12v-80w vžig NUJO !!!

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
Odgovori
dorisboris
auspuh lager
Prispevkov: 18
Pridružen: Sr Mar 05, 2014 7:01 pm

12v-80w vžig NUJO !!!

Odgovor Napisal/-a dorisboris »

Živjo imam Tomos a35 in ima 12v-80w pikolo vžig sedaj pa nevem na kateri črtiti mora biti poravnana zareza na statorski polšči z tistima dvema na bloku ? Prosil bi tistega ki to ve ker na internetu nič ne najdem. Imam pa tudi problem da se mi je magnetni listič ki je vlit v tisto plastiko okrušil in nevem ali naj zamenan komplet magnet in ali bi to kako oslabšalo delovanje motorja ? hvala za pomoč :D
Jaka Pogačnik
batzajla
Prispevkov: 39
Pridružen: Ne Maj 18, 2014 6:54 pm

Re: 12v-80w vžig NUJO !!!

Odgovor Napisal/-a Jaka Pogačnik »

će maš pikolo vžig z zunanjim pickupom (črna škatlica se nahaja zunaj magneta) nerabiš nč poravnavat samo gor daš na kajlo pa sašraufaš... tak užig majo novejši tomosi
lp
dorisboris
auspuh lager
Prispevkov: 18
Pridružen: Sr Mar 05, 2014 7:01 pm

Re: 12v-80w vžig NUJO !!!

Odgovor Napisal/-a dorisboris »

Jaka Pogačnik napisal/-a:će maš pikolo vžig z zunanjim pickupom (črna škatlica se nahaja zunaj magneta) nerabiš nč poravnavat samo gor daš na kajlo pa sašraufaš... tak užig majo novejši tomosi
lp


sam iz tiska črnega greta samo črn pa bel kabel. A potem samo rdeč kabel iz statorske plošče povežm z cinšpulo in to je to ?
Jaka Pogačnik
batzajla
Prispevkov: 39
Pridružen: Ne Maj 18, 2014 6:54 pm

Re: 12v-80w vžig NUJO !!!

Odgovor Napisal/-a Jaka Pogačnik »

ja za tak užig morš met še cdi enoto na 3 al pa 4 prklučke nism zih kok, pa greta gor črn, beu iz pickupa pa še napajane.
lp
dorisboris
auspuh lager
Prispevkov: 18
Pridružen: Sr Mar 05, 2014 7:01 pm

Re: 12v-80w vžig NUJO !!!

Odgovor Napisal/-a dorisboris »

Jaka Pogačnik napisal/-a:ja za tak užig morš met še cdi enoto na 3 al pa 4 prklučke nism zih kok, pa greta gor črn, beu iz pickupa pa še napajane.
lp


Najlepša hvala :D
Odgovori