Aprilia SR 50 ni odzivna

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
Uporabniški avatar
prlek
cilinder
Prispevkov: 1071
Pridružen: Ne Dec 07, 2014 1:41 pm
Kraj: Ormož

Re: Aprilia SR 50 ni odzivna

Odgovor Napisal/-a prlek »

ro-bi napisal/-a:
andrija324 napisal/-a: Čudno pa je to da pa se z original izpuhom odziva normalo
Potem je očitno izpuh tisti vzrok. Pa vozi original, če ti je bolje.
Ma ja pa glej saj ce si odstranis blokade bi slo verjetno isto kot z zx-om ali pa nekje zelo podobno glede hitrosti. Sem mel nekdaj tzr pa sem z original izpuhom se vozil 80, mogoce 85 na uro. Potem pa si kupim nek hebo gp izpuh pa ni nic kaj boljse blo, edino na visokih obratih je komaj zacelo prijemat in vleklo preko rdecega polja 12.000 rpm+.
Moj nasvet, ce si misli samo izpuh menjat potem brezveze in naj bo original gor.
andrija324
auspuh lager
Prispevkov: 8
Pridružen: To Feb 25, 2014 9:07 am

Re: Aprilia SR 50 ni odzivna

Odgovor Napisal/-a andrija324 »

prlek napisal/-a:
ro-bi napisal/-a:
andrija324 napisal/-a: Čudno pa je to da pa se z original izpuhom odziva normalo
Potem je očitno izpuh tisti vzrok. Pa vozi original, če ti je bolje.
Ma ja pa glej saj ce si odstranis blokade bi slo verjetno isto kot z zx-om ali pa nekje zelo podobno glede hitrosti. Sem mel nekdaj tzr pa sem z original izpuhom se vozil 80, mogoce 85 na uro. Potem pa si kupim nek hebo gp izpuh pa ni nic kaj boljse blo, edino na visokih obratih je komaj zacelo prijemat in vleklo preko rdecega polja 12.000 rpm+.
Moj nasvet, ce si misli samo izpuh menjat potem brezveze in naj bo original gor.
Stem da z resonančni izpuhom ne gre nič bolje se jaz nebi strinjal, pri tebi mogoče tvoja TZR-kja ni šla dosti bolje z Hebo izpuhom zato ker je bil izpuh zasnovan da resonanca prime pri višjih obratih in zato se bistvo ni dostzi poznal. Ker Yamaha TZR ima resonančni izpuh že original samo zaprt je.
Skuter pa original nima resonačnega izpuha in zato je razlika z resonančnim ogromna.
Uporabniški avatar
prlek
cilinder
Prispevkov: 1071
Pridružen: Ne Dec 07, 2014 1:41 pm
Kraj: Ormož

Re: Aprilia SR 50 ni odzivna

Odgovor Napisal/-a prlek »

Kakor kateri. Kolikor gledam slike te aprilie ima neko resonanco. V glavnem hocem povedat, da je recimo tudi zx bolj odprt kot original in je zato v spodnjem delu obratovanja mrtev.
andrija324
auspuh lager
Prispevkov: 8
Pridružen: To Feb 25, 2014 9:07 am

Re: Aprilia SR 50 ni odzivna

Odgovor Napisal/-a andrija324 »

Ali je možno, da bi bil kriv predvžig?
Ali kaj bi še lahko bilo ?
Kaj bi pa lahko igralo vlogo na vplinjaču ??
Odgovori