Nastavitev upinjača

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
userx
auspuh lager
Prispevkov: 7
Pridružen: Ne Okt 30, 2016 9:12 am

Re: Nastavitev upinjača

Odgovor Napisal/-a userx »

mogoce ni treba sneti do tesnila apak kar sem gledat semizdi da moras. Večjo dizo? Čudno da prvo je delalo zdej pa ne dela in to z isto dizo. Nwm kake slike češ delat z telefonom za 60e... A sm prebral. Kako naj vem kej use je tle na tem forumu napisano??? Poliglot pa spet nsm
userx
auspuh lager
Prispevkov: 7
Pridružen: Ne Okt 30, 2016 9:12 am

Re: Nastavitev upinjača

Odgovor Napisal/-a userx »

oz. vseved
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Nastavitev upinjača

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

si pa arogantnež :) pričakuješ vse na pladnju sam pa se še potrudiš ne, da bi prebral forum oz. vsaj spisal temo kot se šika (vplinjač, motor, opisal problem itd)

namesto, da se razburjaš na nas poskrbi raje da boš svoj del opravil z odliko.

Jaz sem v tej temi zaključil...
userx
auspuh lager
Prispevkov: 7
Pridružen: Ne Okt 30, 2016 9:12 am

Re: Nastavitev upinjača

Odgovor Napisal/-a userx »

aljo69 napisal/-a:si pa arogantnež :) pričakuješ vse na pladnju sam pa se še potrudiš ne, da bi prebral forum oz. vsaj spisal temo kot se šika (vplinjač, motor, opisal problem itd)

namesto, da se razburjaš na nas poskrbi raje da boš svoj del opravil z odliko.

Jaz sem v tej temi zaključil...
smrkuc, ne blebetaj o meni ker me niti ne poznaš! Iskal sem po forumu ce je ze kaka odprta tema glede "nastavitev upinjača" in brez zadetkov, in ne soli mi pamet smrkuc. NE POZNAŠ ME.
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Nastavitev upinjača

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

userx napisal/-a:
aljo69 napisal/-a:si pa arogantnež :) pričakuješ vse na pladnju sam pa se še potrudiš ne, da bi prebral forum oz. vsaj spisal temo kot se šika (vplinjač, motor, opisal problem itd)

namesto, da se razburjaš na nas poskrbi raje da boš svoj del opravil z odliko.

Jaz sem v tej temi zaključil...
smrkuc, ne blebetaj o meni ker me niti ne poznaš! Iskal sem po forumu ce je ze kaka odprta tema glede "nastavitev upinjača" in brez zadetkov, in ne soli mi pamet smrkuc. NE POZNAŠ ME.
1.nauči se malo spoštovanja do drugih! Mogoče ni vsak na forumu mopedov več smrkovc ;) in tudi iskalnik ne najde vsega ;) Ob naslednjem podobnem žaljivem prispevku dobiš BAN! Glede na tvoje poste pa dvomim, da ti bo še kdo pomagal tako, da srečno pri nastavitvi ;)
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5226
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Nastavitev upinjača

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

https://www.youtube.com/watch?v=RD2za5Ze90w od 1:50 dalje kaže kako se sname uplinjač
zakaj si pa menjal cilinder in bat če je uredu delalo ? mogoče je samo diza za spihat in ni treba nič spreminjat, če si montiral enak cilinder kot je bil original

pa še to dva vijaka na tvojem uplinjaču nista za zrak in gorivo, eden je za minimum drugi je pa za razmerje na minimumu in manjšem gasu (nekaj vpliva pa tudi na celotno nastavitev)
Uporabniški avatar
Pich
Mojster
Prispevkov: 2601
Pridružen: Sr Okt 13, 2010 6:42 pm
Kraj: Idrija

Re: Nastavitev upinjača

Odgovor Napisal/-a Pich »

userx napisal/-a:
aljo69 napisal/-a:si pa arogantnež :) pričakuješ vse na pladnju sam pa se še potrudiš ne, da bi prebral forum oz. vsaj spisal temo kot se šika (vplinjač, motor, opisal problem itd)

namesto, da se razburjaš na nas poskrbi raje da boš svoj del opravil z odliko.

Jaz sem v tej temi zaključil...
smrkuc, ne blebetaj o meni ker me niti ne poznaš! Iskal sem po forumu ce je ze kaka odprta tema glede "nastavitev upinjača" in brez zadetkov, in ne soli mi pamet smrkuc. NE POZNAŠ ME.
Jaz te pa poznam, in spoznal sem te preko tvojih postov. Pač še en neučakan prepotentnež. Pelji motor k mehaniku in njemu soli pamet. Sam ne boš zrihtal ničesar, ker se ti ne da niti plastik sneti z motorja. Če hočeš sam popraviti motor, si moraš umazati roke, ti pa tega ne bi. PELJI K MEHANIKU.
Verjamem v enega boga, Koprskega Tomosa
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Nastavitev upinjača

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

automatic_7 napisal/-a:https://www.youtube.com/watch?v=RD2za5Ze90w od 1:50 dalje kaže kako se sname uplinjač
zakaj si pa menjal cilinder in bat če je uredu delalo ? mogoče je samo diza za spihat in ni treba nič spreminjat, če si montiral enak cilinder kot je bil original

pa še to dva vijaka na tvojem uplinjaču nista za zrak in gorivo, eden je za minimum drugi je pa za razmerje na minimumu in manjšem gasu (nekaj vpliva pa tudi na celotno nastavitev)

uprašanje če je sploh ulaufal cilinder ... prvo se ga pusti da laufa na štandgasu potem pa se ga počasi uteka z max polovico gasa pa na različnih obratih ne skos pod istimi ... nakoncu bo moped zaribal in bomo mi krivi :roll:
Odgovori