A3 dellorto uplinjač

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
Odgovori
zlatko83
batzajla
Prispevkov: 34
Pridružen: Če Jun 02, 2016 9:45 am

A3 dellorto uplinjač

Odgovor Napisal/-a zlatko83 »

Na uplinjaču se mi noče zataknit ročica za hladen vžig. Sem že malo gledal, pa ne upam preveč štorat, da ne bom še kaj plomil. Je kakšen namig, kako se lotit?
Pa še, kako odmontirate uplinjač, ne da spustite motor iz nosilcev? Jaz ga drugače nikakor ne dobim ven.
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: A3 dellorto uplinjač

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

zlatko83 napisal/-a:Na uplinjaču se mi noče zataknit ročica za hladen vžig. Sem že malo gledal, pa ne upam preveč štorat, da ne bom še kaj plomil. Je kakšen namig, kako se lotit?
Pa še, kako odmontirate uplinjač, ne da spustite motor iz nosilcev? Jaz ga drugače nikakor ne dobim ven.
motor moreš spusti ... vsaj zgornja 2 vijaka da ga nagneš ... sicer pa dellorto ima na plastičnem pokrovu kjer je zajla tak kovinski del, ki zablokira loputo ko jo spustiš ...

https://www.youtube.com/watch?v=M7wKqvX1AwQ

najbolše boš vidu tu :)
Uporabniški avatar
A5f
glava cilindra
Prispevkov: 547
Pridružen: Ne Jul 18, 2010 8:04 pm
Kraj: Celje

Re: A3 dellorto uplinjač

Odgovor Napisal/-a A5f »

jaz nikoli ne spuščam mašine res pa je da moraš odstraniti koleno s cilindra. da ti zaug ne zaskoči je krivo to da nisi tistega kovinskega dela ki je na črni plastiki na vrhu, pravilno vstavil v vplinjač,
zlatko83
batzajla
Prispevkov: 34
Pridružen: Če Jun 02, 2016 9:45 am

Re: A3 dellorto uplinjač

Odgovor Napisal/-a zlatko83 »

Sem poskušal vse mogoče, imam občutek, da je ročica malce zvita. Pa mi še ni uspelo. Bom še enkrat probal podret uplinjač in se poigrat.
Odgovori