tomos apn 4 problem z delovanjem

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
cinšpula
zariban cilinder
Prispevkov: 143
Pridružen: Ne Feb 08, 2015 4:34 pm

Re: tomos apn 4 problem z delovanjem

Odgovor Napisal/-a cinšpula »

Doma imam se en italijanski moped in sem videl da ima gor dellorto 14/12 ferg. Pa hočem probat s tem fergom na apn. Koleno imam ampak je za apn 6 in je na 4 ki premalo prostora. Kako bi ga lahko še dal na apn? Bi se dalo to koleno predelati da bi bil bolj na stran?
To je ta kolen
To je ta kolen
tomosatx50s
vplinjač
Prispevkov: 451
Pridružen: Če Jun 26, 2014 12:19 pm

Re: tomos apn 4 problem z delovanjem

Odgovor Napisal/-a tomosatx50s »

Narediš novo koleno.Oprosti samo nočeš poslušati.vplinjač ti mora delati ali je motor mrzel ali na delovni temperaturi.simptomi tvojega motorja nimajo povezave z uplinjačem.a se ti ne zdi da bi mrzel(neogret) motor delal isto kot ko se segreje.naj me prosim kdo popravi.sumim elektriko(vžig).
cinšpula
zariban cilinder
Prispevkov: 143
Pridružen: Ne Feb 08, 2015 4:34 pm

Re: tomos apn 4 problem z delovanjem

Odgovor Napisal/-a cinšpula »

tomosatx50s napisal/-a:Narediš novo koleno.Oprosti samo nočeš poslušati.vplinjač ti mora delati ali je motor mrzel ali na delovni temperaturi.simptomi tvojega motorja nimajo povezave z uplinjačem.a se ti ne zdi da bi mrzel(neogret) motor delal isto kot ko se segreje.naj me prosim kdo popravi.sumim elektriko(vžig).

Če sem prej imel platine 6v pa je isto delalo
tomosatx50s
vplinjač
Prispevkov: 451
Pridružen: Če Jun 26, 2014 12:19 pm

Re: tomos apn 4 problem z delovanjem

Odgovor Napisal/-a tomosatx50s »

Lej probaj dobit vžig od kakega prijatelja/kolega ki mu motor dela.nastavite ga in testirat.če bo isti efekt je problem v termičnem delu(bat,cilinder)
Odgovori