tomos A3

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
rokozimic
vplinjač
Prispevkov: 302
Pridružen: Če Nov 13, 2014 12:40 pm

tomos A3

Odgovor Napisal/-a rokozimic »

Imam težave z avtomatikom problem je nastal ko sem zamenjal cilinder ter dal gor DNP 50ccm ki sem ga kupil na puch shop.
Zanima me ce mi lahko kdo svetuje na kolko naj platine nastavim.
Ter imel sem uplinjac delorto 16/16 gor pa nima igle pa me zanima ce ima igla kako zvezo z tem da od zacetka ne vlece potem pa gre za silo sam se vseeno ni to kar bi moralo bit. Poskusil sem tudi z bing 15ko pa tud ne gre. Prosim ce bi ki lahko kako pomagali
Lp
Uporabniški avatar
prlek
cilinder
Prispevkov: 1071
Pridružen: Ne Dec 07, 2014 1:41 pm
Kraj: Ormož

Re: tomos A3

Odgovor Napisal/-a prlek »

Verjetno mislis, da je vse plug&play. Si ujel pretocne med sabo, da se ujemajo, ker sigurno niso isti. In ena predelava potegne za sabo se sto drugih stvari, da ti moped dela kot treba. Kaksen mas setup?
rokozimic
vplinjač
Prispevkov: 302
Pridružen: Če Nov 13, 2014 12:40 pm

Re: tomos A3

Odgovor Napisal/-a rokozimic »

prlek napisal/-a:Verjetno mislis, da je vse plug&play. Si ujel pretocne med sabo, da se ujemajo, ker sigurno niso isti. In ena predelava potegne za sabo se sto drugih stvari, da ti moped dela kot treba. Kaksen mas setup?
Ko pridem z sihta ti prilimam libke strani pa vos vido sem spasal kanale krizam bloke pobruso ker sem tudi ojnico menjal. No imel sem pa probleme z uzigom ker je bla kajla zamakjena sem pa uredil zadevo ampak vseeno je gre kot bi moralo
rokozimic
vplinjač
Prispevkov: 302
Pridružen: Če Nov 13, 2014 12:40 pm

Re: tomos A3

Odgovor Napisal/-a rokozimic »

rokozimic napisal/-a:
prlek napisal/-a:Verjetno mislis, da je vse plug&play. Si ujel pretocne med sabo, da se ujemajo, ker sigurno niso isti. In ena predelava potegne za sabo se sto drugih stvari, da ti moped dela kot treba. Kaksen mas setup?
Ko pridem z sihta ti prilimam libke strani pa vos vido sem spasal kanale krizam bloke pobruso ker sem tudi ojnico menjal. No imel sem pa probleme z uzigom ker je bla kajla zamakjena sem pa uredil zadevo ampak vseeno je gre kot bi moralo
http://www.puchshop.de/catalog/dmp-50cc ... -1309.html

http://www.puchshop.de/catalog/bing-15m ... -1064.html

Tole mam gor zaj sorry prek telefona sem prilimal upam da bo vredi
tomos_fan
batzajla
Prispevkov: 49
Pridružen: Sr Apr 16, 2014 8:13 pm

Re: tomos A3

Odgovor Napisal/-a tomos_fan »

živjo

kok pride poštnina iz puch shop
T O M O S
Uporabniški avatar
prlek
cilinder
Prispevkov: 1071
Pridružen: Ne Dec 07, 2014 1:41 pm
Kraj: Ormož

Re: tomos A3

Odgovor Napisal/-a prlek »

tomos_fan napisal/-a:živjo

kok pride poštnina iz puch shop
Od 20 do 40€, odvisno kaksno zvrst paketa izberes. Nad 200€ pa je postnina zastonj. Najdes veliko stvari, ki so precej cenejse kot pri nas zato se ti splaca kaj vec vzet.
tomos_fan
batzajla
Prispevkov: 49
Pridružen: Sr Apr 16, 2014 8:13 pm

Re: tomos A3

Odgovor Napisal/-a tomos_fan »

prlek napisal/-a:
tomos_fan napisal/-a:živjo

kok pride poštnina iz puch shop
Od 20 do 40€, odvisno kaksno zvrst paketa izberes. Nad 200€ pa je postnina zastonj. Najdes veliko stvari, ki so precej cenejse kot pri nas zato se ti splaca kaj vec vzet.

ko ga boš zrihtal povej koliko bo učinka cilinderkita
T O M O S
Uporabniški avatar
prlek
cilinder
Prispevkov: 1071
Pridružen: Ne Dec 07, 2014 1:41 pm
Kraj: Ormož

Re: tomos A3

Odgovor Napisal/-a prlek »

tomos_fan napisal/-a:
prlek napisal/-a:
tomos_fan napisal/-a:živjo

kok pride poštnina iz puch shop
Od 20 do 40€, odvisno kaksno zvrst paketa izberes. Nad 200€ pa je postnina zastonj. Najdes veliko stvari, ki so precej cenejse kot pri nas zato se ti splaca kaj vec vzet.

ko ga boš zrihtal povej koliko bo učinka cilinderkita
Saj pa ni moj moped in ne cilinder. Sem ti mimogrede odgovoril na vprasanje.
rokozimic
vplinjač
Prispevkov: 302
Pridružen: Če Nov 13, 2014 12:40 pm

Re: tomos A3

Odgovor Napisal/-a rokozimic »

No gre vredu je pa kr komplikacij kr je treba vse prilagodit. Pa trenutno mi ko se moped zagreje mi moč zgubi in ne vlece vec v nizkih obratih zdaj pa ne vem ce nimam vžig prevec nastavlen imam ga na 3.0 predvziga zdaj pa nwm ce je prevec ?
Uporabniški avatar
prlek
cilinder
Prispevkov: 1071
Pridružen: Ne Dec 07, 2014 1:41 pm
Kraj: Ormož

Re: tomos A3

Odgovor Napisal/-a prlek »

rokozimic napisal/-a:No gre vredu je pa kr komplikacij kr je treba vse prilagodit. Pa trenutno mi ko se moped zagreje mi moč zgubi in ne vlece vec v nizkih obratih zdaj pa ne vem ce nimam vžig prevec nastavlen imam ga na 3.0 predvziga zdaj pa nwm ce je prevec ?
Prevec. Daj na 2mm za zacetek. Vedno ko se poskusa predvzig se prvo nastavi nekje na manj, da ne poskodujemo motorja, iz istega razloga tudi dizo iscemo od vecje proti manjsi.
Odgovori