flexer sklopka

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
Uporabniški avatar
macula
Mojster
Prispevkov: 2011
Pridružen: Ne Sep 12, 2010 8:05 pm
Kraj: Idrija

Re: flexer sklopka

Odgovor Napisal/-a macula »

Vsega ni dobro doma izdelat. Včasih je treba naredit kompromis med tem kaj se splača in kaj ne. Če imajo v firmi 50 let izkušenj, zakaj bi nekaj izdelal doma, samo zato da bi prišparal tiste 3 eure in še ne veš ali bo držalo ali ne. Sem ravno v petek dobil zavore od sinterja, je moral nanesti 6mm zavornega materjala na pakne, ker sem imel toliko postružen boben. Sem ga vprašal če je to slabo, je rekel samo, da je možnost, da se ob prekomernem segrevanju smole v oblogi začnejo taliti oz pacati, ker se temperatura preveč zadržuje v materialu. In mislim da tudi ta smola - lepilo ni kar tako. Stem da ga oni od dobavitelja kupijo na litre, v maloprodaji so pa ponavadi stvari še dražje.

Glede tega da se kaj naučiš, sem pa prepričan, da imaš vsaj malo šans, da te vzamejo poleti za kakšen teden na počitniško delo. ;)

Drugače pa le tako naprej. :D
"Everything seemed very much to the limit and very difficult to improve any more" -Jan Thiel

'Top speed is the most unimportant thing in racing. Keeping your minimum speed high is the most important'
Aljaž555
vplinjač
Prispevkov: 363
Pridružen: So Jan 25, 2014 8:27 am

Re: flexer sklopka

Odgovor Napisal/-a Aljaž555 »

Ja bi bilo zanimivo vprašat za prakso mogoče jo celo dobim ker jo imam drugo leto.Glede tega da delaš doma mislim da ni nič narobe če bi poiskusil doma(odvisno od cene materiala bi jih moral kontaktirat) v najslabšem primeru mi potrga obloge za to pa jih nerabim dajat niti v moped lahko testiram drugače vendar imaš glede tega kaj se splača verjetno prav ker da kupiš posamezno je verjetno skoraj res dražje(in bi se jih bol splačalo poslati v sinter) jih bom danes kontaktiral pa magari napišem ceno na meter drugače pa hvala za nasvet :D
Uporabniški avatar
Pich
Mojster
Prispevkov: 2601
Pridružen: Sr Okt 13, 2010 6:42 pm
Kraj: Idrija

Re: flexer sklopka

Odgovor Napisal/-a Pich »

Aljaž555 napisal/-a:Pa raje naredim sam ceneje skozi pridem pa še nekaj se naučim
Vse kar se boš naučil je to, da bi bilo bolje, če vse skupaj neseš sinterju.
Verjamem v enega boga, Koprskega Tomosa
Aljaž555
vplinjač
Prispevkov: 363
Pridružen: So Jan 25, 2014 8:27 am

Re: flexer sklopka

Odgovor Napisal/-a Aljaž555 »

Pich napisal/-a: Vse kar se boš naučil je to, da bi bilo bolje, če vse skupaj neseš sinterju.
Verjetno res ker me bo posamezno naročanje materiala stalo več kot če bi h sinterju nesel :D
Uporabniški avatar
aljo69
el presidente
Prispevkov: 6818
Pridružen: Po Avg 10, 2009 1:53 pm
Kraj: Celje

Re: flexer sklopka

Odgovor Napisal/-a aljo69 »

ne glejte kak pršparat 5e če jih lahk zajebeš 30e oz več ;)
Jaka Pogačnik
batzajla
Prispevkov: 39
Pridružen: Ne Maj 18, 2014 6:54 pm

Re: flexer sklopka

Odgovor Napisal/-a Jaka Pogačnik »

glede na to de za 10e na lamelo naredijo kvalitetno delo, pa mogoče lahko uveljavlaš še kkšno garancijo če je kaj narobe mislm de tut v takih časih ni težko dat 30e na prestavo :) lp
štirka style
zariban cilinder
Prispevkov: 112
Pridružen: Pe Jan 17, 2014 3:57 pm
Kraj: Idrija

Re: flexer sklopka

Odgovor Napisal/-a štirka style »

Kakšna lepila pa so ta ki lepijo z njimi?
Age is not a problem
I go forward and just sky is my limit.

https://www.youtube.com/watch?v=KxU7JdHc7yE
Odgovori