Flexer prenosi

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: Flexer prenosi

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

MikiGameR napisal/-a:Imajo starejše modele flexer-ja, kateri imajo dušilec prilagojen (homologiran) za 25 km/h in ni isti dušilec kot pri a3. Ta dušilec ki je pa je notri ga težko izvleči ven kot pa samo pri a3 ko izvlečeš "frulo" in imaš že resostančni izpuh :) :) :lol:
a3 je daleč od resonančnega izpuha ... tudi tista "frula" oz dušilec more bit sicer ni dovolj kontrapritiska in uhaja mešanica čez izpuh ...
Slika
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5225
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Flexer prenosi

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

MikiGameR napisal/-a:Imajo starejše modele flexer-ja, kateri imajo dušilec prilagojen (homologiran) za 25 km/h in ni isti dušilec kot pri a3. Ta dušilec ki je pa je notri ga težko izvleči ven kot pa samo pri a3 ko izvlečeš "frulo" in imaš že resostančni izpuh :) :) :lol:
ja samo koleno pa imajo ravno in ne zavito
propero1
vplinjač
Prispevkov: 282
Pridružen: Sr Jul 15, 2015 9:23 am
Kraj: Gornja Radgona

Re: Flexer prenosi

Odgovor Napisal/-a propero1 »

Roko na srce, amapk policaji nebodo opazili da ni zavito koleno. Ker ostali del izpuha je enak automatikovem izpuho. Kolko sem jaz flexerjev videl, sem komaj zdaj slišal od vas da ima zavito koleno...
-lejga..., auspuh ti spušča
•kaj?
-..., auspuh ti spušča
•kaj?
-AUSPUH TI SPUŠČA
•Lejga, nič te ne čujem, ker mi auspuh spušča.
čendi123
zariban cilinder
Prispevkov: 110
Pridružen: Sr Apr 15, 2015 9:44 pm
Kraj: Okolica Kopra

Re: Flexer prenosi

Odgovor Napisal/-a čendi123 »

Lej, moje mnenje je tasno policaji se s tomosi sploh vec ne ukvarjajo odkar so popularni skuterji 25 (zipi,simi in podobno) no vsaj tako je pri nas na obali. Ustavili te nebodo ce bos sou malo vec samo nesmeš biti vpadljiv sej ko jih vidis lahko zmanjšaš hitrost na 25kmh in se peljes mimo njih. Nerecem zdej ce bos meu nek mukalo od športnega filtra gor in nek hud glasen auspuh ampak za izpuh od avtomatika in tisto malo kar mas predelano pa res nebi smel bit problem. Z skuterji je pa drugače dejansko ni enega na obali katerega ne bi ustavili. Je pa res da letijo te "25"ke preko 80 in podobno zato so dosti bolj vpadljivi policajem.
MikiGameR
batzajla
Prispevkov: 44
Pridružen: Sr Avg 19, 2015 2:58 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Flexer prenosi

Odgovor Napisal/-a MikiGameR »

Vem da automatikov auspuh nima krivine, razen novejši npr. Targa,A35. Flexer izpuh prihaja v 2-eh različicah to pa so brez krivine, in z krivino ampak obadva izpuha sta homologirana na 25 km/h prijateljev flexer ima tudi drugačen zvok od mojega moj je tišji njegov pa malo glasnejši, in izpušna luknja je za par (mm) večja.

Glede policajev pa. Je vse odvisno od policaja sem šel z prijatelji ven na "eno furo" in prijatel je imel lipnika na Tomosovem Racingu in je pregledal dokumente za izpuh pa se še zmenil ni.

So pa tudi, policaji kateri gledajo vsako piko na motorju in glih zaradi takih si ob motor.

Bi ga, pa probal pobarvati v črno da bo še bolj neopazen, ker mi bi mi bilo res žal če bi mi motor zaplenili.

Vem, da automatikov izpuh ni niti podoben resostančnčnem, vendar nisem mislil dobesedno ampak je pa za nekaj "Db" glasnejši. 8-)
:D
Odgovori