroco, a3 morjo bit? Felne so na avtomatikih 16 colske ne? Gume so se zdaj iz leta 1981 takda rabim nove...
jp A3, dimenzija gum 2.25-16col
AsdAsd
zobnik
Prispevkov: 174
Pridružen: Ne Jun 05, 2016 11:09 am

Re: Kateri tomos?

Odgovor Napisal/-a AsdAsd »

automatic_7 napisal/-a:
AsdAsd napisal/-a:
automatic_7 napisal/-a:
bodi pozoren da ti ne prodajo A35 tesnil ker potem bo tako:
Slika :roll:
Fajn da sem vprasal drugac bi pomoje narobne naroco, a3 morjo bit? Felne so na avtomatikih 16 colske ne? Gume so se zdaj iz leta 1981 takda rabim nove...
jp A3, dimenzija gum 2.25-16col
Na zadnji koli mam 1 spico zlomljeno. http://www.trgovina.obnovi-si.si/index. ... duct_id=73 ta pase na to kolo?
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5225
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Kateri tomos?

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

AsdAsd napisal/-a: Na zadnji koli mam 1 spico zlomljeno. http://www.trgovina.obnovi-si.si/index. ... duct_id=73 ta pase na to kolo?
mislim da je ta na linku za 19col, piši jim mail, če imajo 16col špice za avtomatika
Uporabniški avatar
Kamion
cilinder
Prispevkov: 1153
Pridružen: So Sep 17, 2011 1:39 pm
Kontakt:

Re: Kateri tomos?

Odgovor Napisal/-a Kamion »

automatic_7 napisal/-a:Slika :roll:
To je problem, ja ker potem olje šprica ven :lol: Imam tudi jaz slabo izkušnjo z napačnimi tesnili na avtomatiku....
Speed has never killed anyone. Suddenly becoming stationary, that's what gets you - Jeremy Clarkson
AsdAsd
zobnik
Prispevkov: 174
Pridružen: Ne Jun 05, 2016 11:09 am

Re: Kateri tomos?

Odgovor Napisal/-a AsdAsd »

Kamion napisal/-a:
automatic_7 napisal/-a:Slika :roll:
To je problem, ja ker potem olje šprica ven :lol: Imam tudi jaz slabo izkušnjo z napačnimi tesnili na avtomatiku....
hvala bogu za avtomatik_7 tip, sem zdaj prave narocil, vsi deli so na poti :D
AsdAsd
zobnik
Prispevkov: 174
Pridružen: Ne Jun 05, 2016 11:09 am

Re: Kateri tomos?

Odgovor Napisal/-a AsdAsd »

Glih razstavljam masino, pa sraufov od pokrova za menjalnik ne dobim ven ker so pobrani, imaa kdo kako idejo kak jih na odsraufam?
AsdAsd
zobnik
Prispevkov: 174
Pridružen: Ne Jun 05, 2016 11:09 am

Re: Kateri tomos?

Odgovor Napisal/-a AsdAsd »

Zakaj se mi polz vrti z kolesom poleg? Matico zategnem samo z roko pa zacne grabit. Mozno da sem v napacnem vrstnem redu dal matice in podlozke gor?
Odgovori