taiwanska roba

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
Odgovori
Uporabniški avatar
Apn6s predelan
zariban cilinder
Prispevkov: 113
Pridružen: Po Avg 25, 2014 9:22 pm

taiwanska roba

Odgovor Napisal/-a Apn6s predelan »

Danes sem kupil novo gas ročko v velotu za apn6, 15e sem dav, no malo več, ročka lepa za pogledat..pridem domu, jo hočem dat gor na balanco, ne gre...fi ročke ni bil dost velik za balanco, ročko malo popilim in jo dam gor na balanco bol na silo, jo hočem zašponat z vijakom in ko vrtim vijak pa sploh ne na silo vendar čisto nežno pri tretjem obratu poči... :oops: kaj je zdaj to ? na sliki je z oranžno črto označena razpoka....
me zanima da če bi se lahko na tistem delu zavarila, da bi bila še uporabna, drugače pa da če mi kdo proda samo ta del, ki je na sliki obkrožen z rdečo...
drugače pa tudi gumijasti del kompleta ne paše skoraj gor in se ročka komaj vrti... :evil:

pol pa še en problem, nobena ročka mi ne paše od apn na zajlo, ki je v dellortu, enostavno je zajla prekratka, zato me zanima, kje bi dobil pravo zajlo oz. ročko komplet...

to ročko, ki sem danes kupil sem za majhen denar tudi pripravljen prodat, da če je kdo interisiran..

slika:
rsz_ročka.png
lp
Uporabniški avatar
tomosak
specjalka
Prispevkov: 3005
Pridružen: Sr Jul 07, 2010 9:55 pm

Re: taiwanska roba

Odgovor Napisal/-a tomosak »

tisti košček ti je počil pri katerem se šraufa vijak ane? kr mam ene 3 take ročke, tam takoj poči.. res za en kurac narjen -.- Nazaj nes pa da ti zamenjajo..
Smisel živleja je met Tomosa v garaži :D
GSI je zmaj al GTI
ga drži, jebiga brate
zna se ko je brži ;)

Janim8 počivaj v miru!
strmec
zariban cilinder
Prispevkov: 110
Pridružen: Po Dec 09, 2013 8:01 pm
Kontakt:

Re: taiwanska roba

Odgovor Napisal/-a strmec »

bol je težava k je imbus vijak mogu bi bit navaden izvijač tko kot original
20% mladih vidi svojo prihodnost zelo rožnato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!
Uporabniški avatar
Apn6s predelan
zariban cilinder
Prispevkov: 113
Pridružen: Po Avg 25, 2014 9:22 pm

Re: taiwanska roba

Odgovor Napisal/-a Apn6s predelan »

tomosak napisal/-a:tisti košček ti je počil pri katerem se šraufa vijak ane? kr mam ene 3 take ročke, tam takoj poči.. res za en kurac narjen -.- Nazaj nes pa da ti zamenjajo..
evo ti, ti že veš kva je problem, ja tam je počlo, k misleš da bi mi res zamenali v velotu?
račun mam
strmec napisal/-a:bol je težava k je imbus vijak mogu bi bit navaden izvijač tko kot original
jo, tko bi blo bolj
Uporabniški avatar
tomosak
specjalka
Prispevkov: 3005
Pridružen: Sr Jul 07, 2010 9:55 pm

Re: taiwanska roba

Odgovor Napisal/-a tomosak »

ja probej, poklič pa povej sitaucijo, zajebat nimaš kej :) se pa ne da tm nč švasat, mislm se da sm to ni to use bo grdo raztopil pa brusit bi blo tm notr smotan..
Smisel živleja je met Tomosa v garaži :D
GSI je zmaj al GTI
ga drži, jebiga brate
zna se ko je brži ;)

Janim8 počivaj v miru!
Uporabniški avatar
Apn6s predelan
zariban cilinder
Prispevkov: 113
Pridružen: Po Avg 25, 2014 9:22 pm

Re: taiwanska roba

Odgovor Napisal/-a Apn6s predelan »

bom probu ;)
Uporabniški avatar
prlek
cilinder
Prispevkov: 1071
Pridružen: Ne Dec 07, 2014 1:41 pm
Kraj: Ormož

Re: taiwanska roba

Odgovor Napisal/-a prlek »

tomosak napisal/-a:ja probej, poklič pa povej sitaucijo, zajebat nimaš kej :) se pa ne da tm nč švasat, mislm se da sm to ni to use bo grdo raztopil pa brusit bi blo tm notr smotan..
Ne na pamet, zaradi lastne napake ti nihče nikjer v trgovini nebo nič zamenjal, še sploh pa stvar ki pride tam 17€. Tudi meni se je to že zgodilo dvakrat, pri drugi sem dal švasat oz. ravno tolko se pridrži elektroda, da se aluminij skup zlije. Tole mi zdaj drži.
Ko pa bo ti drugič na tesno šlo gor pa moraš tudi kdaj pa kdaj biax v roke vzet in povečat fi tote ročke.
Uporabniški avatar
tomosak
specjalka
Prispevkov: 3005
Pridružen: Sr Jul 07, 2010 9:55 pm

Re: taiwanska roba

Odgovor Napisal/-a tomosak »

ja itak, sm šezmer nima kej zajebat če se pozanima in pove situacijo da je komj začeu šraufat pa se je utrgal da sploh še pritegnil ni..
Smisel živleja je met Tomosa v garaži :D
GSI je zmaj al GTI
ga drži, jebiga brate
zna se ko je brži ;)

Janim8 počivaj v miru!
Odgovori