Popravilo bobna e90

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
Odgovori
rokozimic
vplinjač
Prispevkov: 302
Pridružen: Če Nov 13, 2014 12:40 pm

Popravilo bobna e90

Odgovor Napisal/-a rokozimic »

Zanima me ce se tole sploh se da popravit kako al najboljse da boben kar vrzem vzstran
Priponke
20151105_190125_HDR.jpg
20151105_191702_HDR.jpg
Uporabniški avatar
tomosjakarac
glava cilindra
Prispevkov: 695
Pridružen: Ne Jul 29, 2012 10:32 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Popravilo bobna e90

Odgovor Napisal/-a tomosjakarac »

glede na to da je od e90 se splača popravit. ena varjanta je da se postruži na večjo mero ind a večji ležaj ali pa vstavi pušo. za dodatno ojačitev se lahko še na zunanji strani da obroč.
rokozimic
vplinjač
Prispevkov: 302
Pridružen: Če Nov 13, 2014 12:40 pm

Re: Popravilo bobna e90

Odgovor Napisal/-a rokozimic »

tomosjakarac napisal/-a:glede na to da je od e90 se splača popravit. ena varjanta je da se postruži na večjo mero ind a večji ležaj ali pa vstavi pušo. za dodatno ojačitev se lahko še na zunanji strani da obroč.
Ja za d6ko sem ga kupil pa sem se danes na sihti ga loto peskat in ko ke sla barva dol sem vido tole mi je kr dan poslabsalo :S kaj pa z navarjanjem materiala ter struzenjem nocih lezisc se nebi dalo resit? Bi pri varjenju boben zvilo ?
rokozimic
vplinjač
Prispevkov: 302
Pridružen: Če Nov 13, 2014 12:40 pm

Re: Popravilo bobna e90

Odgovor Napisal/-a rokozimic »

rokozimic napisal/-a:
tomosjakarac napisal/-a:glede na to da je od e90 se splača popravit. ena varjanta je da se postruži na večjo mero ind a večji ležaj ali pa vstavi pušo. za dodatno ojačitev se lahko še na zunanji strani da obroč.
Ja za d6ko sem ga kupil pa sem se danes na sihti ga loto peskat in ko ke sla barva dol sem vido tole mi je kr dan poslabsalo :S kaj pa z navarjanjem materiala ter struzenjem nocih lezisc se nebi dalo resit? Bi pri varjenju boben zvilo ?
Sam puso za ojacitev na strani ki pride zobnik se men zdi da ni dobol prostora
Uporabniški avatar
tomosjakarac
glava cilindra
Prispevkov: 695
Pridružen: Ne Jul 29, 2012 10:32 pm
Kraj: okolica Nove Gorice

Re: Popravilo bobna e90

Odgovor Napisal/-a tomosjakarac »

tud z varjenjem bi se dalo rešit...samo je treba pazit da ne zvije..potem pa fajn scentrirat pa postružit ;)
rokozimic
vplinjač
Prispevkov: 302
Pridružen: Če Nov 13, 2014 12:40 pm

Re: Popravilo bobna e90

Odgovor Napisal/-a rokozimic »

tomosjakarac napisal/-a:tud z varjenjem bi se dalo rešit...samo je treba pazit da ne zvije..potem pa fajn scentrirat pa postružit ;)
No super upam da bom lahk zrihtal tak ko treba ker drugac sem denar stran vrgo. Hvala za nasvet :)
Odgovori