Pod čokom vleče brez ne

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
Odgovori
yanez
auspuh lager
Prispevkov: 12
Pridružen: Po Jul 21, 2014 2:53 pm
Kraj: Razkrižje

Pod čokom vleče brez ne

Odgovor Napisal/-a yanez »

Zdravo

Bi prosil za mnenje.
Imam ATX-a original bing uplinjač 18/12/110.
Ko se peljem pod čokom moped gre normalno razen seveda ko se segreje nima štand gasa.
Brez čoka ima potem naprej štand gas lep, normalen vendar ko mu dam obrate da bi se peljal ne vleče v prvi še nekako potem pa ga samu stavlja v drugi in naprej nima moči.
Ugotovil sem da se normalno peljem in vleče pod čokom ko pa dam poln gas da vrže čok ven potem pa ne vleče kot opisano.

Dize so original velikosti, bat je nov 38 navaden, vse original...

Ali bi rešil z manjšo centralno šobo/dizo (sedaj original 58)? je pa čudno da je vse original pa nebi šlo.
Sveče sem probal 2 različne obe nove in je enako.

hvala za mnenja... :)
Uporabniški avatar
prlek
cilinder
Prispevkov: 1071
Pridružen: Ne Dec 07, 2014 1:41 pm
Kraj: Ormož

Re: Pod čokom vleče brez ne

Odgovor Napisal/-a prlek »

Lahko bi vedel, da se celo original diza lahko zamaši. Spucaj cel vplinjač pa poročaj.
Lp!
yanez
auspuh lager
Prispevkov: 12
Pridružen: Po Jul 21, 2014 2:53 pm
Kraj: Razkrižje

Re: Pod čokom vleče brez ne

Odgovor Napisal/-a yanez »

prlek napisal/-a:Lahko bi vedel, da se celo original diza lahko zamaši. Spucaj cel vplinjač pa poročaj.
Lp!
seveda to vem ampak ni to, sem že večkrat razdrl pa spucal, verjetno bom kar naročil manjšo dizo je dobre 3 evre pa probal...
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Pod čokom vleče brez ne

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

yanez napisal/-a:
prlek napisal/-a:Lahko bi vedel, da se celo original diza lahko zamaši. Spucaj cel vplinjač pa poročaj.
Lp!
seveda to vem ampak ni to, sem že večkrat razdrl pa spucal, verjetno bom kar naročil manjšo dizo je dobre 3 evre pa probal...
namesto,da se naročuje neki na pamet se pogleda svečko :) glede na to da dela zgolj pod čokom bo svečka vrjetno svetla oz bo potreba po večji ne manjši dizi (oz se obstoječo spiha na kompresor)
Odgovori