APN6 vilice

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
Odgovori
Cubo
auspuh lager
Prispevkov: 2
Pridružen: Če Jun 18, 2015 3:23 pm

APN6 vilice

Odgovor Napisal/-a Cubo »

Zdravo,
pred nekaj meseci sem zlomil prednje vilice od šestke in od takrat iščem zamenjavo. Problem pa je v tem, da so nove in rabljene vilice za apn6 praktično neobstoječe, zato me zanima kakšne bi bile alternative, recimo vilice od drugih tomosovih modelov .
Hvala že vnaprej, LP
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: APN6 vilice

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

Cubo napisal/-a:Zdravo,
pred nekaj meseci sem zlomil prednje vilice od šestke in od takrat iščem zamenjavo. Problem pa je v tem, da so nove in rabljene vilice za apn6 praktično neobstoječe, zato me zanima kakšne bi bile alternative, recimo vilice od drugih tomosovih modelov .
Hvala že vnaprej, LP
to da ne najdeš apn6 vilc so bučke ... napiši oglas na forumu (kupim) boš lahko še zbiral ... drugače pa če želiš daljše vilce potem kakšne atx (bolj čoper izgled) oz če boš dvignil ga še zadaj z amortizerji atx ... bt ctx vilce pa v primeru da boš imel spredaj zavoro na disk ...
Cubo
auspuh lager
Prispevkov: 2
Pridružen: Če Jun 18, 2015 3:23 pm

Re: APN6 vilice

Odgovor Napisal/-a Cubo »

Najlepša hvala za info, na forumu še nisem poskušal karkoli, sem popolnoma svež tukaj :) Glede bučk, tuki sem pristal, ker drugje nisem našel nič pametnega. Ravno glede vilic, a so vilice za tomos 14m kaj bistveno drugačne od tistih za apn6?
Tadi
vplinjač
Prispevkov: 480
Pridružen: Pe Feb 18, 2011 5:31 pm
Kraj: Sevnica

Re: APN6 vilice

Odgovor Napisal/-a Tadi »

Mislim da so vilice od 14m malenkost daljše pri vratu, tako kot atx vilice. SIcer pa @aljo, vilic res ni več toliko kot jih je bilo, če pa že kdo prodaja pa je ponavadi zlatar.
Odgovori