Yamaha DT 50 L2005 Kompatibilnost

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
Uporabniški avatar
prlek
cilinder
Prispevkov: 1071
Pridružen: Ne Dec 07, 2014 1:41 pm
Kraj: Ormož

Re: Yamaha DT 50 L2005 Kompatibilnost

Odgovor Napisal/-a prlek »

tomosfan napisal/-a:mah tut ta frčo moto ni več to kar je bil...poslali kit z napačnimi obročki čakam že 1 mesc druge...ko kličem mi samo neki bluzi brezveze...pa tut na zalogi nimajo nič...še veliko bi se dalo povedat...tudi od drugih trgovin...se opravičujem za off...lahko bi eno temo naredili prav o tem...
Se strinjam, ti dve stvari, ki nista na zalogi bo nekaj casa cakal, ce se bo sploh docakal. Sam sem potreboval dva predmeta, eden lahko dobavljiv od dellorta pa jidva nisem nikoli dobil. Kar pa je na zalogi pa seveda dobis. Take podobne trgovine na drobno ma ze lahko vsak papak.
InnerSoul
auspuh lager
Prispevkov: 17
Pridružen: Po Jun 15, 2015 7:27 pm
Kraj: Savinjska

Re: Yamaha DT 50 L2005 Kompatibilnost

Odgovor Napisal/-a InnerSoul »

Ja tale frčo ma mal zgrešeno logiko poslovanja,se vidi da sprot nabavlja robo in nima zalog,za pumpo kot mi je napisal bi pri njem čakal 21 dni zato sem se raje izognil temu modelu in bom večino stvari nabavil kar pri http://www.saplex.si/
...ima večina stvari na zalogi pa še cene so dokaj poštene... drgač pa res folku odsvetujem bilo kaj kupovati pri YC krško in takih vele firmih,ker imajo res bolane marže...za navaden 50ccm kit bi dal pri njih 200€ pa za pumpo 117€ tak pa sem dobil oboje za 110€
tomosfan
zariban cilinder
Prispevkov: 114
Pridružen: Pe Jan 20, 2012 11:32 pm
Kraj: Goriška Brda

Re: Yamaha DT 50 L2005 Kompatibilnost

Odgovor Napisal/-a tomosfan »

InnerSoul napisal/-a:Ja tale frčo ma mal zgrešeno logiko poslovanja,se vidi da sprot nabavlja robo in nima zalog,za pumpo kot mi je napisal bi pri njem čakal 21 dni zato sem se raje izognil temu modelu in bom večino stvari nabavil kar pri http://www.saplex.si/
...ima večina stvari na zalogi pa še cene so dokaj poštene... drgač pa res folku odsvetujem bilo kaj kupovati pri YC krško in takih vele firmih,ker imajo res bolane marže...za navaden 50ccm kit bi dal pri njih 200€ pa za pumpo 117€ tak pa sem dobil oboje za 110€
u tale link pa prav pride ;) če misliš pa delta team krško ...js sm pr njih naročil neko osovino ker jo drugje nism dubu in sm se tut takoj zmenil in jo dobil točno kadar so povedali...je pa res dražje..
InnerSoul
auspuh lager
Prispevkov: 17
Pridružen: Po Jun 15, 2015 7:27 pm
Kraj: Savinjska

Re: Yamaha DT 50 L2005 Kompatibilnost

Odgovor Napisal/-a InnerSoul »

Tako je, v mislih sem imel delta team... verjamem da se držijo rokov dobave ampak vendar mislim da 200% marže je res več kot preveč...jaz v primerih,da kakšnega dela ne dobim pri nas raje naročim iz tujine,ker prideš vseen velik cenej skoz :)
tomosfan
zariban cilinder
Prispevkov: 114
Pridružen: Pe Jan 20, 2012 11:32 pm
Kraj: Goriška Brda

Re: Yamaha DT 50 L2005 Kompatibilnost

Odgovor Napisal/-a tomosfan »

InnerSoul napisal/-a:Tako je, v mislih sem imel delta team... verjamem da se držijo rokov dobave ampak vendar mislim da 200% marže je res več kot preveč...jaz v primerih,da kakšnega dela ne dobim pri nas raje naročim iz tujine,ker prideš vseen velik cenej skoz :)
to sm tut tel ja povedat...na ebayu se tut dobi kaj pametnega...za malo ceno seveda
Uporabniški avatar
zankrzan
Mojster
Prispevkov: 1200
Pridružen: To Mar 27, 2012 4:00 pm
Kraj: Prelog, okolica Domžal

Re: Yamaha DT 50 L2005 Kompatibilnost

Odgovor Napisal/-a zankrzan »

Morte vedt da so na uradnih servisih rezervni deli original, po takih trgovinah pa pač originalom enakovredni. S tega potem pride tut ena itd ;)
Odgovori