Predelava Flexerja

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
Odgovori
Anže Voga
auspuh lager
Prispevkov: 5
Pridružen: Sr Jun 08, 2016 9:27 pm

Predelava Flexerja

Odgovor Napisal/-a Anže Voga »

Imam 2010 flexerja pa bi rad dal gor kontaktno ključavnico od youngsterja pa me zanima če ključavnica paše direkt al je treba kaj prevezat elektriko. Ker motor ima polno kablov in priključkov na levi strani motorja.


http://www.motos.si/index.php?route=pro ... uct_id=105
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5225
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Predelava Flexerja

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

če imaš prost 5 pinski konektor s ploščatimi pini bo pašala ta od youngsterja brez težav


drugače pa ne rabiš tako drage ključavnice kupovat, ker nimaš zaganjača
https://www.conrad.si/SCI-Kljucno-stika ... 83_0216720
ta je dovol dobra ;) povežeš tako da na en kontakt ključavnice združiš s črnim kablom(možno da je rdeč iz mašine in se potem priklopi na črnega)(spojiš, ne smeš prekinit črnega kabla) ki gre iz mašine in drugi kontakt na ključavnici povežeš pod en vijak na mopedu
Anže Voga
auspuh lager
Prispevkov: 5
Pridružen: Sr Jun 08, 2016 9:27 pm

Re: Predelava Flexerja

Odgovor Napisal/-a Anže Voga »

Zanimam se še vedno za dražjo verzijo ker bi rad nekoč vgradil zaganjač na motor ampak me zanima kam se vključi priključek na sliki(obkrožen rdeče) ali se ta priključek uporabi samo v primeru da imaš zaganjač ali kaj?
Priponke
DSCN1121 - irf-640x480.jpg
strmec
zariban cilinder
Prispevkov: 110
Pridružen: Po Dec 09, 2013 8:01 pm
Kontakt:

Re: Predelava Flexerja

Odgovor Napisal/-a strmec »

Anže Voga napisal/-a:Zanimam se še vedno za dražjo verzijo ker bi rad nekoč vgradil zaganjač na motor ampak me zanima kam se vključi priključek na sliki(obkrožen rdeče) ali se ta priključek uporabi samo v primeru da imaš zaganjač ali kaj?
Jz mam stretmateja pa je tist prkluček fraj ga nimam kam prklopit pa ma el.zagon
20% mladih vidi svojo prihodnost zelo rožnato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!
Uporabniški avatar
automatic_7
Moderator
Prispevkov: 5225
Pridružen: Če Avg 13, 2009 2:07 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Predelava Flexerja

Odgovor Napisal/-a automatic_7 »

tako je, glede na shemo je prost, lahko ga povežeš na maso ni pa nujno
download/file.php?id=24050&mode=view
Odgovori