barvanje plastik bt

Imate probleme z mopedom? dovolite, da vam pomagamo in svetujemo
Odgovori
simla
kriva felna
Prispevkov: 60
Pridružen: Ne Jun 13, 2010 8:53 pm
Kraj: Bloska planota

barvanje plastik bt

Odgovor Napisal/-a simla »

živjo!
namen mam prebarvati bt-ja pa bi prosu da mi nekdo pove kako in do kakšne mere bi najlažje odstranu barvo s plastik?
s kakšnim brusnim papirjem, oziroma kako da nebi poškodoval plastik, ker plestika je mehka in jo hitr odbrusiš ter poškoduješ?

Hvala lepa! ;)
tomosfan
zariban cilinder
Prispevkov: 114
Pridružen: Pe Jan 20, 2012 11:32 pm
Kraj: Goriška Brda

Re: barvanje plastik bt

Odgovor Napisal/-a tomosfan »

jaz ko sem barval sem jo samo zmatiral,nesmeš pa z grobim... z bolj finim moraš nevem pa točno...
simla
kriva felna
Prispevkov: 60
Pridružen: Ne Jun 13, 2010 8:53 pm
Kraj: Bloska planota

Re: barvanje plastik bt

Odgovor Napisal/-a simla »

tomosfan napisal/-a:jaz ko sem barval sem jo samo zmatiral,nesmeš pa z grobim... z bolj finim moraš nevem pa točno...
aha sam kako pa potem nanašaš barvo gor?
pride sam končna barva gor brez podlage?
tomosfan
zariban cilinder
Prispevkov: 114
Pridružen: Pe Jan 20, 2012 11:32 pm
Kraj: Goriška Brda

Re: barvanje plastik bt

Odgovor Napisal/-a tomosfan »

simla napisal/-a:
tomosfan napisal/-a:jaz ko sem barval sem jo samo zmatiral,nesmeš pa z grobim... z bolj finim moraš nevem pa točno...
aha sam kako pa potem nanašaš barvo gor?
pride sam končna barva gor brez podlage?
Aha sem mislil da že veš...najprej daš plastik primer ,potem šrpickit ki ga zbrusiš na fino, potem barva in lak...jaz sem naredil tako in sem kar zadovoljen če sem se zmotil naj me pa kdo popravi....drugače pa imaš tukaj : viewtopic.php?f=15&t=6203&p=90989&hilit ... tik#p90989
simla
kriva felna
Prispevkov: 60
Pridružen: Ne Jun 13, 2010 8:53 pm
Kraj: Bloska planota

Re: barvanje plastik bt

Odgovor Napisal/-a simla »

tomosfan napisal/-a:
simla napisal/-a:
tomosfan napisal/-a:jaz ko sem barval sem jo samo zmatiral,nesmeš pa z grobim... z bolj finim moraš nevem pa točno...
aha sam kako pa potem nanašaš barvo gor?
pride sam končna barva gor brez podlage?
Aha sem mislil da že veš...najprej daš plastik primer ,potem šrpickit ki ga zbrusiš na fino, potem barva in lak...jaz sem naredil tako in sem kar zadovoljen če sem se zmotil naj me pa kdo popravi....drugače pa imaš tukaj : viewtopic.php?f=15&t=6203&p=90989&hilit ... tik#p90989
hvala ti res!! točn to sm rabu vedet
Odgovori